Paryż
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1095 opinii

Moja mama i ja uwielbialiśmy wszystko w naszym dniu w Wersalu! Łatwo było spotkać grupę, wskoczyć do pociągu i odebrać nasze rowery. Przed wyruszeniem do ogrodów mieliśmy czas, aby przejrzeć lokalny targ spożywczy i odebrać poprawki na piknik, co było świetną zabawą! Resztę poranka i popołudnia spędziliśmy na zwiedzaniu rozległego krajobrazu Wersalu na rowerze (tak wiele widzieliśmy i byliśmy w stanie pokonać o wiele więcej terenu niż jechaliśmy pieszo!), zatrzymując się po drodze, aby poznać historię tego punktu orientacyjnego z naszego przewodnika informacyjnego*. Z pewnością zasłużyliśmy na nasz piknik, który był zachwycający. Pod koniec części rowerowej dnia pominęliśmy kolejkę i mogliśmy doświadczyć reszty pałacu w Wersalu we własnym tempie. Świetna cena! *Nie pamiętam imienia naszego przewodnika, ale jest on Anglikiem, biegnie maraton w Nowym Jorku w 2019 roku i pracuje jako tłumacz dla profesjonalistów biznesowych. Mam nadzieję, że to go zidentyfikuje i przyniesie mu uznanie za

Nasza czteroosobowa rodzina (dzieci w wieku 11 i 8 lat) bardzo dobrze się bawiła podczas naszej jednodniowej wycieczki do Wersalu. Dostarczony sprzęt (w tym wymagane przez francuskie prawo hełmy) był w świetnej formie, a nasz przewodnik (Nick) był doskonały. Miał ogromną wiedzę na temat Wersalu, a także był przewodnikiem, który był niezwykle cierpliwy wobec naszych dzieci (który chciał jeździć obok niego z przodu stada). Gorąco polecamy Get Your Guide (zwłaszcza Nicka) jako fajny sposób na zwiedzanie ogromnej witryny, takiej jak Versaille.

Wspaniała wycieczka po mieście

To była niesamowita, szybka wycieczka z przewodnikiem po Paryżu i intrygująca lekcja historii w jednym. Valentine była wyjątkowa jako przewodnik i aktorka tworząca nastrój na wyjątkową wycieczkę po dzielnicach Paryża i podkreśla fascynujące poznawanie Paryża i jego słynnych przywódców Napolitano, wielokrotnego króla Ludwika, Marii Antoniny, templariuszy. Mnóstwo intryg i tajemnic!

Najlepszy sposób na zwiedzanie Wersalu ... Niesamowita wycieczka?

Naprawdę świetna wycieczka z doskonałym przewodnikiem. Czujesz, jak bardzo NATASHA kocha to, co robi i zawsze bądź pomocny i odpowiadaj na wszystkie pytania. Tylko nie zapomnij o kurtce (nawet latem), ponieważ dość duża część wycieczki odbywa się w cieniu drzew w ogrodzie wersalskim.