Paryż
zoo i oceanaria

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 189 opinii

Bardzo zadowoleni Byliśmy 2 osoby dorosłe z 3 dzieci, możesz cieszyć się tam czasem, są miejsca parkingowe, akwarium jest blisko wielu firm, możesz cieszyć się tam czasem przez cały dzień, podam przykład jak Pętla 5 w Weiterstadt też byliśmy PRIMARK, ważni !! W przeciwieństwie do tego, że Primark to bezpieczne narzędzie z pudełkiem do ładowania telefonu komórkowego, moja bateria nie działała przez cały dzień, zdjęcia nie wytrzymywały, ale polecam baterię, więc weź ze sobą torbę baterii, aby naładować swoją hendy. Baw się dobrze. Wiele pozdrowień.

Ładne i przestronne akwarium. Był gospodarzem różnorodnych organizmów wodnych i zwierząt. Muszę wchodzić w interakcje z licznymi rybami i brać udział w jednych z najlepszych widoków i pokazów, jakie może zaoferować akwarium! Bardzo dobrze zrobione i zadowolone po mojej wizycie! Polecam zabranie rodziny, jeśli masz dzieci. Istnieje również wiele możliwości zrobienia zdjęć w całym akwarium! Zrobiłem niesamowite zdjęcia!

Najspokojniejsze miejsce w Paryżu?

Moja mama i ja odwiedziliśmy akwarium ostatniego dnia. Po przeciskaniu się przez tłumy w pobliżu Wieży Eiffla ulgą było wejście do chłodnego, spokojnego otoczenia. Spędziliśmy tutaj kilka godzin, przyglądając się wszystkim zbiornikom i ekspozycjom - szeroki wybór gatunków, które mają, jest niesamowity! Warto odwiedzić.

Cudowna para godzin w tym paryskim akwarium dla małych dzieci i dziadków. Ładne duże akwaria z małymi rekinami, meduzami i karpiami koi. Dostępne wyciągi.

Wspaniała atrakcja dla rodzin z dziećmi, bardzo blisko Wieży Eiffla.