Paseo Maritimo – nasze najbardziej polecane atrakcje

Palma de Mallorca: rejs luksusowym katamaranem z posiłkiem

1. Palma de Mallorca: rejs luksusowym katamaranem z posiłkiem

Odkrywaj uroki Majorki podczas wycieczki w ciągu dnia lub o zachodzie słońca. Zażyj kąpieli w zatoczce Cala Vella, rozkoszuj się posiłkiem na pokładzie i zrelaksuj się, popijając drinki podczas żeglowania po Morzu Śródziemnym. Wycieczkę w ciągu dnia rozpocznij od wyruszenia z portu w Palmie. Popłyń w kierunku Cala Vella – rezerwatu przyrody z idyllicznymi zatoczkami o krystalicznie czystych wodach, gdzie przewidziany jest postój na kąpiel. Zjedz na pokładzie świeżo przygotowany posiłek z grilla. Spróbuj swoich sił w paddleboardingu i nurkowaniu z rurką. Na pokładzie działa bar, otwarty przez cały czas trwania wycieczki, w którym możesz skosztować koktajli, drinków mieszanych oraz innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Następnie powróć do portu przez zatokę. W ramach wycieczki o zachodzie słońca również popłyniesz w kierunku Cala Vella i zatrzymasz się, aby popływać. Zamiast grillować, zjedz kolację złożoną z przekąsek typu tapas i kanapek, zachwycając się przy tym zachodem słońca. Następnie wyrusz w rejs powrotny do Palmy, podziwiając widoki na stare miasto oraz katedrę.

Palma: Cueva Verde i Cala Vella Rejs katamaranem z grillem

2. Palma: Cueva Verde i Cala Vella Rejs katamaranem z grillem

Poznaj wybrzeże zatoki Palma podczas rejsu z Palma de Mallorca. Popłyń do zatoki Cueva Verde i Cala Vella, morskiego rezerwatu przyrody, z przystankami na pływanie, nurkowanie i relaks przy aperitifie. Delektuj się pysznym grillem na katamaranie i skorzystaj z baru na pokładzie. Wypłyń z portu w Palmie i udaj się w kierunku Cueva Verde, pięknej zatoczki, w której będziesz miał czas na pływanie. Wypij aperitif przed udaniem się do Cala Vella. Tutaj skorzystaj ze sprzętu do nurkowania i desek do wiosłowania, aby odkrywać krystalicznie czyste wody morskiego rezerwatu przyrody. Wskocz z powrotem na pokład i delektuj się świeżo przygotowanym posiłkiem z grilla, w tym przystawkami i deserem. Zatrzymaj się przy barze na łodzi, aby wypróbować koktajle, napoje mieszane i inne napoje. Podziwiaj zachwycającą linię brzegową podczas rejsu powrotnego do zatoki Palma.

Majorka: 2,5-godzinna wycieczka samochodem Formuły 1

3. Majorka: 2,5-godzinna wycieczka samochodem Formuły 1

Wysłuchaj wprowadzenia z ust swojego przewodnika i rozpocznij wspaniałą wycieczkę po wybrzeżu Majorki w kierunku miasta Palma de Mallorca. Opuść Paguerę leżącą na wybrzeżu gminy Calvià i przejedź przez najbardziej interesujące Cię miejsca, by dotrzeć do pierwszego przystanku w słynnym i ekskluzywnym Puerto Portals. Kontynuuj jazdę do stolicy Majorki – Palmy i przejedź obok klubu jachtowego oraz przed katedrą. Następnie zatrzymaj się po raz kolejny, aby zrobić piękne zdjęcia, a potem przejedź przez prowincję Paseo Maritimo w kierunku Port Andratx. Trzecim przystankiem na trasie wycieczki, w zależności od możliwości czasowych i natężenia ruchu drogowego, jest właśnie Port Andratx – ekskluzywna i malownicza okolica na południowym zachodzie wyspy. Udaj się stamtąd w kierunku Camp de Mar, aby wjechać do Cala Fornelis i zobaczyć piękną zatoczkę, po czym wróć do Paguery i zakończ swoją wycieczkę.

Palma de Mallorca: 1-godzinny rejs krajoznawczy

4. Palma de Mallorca: 1-godzinny rejs krajoznawczy

Odkryj piękny port Palma podczas krótkiego 1-godzinnego rejsu. Wypłyń z obszaru starego miasta i przepłyń obok nabrzeża rybackiego, a także obszaru stoczni. Zobacz Paseo Maritimo, gdzie cumuje większość luksusowych jachtów. Płyń do obszaru Porto Pi, gdzie pierwotnie znajdował się port. Przepłyń obok wielkich statków rejsowych i latarni Porto Pi, która jest jedną z najstarszych latarni Morza Śródziemnego. Następnie podziwiaj panoramiczny widok na zamek Bellver. W końcu opuść port, aby podziwiać fantastyczny widok na najsłynniejszy budynek Palmy, czyli katedrę. Podziwiaj najpiękniejsze widoki na katedrę z morza, korzystając z czasu na robienie zdjęć przed powrotem do portu.

Majorka: 2,5- lub 4,5-godzinna wycieczka autem Formuły 1

5. Majorka: 2,5- lub 4,5-godzinna wycieczka autem Formuły 1

Po wyjaśnieniach swojego przewodnika, rozpocznij wspaniałą wycieczkę po Sierra de Tramuntana. Opuść Paguerę leżącą na wybrzeżu gminy Calvià i przejedź przez najbardziej interesujące Cię miejsca, by dotrzeć do pierwszego przystanku w słynnym i ekskluzywnym Puerto Portals. Kontynuuj jazdę do stolicy Majorki – Palmy i przejedź obok klubu jachtowego oraz przed katedrą. Z Paseo Maritimo skieruj się na północne wybrzeże wyspy w kierunku Banyalbufar i Estellencs, by nacieszyć się pięknymi punktami widokowymi i krajobrazami w czasie jazdy drogą idealną dla tego typu samochodu. Zatrzymaj się w Estellencs, gdzie możesz napić się kawy i udać się na punkt widokowy. W drodze powrotnej przejedź przez góry do Port de Andratx – ekskluzywnego i pięknego miejsca w południowo-zachodniej części wyspy. Zrób sobie ostatni przystanek, jeśli czas i warunki drogowe na to pozwalają. Udaj się stamtąd w kierunku Camp de Mar, aby wjechać do Cala Fornelis i zobaczyć piękną zatoczkę, po czym wróć do Paguery i zakończ swoją wycieczkę.

Od Andratx: Formuła Sunset Driving Tour

6. Od Andratx: Formuła Sunset Driving Tour

Po krótkim wprowadzeniu przez przewodnika rozpocznij wycieczkę wzdłuż wybrzeża Majorki w kierunku Palmy. Wyjedź z Paguera graniczącej z wybrzeżem Calvià i przejdź przez najbardziej interesujące miejsca, aby dotrzeć do pierwszego przystanku na pięknej wyspie Malgratz. Udaj się do stolicy Majorki, Palmy, i przejdź obok klubu żeglarskiego i przed katedrą. Zatrzymaj się po raz drugi w marinie Dique del Oeste, aby zrobić kilka zdjęć, zanim wrócisz wzdłuż Paseo Maritimo w kierunku Port Andratx. Twój trzeci przystanek będzie w Port Andratx, gdzie będziesz cieszyć się najpiękniejszym zachodem słońca na wyspie. Stamtąd wróć do biura, mijając góry z pięknymi widokami na pola golfowe Camp de Mar.

Peguera: 4,5-godz. trasa samochodem Formuły 1 do Sa Fordada

7. Peguera: 4,5-godz. trasa samochodem Formuły 1 do Sa Fordada

Po wysłuchaniu wprowadzenia w kilku językach z ust przewodnika rozpoczniesz piękną wycieczkę w stronę Valdemossa i Soller. Wyrusz z Paguery, sąsiadującej z wybrzeżem Calvià, po drodze mijając interesujące miejsca. Pierwszym przystankiem jest słynne, ekskluzywne Puerto Portals. Następnie kontynuuj jazdę do stolicy Majorki – Palmy, i przejedź obok klubu jachtowego oraz przed katedrą. Z Paseo Maritimo udaj się na północne wybrzeże wyspy, w kierunku Soller i Deya, gdzie znajdują się najlepsze punkty widokowe w okolicy. Podziwiaj piękne widoki i niesamowite krajobrazy. Znajduje się tutaj również świetna droga na przejażdżkę samochodem Formuły 1. Kolejnym przystankiem będzie punkt widokowy Sa Foradada, gdzie możesz napić się kawy i podziwiać piękne krajobrazy. W drodze powrotnej miniesz Valdemossa i Calvia. Odwiedź Cala Fornells i zobacz przepiękną zatoczkę, a następnie wróć do Paguery, gdzie kończy się wycieczka.

Santa Ponsa, Majorka: Cabrio Sports Car Tour

8. Santa Ponsa, Majorka: Cabrio Sports Car Tour

Odkryj jedne z najpiękniejszych miejsc, jakie Majorka ma do zaoferowania podczas wycieczki kabrioletem sportowym. Opuść Santa Ponsa, jadąc eleganckim dwumiejscowym kabrioletem i przejedź przez Son Ferrer, Magaluf i Palmanova, odwiedzając wybrzeże Calvii. Ciesz się swoim pierwszym przystankiem w Port Portals, jednym z luksusowych portów na wyspie. Z pięknymi widokami na południowo-zachodnie wybrzeże jedź do stolicy, Palmy. Jadąc wzdłuż Paseo Maritimo, odwiedź katedrę i zrób sobie krótką przerwę. Jedź dalej w kierunku Esporles i Estellenchs, jadąc wietrznymi drogami Serra de Tramuntana. W Estellencs zatrzymaj się na drinka i podejdź do punktu widokowego Ricardo Roca, jednego z najpopularniejszych miejsc na wycieczce. Przejedź przez góry przechodząc przez Port de Andratx i Camp de Mar. Przejedź przez Cala Fornells, która oferuje piękne krajobrazy z widokiem na Morze Śródziemne. Przejedź przez Paguera i zakończ wycieczkę w Santa Ponsa.

Peguera: Wyścigi samochodowe i Jet Ski Combo Tour

9. Peguera: Wyścigi samochodowe i Jet Ski Combo Tour

Wybierz się na wycieczkę kombinowaną ze spektakularnym samochodem Formuły i skuterem wodnym! Po wyjaśnieniu przez przewodnika rozpocznij wspaniałą wycieczkę wzdłuż wybrzeża Majorki w kierunku Palmy. Opuść Paguera graniczącą z wybrzeżem Calvià i przejedź przez najbardziej interesujące miejsca, aby dotrzeć do pierwszego przystanku w słynnym i ekskluzywnym Puerto Portals. Udaj się do stolicy Majorki, Palmy, i przejdź obok klubu żeglarskiego oraz przed katedrą. Zrób drugi przystanek, aby zrobić kilka ładnych zdjęć, zanim wrócisz wzdłuż Paseo Maritimo, w kierunku Port Andratx. Na trzeci przystanek, w zależności od czasu i natężenia ruchu, zatrzymaj się w Port Andratx, ekskluzywnej i pięknej okolicy w południowo-zachodniej części wyspy. Stamtąd udaj się do Camp de Mar, aby wejść do Cala Fornells i zobaczyć piękną zatoczkę, zanim wrócisz do Paguera, aby zakończyć wycieczkę. A potem ciesz się adrenaliną i prędkością przez 60 minut, aż dotrzesz do niesamowitego Cala en Basset, gdzie zatrzymaj się, by cieszyć się jego niesamowicie krystalicznie czystą wodą, po dalszej wizycie w słynnej jaskini S'agilau, gdzie wejdź, aby móc uwiecznić ten moment na wspaniałych zdjęciach.

Majorka: Przejazd do Palmy, wycieczka z przewodnikiem

10. Majorka: Przejazd do Palmy, wycieczka z przewodnikiem

Spędź dzień w Palma de Mallorca, aby zwiedzić to wyjątkowe miasto. Odkryj Palmę we własnym tempie podczas wycieczki z przewodnikiem po jej ofercie kulturalnej, architektonicznej i gastronomicznej. Wycieczka obejmuje panoramiczne zwiedzanie miasta i będzie można obserwować ulice, zabytki i najbardziej charakterystyczne miejsca Palmy, z wyjaśnieniami przewodnika i czasem wolnym w Palmie. Zobacz zatokę, słynną Paseo Marítimo i katedrę La Seu. Wędruj ulicami Starego Miasta, Paseo del Borne i Plaza Mayor. Idź na zakupy, odwiedź muzea i renomowane galerie sztuki oraz zobacz lokalne targowiska. Poznaj artystyczną dzielnicę Santa Catalina i słynną dzielnicę La Lonja.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Paseo Maritimo

Paseo Maritimo

Paseo Maritimo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paseo Maritimo? Kliknij tutaj.

Paseo Maritimo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 510 opinii

Tak bardzo mi się podobała ta podróż, że wróciłem na drugą wycieczkę innego dnia. Zgubiłem się też i przegapiłem mój pierwszy slot, ale pozwolili mi pojechać na następną podróż i byli tak cudowni, że nie było żadnych problemów, co sprawiło, że urodzinowa dziewczyna (ja) była bardzo szczęśliwa. Idealny dla tych, którzy nigdy wcześniej nie byli na łodzi i chcą przetestować wody (zamierzona gra słów) bez poświęcania godzin na morzu, i jest to doskonały stosunek jakości do ceny. Bardzo spokojna atmosfera z dużą ilością miejsca, 3 gospodarze byli najmilszymi facetami! Byłam samotną podróżniczką i przez cały czas czułam się komfortowo. Mnóstwo uroczych zabytków do zobaczenia, w tym katedra i mnóstwo niesamowitych łodzi w porcie! Na pokładzie znajduje się bar, w którym można kupić napoje i lody, a także otrzymać gratis kawałek hiszpańskiej szynki i paluszki chlebowe. Mają muzykę, ale nie jest zbyt głośna, nie jest jak imprezowa łódź, zdecydowanie przyjazna rodzinie. Naprawdę nie mogę się docz

Podróż była dokładnie taka, jak opisano. Chłodna muzyka, dobra muzyka i ogólna atmosfera były bardzo przyjemne. Załoga na pokładzie była miła i pełna życia. 1 godzinę na postoju, aby odpocząć, popływać, zjeść, wypić i cieszyć się późnymi godzinami dnia. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na środku morza, aby podziwiać zachód słońca. Świetna podróz!

Naprawdę świetna wycieczka. Czas leciał! Przyjazd i wyjazd na miejsce spotkania należy wcześniej zorganizować... niestety nie wróciliśmy dobrze do hotelu. To trochę bardziej skomplikowane z lokalnym postojem taksówek. Na szczęście kierowca autobusu zawiózł nas do Palmy.

Absolutnie niewiarygodne! Mój 16-letni syn i ja świetnie się bawiliśmy podczas 4,5-godzinnej wycieczki. Personel był genialny, proca była super do jazdy, a widoki i krajobraz były piękne. Zdecydowanie polecam i zrobię to ponownie, jeśli kiedykolwiek wrócimy na Majorkę.

Proce Formuły 1 były świetnym sposobem na zobaczenie wyspy. Moja rodzina i ja bardzo nam się podobało.