Wybierz daty
Paryż

zoo i oceanaria

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zoo i oceanaria w: Paryż

Oprócz atrakcji typu zoo i oceanaria jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze zoo i oceanaria w: Paryż?

W których atrakcjach typu zoo i oceanaria w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu zoo i oceanaria w: Paryż:

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 189 opinii

Bardzo zadowoleni Byliśmy 2 osoby dorosłe z 3 dzieci, możesz cieszyć się tam czasem, są miejsca parkingowe, akwarium jest blisko wielu firm, możesz cieszyć się tam czasem przez cały dzień, podam przykład jak Pętla 5 w Weiterstadt też byliśmy PRIMARK, ważni !! W przeciwieństwie do tego, że Primark to bezpieczne narzędzie z pudełkiem do ładowania telefonu komórkowego, moja bateria nie działała przez cały dzień, zdjęcia nie wytrzymywały, ale polecam baterię, więc weź ze sobą torbę baterii, aby naładować swoją hendy. Baw się dobrze. Wiele pozdrowień.

Cóż, pojechałem do SeaLife z moją dziewczyną, ponieważ niestety nie mogliśmy tego dnia pojechać do Disneylandu. Aby ich trochę pocieszyć, zamówiłem bilety na SeaLife od getyourguide. Wszystko przebiegło sprawnie i co najważniejsze szybko. Za uber z naszego hotelu zapłaciliśmy tylko 12 euro. Tak więc SeaLife było zdecydowanie warte zobaczenia i będzie na naszej liście rzeczy do zrobienia zimą, kiedy ponownie lecimy do Paryża.

Wszystko było doskonałe. Gospodarz był bardzo pomocny i bardzo miły. koszty są tego warte. Piszę coś w moim języku, albańskim. Pobierz GerYourGuide, eshte zgjidhje fantastike per turistet, cdo gje konfirmohet me e-mail. Przewodnik dla ne kullen eiffel fantastike, hyrja pa pritur rradhen, dhe te sqaronte vertet shume. Dziękuję Ci GetYourGuide.

Było po prostu wspaniale, wszystkie gatunki są piękne, baseny są wspaniałe. Jesteśmy naprawdę zanurzeni w świecie morza, gdy tylko wejdziemy.

Świetnie w tym dużym centrum handlowym, w którym możesz spędzić miło czas z rodziną