Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Paseo Maritimo

Paseo Maritimo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paseo Maritimo? Kliknij tutaj.

Paseo Maritimo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 670 opinii

Tak bardzo mi się podobała ta podróż, że wróciłem na drugą wycieczkę innego dnia. Zgubiłem się też i przegapiłem mój pierwszy slot, ale pozwolili mi pojechać na następną podróż i byli tak cudowni, że nie było żadnych problemów, co sprawiło, że urodzinowa dziewczyna (ja) była bardzo szczęśliwa. Idealny dla tych, którzy nigdy wcześniej nie byli na łodzi i chcą przetestować wody (zamierzona gra słów) bez poświęcania godzin na morzu, i jest to doskonały stosunek jakości do ceny. Bardzo spokojna atmosfera z dużą ilością miejsca, 3 gospodarze byli najmilszymi facetami! Byłam samotną podróżniczką i przez cały czas czułam się komfortowo. Mnóstwo uroczych zabytków do zobaczenia, w tym katedra i mnóstwo niesamowitych łodzi w porcie! Na pokładzie znajduje się bar, w którym można kupić napoje i lody, a także otrzymać gratis kawałek hiszpańskiej szynki i paluszki chlebowe. Mają muzykę, ale nie jest zbyt głośna, nie jest jak imprezowa łódź, zdecydowanie przyjazna rodzinie. Naprawdę nie mogę się docz

Moja siostra i ja (oboje 26 lat) i nasz tata (55 lat) wybraliśmy się na tę wycieczkę razem i wszyscy byliśmy zachwyceni tym doświadczeniem! Personel był świetny, a liczba osób idealna w porównaniu do łodzi obok nas, które miały znacznie więcej osób niż nasza. Sama łódź była w świetnym stanie, bardzo luksusowa, a przekąski i grill wyglądały super ładnie i były bardzo smaczne! Dwa przystanki były bardzo piękne, niewiele koralowców i tylko kilka rodzajów ryb, ale wciąż świetne miejsca i bardzo czysta i turkusowa woda. Zdecydowanie możemy polecić to doświadczenie!

Fantastyczne przeżycie - dzieci i rodzice to pokochali! Załoga (Jean Marc, Tomás i Miguel) była bardzo miła i uprzejma. Statek był nieskazitelnie czysty. Kontrola tłumu (ważny asesor zabrania) imponująca (na pokładzie naliczyliśmy około 35 osób). Wycieczka totalnie warta i nie tylko… dzieciaki chciały wrócić następnego dnia.

Najlepsze w tym było to, że ograniczali liczbę gości i nie było tłoczno, niektóre inne wycieczki katamaranem, które odlatywały w tym samym czasie, wyglądały na nieprzyjemnie zatłoczone. Jedzenie było również bardzo dobre, byli hojni z winem, a obszary, które odwiedziliśmy, były wspaniałe. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Absolutnie niewiarygodne! Mój 16-letni syn i ja świetnie się bawiliśmy podczas 4,5-godzinnej wycieczki. Personel był genialny, proca była super do jazdy, a widoki i krajobraz były piękne. Zdecydowanie polecam i zrobię to ponownie, jeśli kiedykolwiek wrócimy na Majorkę.