Wybierz daty

Wycieczki całodniowe z: Paryż

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 72
Sortuj według:
Strona 1 z 5

Często zadawane pytania dotyczące: Paryż

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Paryż?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż to:

Pałac wersalski

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2813 opinii

Samotne dotarcie do Mont Saint Michelle byłoby bardzo trudne dla podróżnych z zagranicy, takich jak my, więc ta wycieczka była dla nas idealna. Dokonaliśmy rezerwacji zaledwie 2 dni przed wyjazdem. Przewodnik był naprawdę miłą osobą. Z wszystkimi innymi osobami, które z nami pojechały, nie było żadnych problemów. Nawet gdy jedna osoba spóźniła się na start w drodze powrotnej, nikt nic nie powiedział, przewodnik mówił bardzo cicho i utrzymywał relaksującą atmosferę. Autobus był klimatyzowany i miał wtyczki USB do smartfonów.

doskonałe doświadczenie, odpowiednia okazja na wycieczkę „za miasto” z Paryża, podróż autobusem, choć długa, pozwala zobaczyć francuską wieś, aw szczególności Normandię. Le Mont-Saint-Michel to wyjątkowe miejsce, które warto zobaczyć przynajmniej raz w życiu. W grudniu frekwencja jest niska i można spokojnie zwiedzać. (dla organizatorów ciekawy byłby szybki postój na plaży Omaha, ponieważ jest ona mniej więcej po drugiej stronie).

Doskonała organizacja. Autobusy bardzo wygodne, idealne na tak długą podróż, absolutna punktualność. Długa podróż, nagrodzona wyjątkowymi przeżyciami, bajkowym krajobrazem, imponującym opactwem. Radzę nie jeść obiadów w restauracji, żeby nie tracić czasu, przy wjeździe do wioski sprzedają doskonałe kanapki, miło jest się nimi delektować na ścianach patrząc na bezkresną panoramę.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka - żadnych problemów technicznych, przewodnik bardzo dobrze wszystko tłumaczył i dbał o komfort uczestników. Samo miejsce niesamowite! Polecam z całego serca.

Tyle tylko, że powrót powinien nastąpić na końcu parku. To uspokaja, jeśli chodzi o powrót.