Wybierz daty
Paryż

wycieczki rowerowe

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj według:
1 - 16 / 34

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki rowerowe w: Paryż

Oprócz atrakcji typu wycieczki rowerowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki rowerowe w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2010 opinii

Moja mama i ja uwielbialiśmy wszystko w naszym dniu w Wersalu! Łatwo było spotkać grupę, wskoczyć do pociągu i odebrać nasze rowery. Przed wyruszeniem do ogrodów mieliśmy czas, aby przejrzeć lokalny targ spożywczy i odebrać poprawki na piknik, co było świetną zabawą! Resztę poranka i popołudnia spędziliśmy na zwiedzaniu rozległego krajobrazu Wersalu na rowerze (tak wiele widzieliśmy i byliśmy w stanie pokonać o wiele więcej terenu niż jechaliśmy pieszo!), zatrzymując się po drodze, aby poznać historię tego punktu orientacyjnego z naszego przewodnika informacyjnego*. Z pewnością zasłużyliśmy na nasz piknik, który był zachwycający. Pod koniec części rowerowej dnia pominęliśmy kolejkę i mogliśmy doświadczyć reszty pałacu w Wersalu we własnym tempie. Świetna cena! *Nie pamiętam imienia naszego przewodnika, ale jest on Anglikiem, biegnie maraton w Nowym Jorku w 2019 roku i pracuje jako tłumacz dla profesjonalistów biznesowych. Mam nadzieję, że to go zidentyfikuje i przyniesie mu uznanie za

To był NAJLEPSZY sposób, aby zobaczyć wszystkie kulisy Wersalu. Dzień rozpoczęliśmy na dworcu kolejowym w Paryżu, gdzie spotkaliśmy się z naszą grupą. Nasz przewodnik, Robin, był niesamowity - tak przyjazny, inkluzywny i ogólnie znający Wersal i Paryż. Stamtąd udaliśmy się do miasta Wersal, poszliśmy na targ w Wersalu, aby kupić nasze artykuły piknikowe na piknik obiadowy na Canale Grande. Następnie poszliśmy do garażu Blue Fox Travel, gdzie trzymane są rowery, kupiliśmy nasze rowery i kaski, zapakowaliśmy lunch do kosza na rowerach i ruszyliśmy na rowerach do Wersalu! Przejażdżka wzdłuż Canale Grande i zobaczenie wszystkich struktur na terenie posiadłości, w tym posiadłości Marii Antoniny, farmy, zwierząt, ogrodów, letniego domu króla i pałacu. WSZYSTKO niesamowite. Mam wiele informacji z historii i świetnie się bawiliśmy! Nie wahaj się-Zarezerwuj teraz!

To była nasza najprzyjemniejsza wycieczka podczas naszego 11-dniowego pobytu w Paryżu (i zarezerwowaliśmy wiele wycieczek). Vlad sprawił, że jazda była niezwykle przyjemna dzięki swojej życzliwości, uwadze, zakwaterowaniu, szczegółowym i interesującym opowieściom. Poświęcił nam całą swoją uwagę, czas i troskę o bezpieczeństwo, a także urzekał historycznymi historiami, zarówno poważnymi, jak iz humorem. Gdyby nasz talerz nie był tak pełny, zdecydowanie zapisalibyśmy się również na wieczorną przejażdżkę rowerową. Tło/historia i szczegóły, które przedstawił na temat ważnych przystanków i zabytków oraz ludzi z nimi związanych, znacznie przewyższyły inne firmy turystyczne. Tak wiele się nauczyliśmy i bardzo nam się podobało.

Nasza czteroosobowa rodzina (dzieci w wieku 11 i 8 lat) bardzo dobrze się bawiła podczas naszej jednodniowej wycieczki do Wersalu. Dostarczony sprzęt (w tym wymagane przez francuskie prawo hełmy) był w świetnej formie, a nasz przewodnik (Nick) był doskonały. Miał ogromną wiedzę na temat Wersalu, a także był przewodnikiem, który był niezwykle cierpliwy wobec naszych dzieci (który chciał jeździć obok niego z przodu stada). Gorąco polecamy Get Your Guide (zwłaszcza Nicka) jako fajny sposób na zwiedzanie ogromnej witryny, takiej jak Versaille.

To była fantastyczna wycieczka, Vlad był jednym z najlepszych przewodników, jakich kiedykolwiek mieliśmy, świetnym opowiadaczem historii! Znał tak wiele szczegółów i zabrał nas w miejsca Paryża, których sam nie znajdziesz jako turyści! Używał ulic dobrze przystosowanych do jazdy na rowerze, ruch nigdy nie był zły i mogliśmy w pełni cieszyć się jazdą. Na pewno nie była to nasza ostatnia wycieczka rowerowa z przewodnikiem - Vlad wspomniał nam, że są też nocne wycieczki w Paryżu, wrócimy!