Bilet wstępu

Paryż: zarezerwowany bilet wstępu do Musée de l'Orangerie

Paryż: zarezerwowany bilet wstępu do Musée de l'Orangerie

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 22 razy

Od 63,43 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 22 razy

Zwiedź Musée de l'Orangerie, jedno z najlepszych muzeów w Paryżu i spaceruj, podziwiając dzieła sztuki we własnym tempie. Uniknij długich kolejek i uciążliwości w kasach.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Odkryj Musée de l'Orangerie w swoim czasie dzięki zarezerwowanemu biletowi wstępu. Pożegnaj się z długimi kolejkami i czekaniem na otwarcie kas biletowych z wcześniej zarezerwowanym biletem. Zwiedzaj muzeum we własnym tempie, nie czekając na zsynchronizowane wycieczki grupowe, aby zmaksymalizować czas podziwiania słynnej sztuki w środku.

Odwiedź Musée de l'Orangerie - galerię malarstwa impresjonistycznego i postimpresjonistycznego znajdującą się w zachodnim rogu Ogrodów Tuileries, obok Place de la Concorde w Paryżu. Chociaż najbardziej znany jest jako stały dom dla ośmiu murali z Liliami Wodnymi autorstwa Claude'a Moneta, zobacz inne prace muzeum autorstwa Paula Cézanne'a, Henri Matisse'a, Amedeo Modiglianiego, Pabla Picassa, Pierre-Auguste Renoira, Henri Rousseau, Alfreda Sisleya, Chaima Soutine'a i Maurice Utrillo m.in. Poczuj bliższy związek między dwiema częściami kolekcji dzięki nowemu układowi Musée de l'Orangerie: Lilie wodne i École de Paris (Szkoła Paryska) na początku XX wieku. Ciesz się eleganckim, płynnym, edukacyjnym i stymulującym obwodem. Przy wejściu do kolekcji obejrzyj duże poliptyki Joan Mitchell (wypożyczenie z Musée national d'Art moderne) oraz wielkoformatowe prace współczesnych „prymitywów” (Picasso, Douanier Rousseau, Derain, Modigliani, Matisse itp.) . Galerie monograficzne pozwalają uzyskać nową, bardziej bliską i komfortową perspektywę prac. Po prostu pokaż swój kupon bezpośrednio przy specjalnym wejściu dla odwiedzających z wcześniej zakupionymi biletami. Po kontroli bezpieczeństwa wejdź prosto do środka.

Wliczone w cenę
 • Zarezerwowany bilet wstępu do Oranżerii
 • Pełny dostęp do wystaw stałych i czasowych
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Udaj się prosto do wejścia do Musée de l'Orangerie i okaż swój kupon.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Zabierz ze sobą

  • Paszport lub dowód osobisty

  Co trzeba wiedzieć

  • Wstęp jest bezpłatny dla osób poniżej 18. roku życia i dla rezydentów Unii Europejskiej poniżej 26. roku życia (za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości)
  • Muzeum jest nieczynne we wtorki.
  • Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-maila z kuponem GetYourGuide. Aby wejść do muzeum, zeskanuj ten kupon przy wejściu.
  • Wstęp do muzeum jest bezpłatny w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
  • Otrzymasz jeden kupon na osobę.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 1468 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,5/5
  • Jakość usług
   4,7/5
  • Organizacja
   4,6/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  To wspaniałe małe muzeum, które zostało wybrane i zbudowane, aby pomieścić obrazy lilii wodnych na dużą skalę. Zaprojektował pokoje specjalnie dla swoich obrazów, które mają lekkie zakrzywienie płótna i ramy, które podążają za krzywizną ściany. Jest to szczególnie miłe, jeśli masz czas, aby pojechać do Giverny, do którego można dojechać pociągiem, aby zobaczyć ogrody w połączeniu z tym muzeum. Jest bardzo mały i można go wykonać w ciągu godziny do godziny i trzydziestu minut. W piwnicy jest więcej prac impresjonistów Cezanne'a, Renoira i innych.

  Czytaj dalej

  17 sierpnia 2021

  Dobra wystawa stała i czasowa Szkoda, że dzień mojej wizyty, w ostatni niedzielny poranek zbiegł się z przyjazdem Tour de France do Paryża, zamknięciem stacji linii 1 od początku rana i barykadami dla pieszych w tym dla dostępu do Ogrodu Tuileries i Muzeum Orangerie… galéré, tor przeszkód, specjalnie dla mnie, która chodzi z laską! Kultura nie jest priorytetem nad wydarzeniami sportowymi… Do przekazania Roselyne Bachelot i Anne Hidalgo…

  Czytaj dalej

  20 lipca 2021

  Zdecydowanie warto pominąć bilet liniowy?

  Oglądanie „Lilii wodnych” Moneta w 360 jest na mojej liście życzeń od lat. Kilka razy mijałam oranżerię podczas różnych podróży do Paryża i potrząsnęłam głową na widok długich kolejek. To było niesamowite. Tak szybko się znaleźliśmy. kochał i był mile zaskoczony wszystkimi innymi obrazami na wystawie: Cezane, Gaughin, Renoir i nie tylko.

  Czytaj dalej

  12 lipca 2019

  Numer identyfikacyjny produktu: 97386