Dodaj daty

ParyżWycieczki hop-on hop-off

Nasze najbardziej polecane Paryż Wycieczki hop-on hop-off

Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

1. Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

Wyrusz w rejs w obie strony po Sekwanie, który rozpoczyna się u podnóża Wieży Eiffla. Przesuń się pod mostami Paryża i podziwiaj szereg pięknych zabytków wzdłuż szlaku wodnego, słuchając komentarzy na temat Paryża i mijanych zabytków. Podczas rejsu mijasz Wieżę Eiffla, Notre Dame, Hotel de Ville, Luwr i wiele innych atrakcji. Wybierz rejs nocą, aby poznać z zupełnie innej perspektywy Miasto Świateł, gdy miasto staje się oświetlone, gdy nadchodzi wieczór. Indywidualne audioprzewodniki są dostępne w 14 językach i zawierają komentarze na temat Paryża, jego historii, zabytków i architektury. Pamiętaj, że audioprzewodnik jest dostępny na smartfonie po podłączeniu do Wi-Fi na pokładzie.

Paryż: Bilet czasowy do Luwru

2. Paryż: Bilet czasowy do Luwru

Zwiedzaj Luwr we własnym tempie dzięki biletowi wstępu w określonym przedziale czasowym. Dzięki niemu wejdziesz do muzeum w ciągu 30 minut. Podziwiaj niepowtarzalne i znane dzieła sztuki, takie jak „Mona Lisa” i „Wenus z Milo”. Odkryj renesansowe arcydzieła i starożytne egipskie relikty, a także obrazy z okresu od XIII do XX wieku. Muzeum po raz pierwszy otwarto 10 sierpnia 1793 roku, a jego kolekcja obejmowała jedynie 537 obrazów. Ze względu na problemy konstrukcyjne muzeum zamknięto w 1796 roku, by ponownie otworzyć je jako Musée Napoléon w roku 1801 ze znacznie większą już kolekcją.   Od tego czasu kolekcja zyskała 20 tysięcy dzieł. Obecnie w muzeum znajduje się 8 działów: Starożytnego Egiptu, Starożytnego Bliskiego Wschodu, Starożytnej Grecji, Starożytnego Rzymu, Sztuki Islamu, Rzeźby, Malarstwa, Rzemiosła Artystycznego, Rysunku i Grafiki.

Disneyland Paryż: bilet 1-dniowy

3. Disneyland Paryż: bilet 1-dniowy

Park Disneyland®: W nie tak odległym świecie fantasy bohaterowie i bohaterki Disneya żyją w baśniach, które na szczęście nie mają końca. Ciesz się niekończącą się zabawą w różnych magicznych krainach. Przeżyj swoje ulubione historie Disneya tak, jak pamiętasz je z klasycznych filmów Disneya. Tutaj bajki naprawdę się spełniają. Emocje w Disneyland® Park mają różne kształty i rozmiary. Big Thunder Mountain i Star Wars® Hyperspace Mountain to atrakcja dla dorosłych, podczas gdy najmłodsi mogą poszybować wysoko w oświetlone księżycem niebo dzięki „Lotowi Piotrusia Pana”. Oczywiście rodzinną rozrywkę można znaleźć w każdym zakątku parku, od „Piratów z Karaibów” po „Filiżanki do herbaty Szalonego Kapelusznika”. Poznaj postacie Disneya. Nie przegap głównej atrakcji: spotkania z ukochanymi postaciami Disneya. Przygotuj długopis i aparat i poznaj postacie, które kochasz. Każdy dzień jest imprezą w Disneyland® Park. Oprócz wszystkich wspaniałych atrakcji i postaci, przez cały rok odbywa się mnóstwo spektakularnych rodzinnych parad i pokazów. Gdy zapada noc, przygotuj się na zaskoczenie, gdy zupełnie nowy, magiczny moment wykorzystuje przełomową technologię do oświetlenia Zamku Śpiącej Królewny, po którym nastąpią spektakularne iluminacje Disneya. Park Walta Disneya Studios®: Odkryj magiczny świat kina i telewizji w Walt Disney Studios® Park. Odkryj 4 studia filmowe oferujące ekscytujące atrakcje i spektakularne pokazy. Zajmij centralne miejsce w Studios, zaledwie kilka kroków od parku Disneyland®. Nigdy nie wiesz, jaką gwiazdę możesz spotkać. Połącz siły z Avengersami i podejmij najpotężniejsze misje MARVEL w krainie Avengers Campus. Czy podejmiesz nasze Halloweenowe wyzwanie? Dowiedz się, kiedy dołączysz do Twórców Psot, Nikczemnych Mistrzów i Tajemniczych Gospodarzy na tegorocznym Disney Halloween Festival, od 1 października do 5 listopada 2023 r. Fani niesamowitej rozrywki na żywo – słuchajcie! Po raz pierwszy w Disneylandzie® w Paryżu przygotuj się do muzycznej podróży przez wiele wspaniałych światów Pixar w Together: a Pixar Musical Adventure – nowej, oryginalnej, wciągającej produkcji, która trafia we właściwe tony. Wejdź za kulisy i wypróbuj obszar Worlds of Pixar. Przenieś się do kolorowych światów pełnych atrakcji, rozrywki, jedzenia i zabawy z postaciami w sceneriach prosto z Ratatuj, Gdzie jest Nemo, Toy Story i nie tylko.

Paryż: bilet na taras widokowy Łuku Triumfalnego

4. Paryż: bilet na taras widokowy Łuku Triumfalnego

Łuk Triumfalny jest neoklasyczną wersją starożytnych rzymskich łuków triumfalnych. Jest wysoki na 50 metrów, więc widok z tarasu na szczycie łuku jest warty wysiłku. Zobacz mnóstwo paryskich alei biegnących od łuku do Miasta Świateł. Paryż jest jednym z najbardziej fascynujących miejsc na świecie, a Ty znajdziesz się w samym jego centrum. Zainspirowany wspaniałymi arkadami starożytnego Rzymu Napoleon zlecił budowę Łuku Triumfalnego wkrótce po zwycięstwie pod Austerlitz. Niestety nie dożył końca jego budowy. U podstawy łuku znajduje się Grób Nieznanego Żołnierza, który jest hołdem dla 1,3 miliona francuskich żołnierzy poległych podczas I wojny światowej. Zobacz wieczny płomień, zapalany każdego wieczoru o godz. 18.30. Koniecznie zobacz też wystawę, która wyjaśnia symboliczne znaczenie tego miejsca. Widok ze szczytu łuku jest wart wspinaczki po 284 stopniach schodów. Przyjrzyj się całemu Paryżowi z tej dogodnej lokalizacji. W przeciwieństwie do wycieczki na wieżę Eiffla wejście na Łuk Triumfalny to wysiłek, jakiego nie podejmują wszyscy turyści.

Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

5. Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

Zdobądź klucze do Paryża, korzystając z biletu łączonego do Luwru i rejsu po rzece. Odwiedź kultowe muzeum Luwr z zarezerwowanym biletem wstępu i dołącz do rejsu po Sekwanie o dowolnej porze dnia. Podziwiaj dzieła sztuki, od starożytnego Egiptu po renesans, spacerując we własnym tempie. Następnie zrelaksuj się podczas 1-godzinnego rejsu po rzece i zobacz miasto z innej perspektywy. Oglądaj świat z wygodnej łodzi wycieczkowej, odpływającej codziennie spod Wieży Eiffla. Bilet na rejs po rzece jest ważny na dowolny dzień w ciągu kolejnych sześciu miesięcy; kursuje co około 30 minut, 7 dni w tygodniu, odjeżdżając z mostu Alma, kilka minut spacerem od Wieży Eiffla

Paryż: Pałac i ogrody w Wersalu - bilet pełnego dostępu

6. Paryż: Pałac i ogrody w Wersalu - bilet pełnego dostępu

Odwiedź Pałac i Ogrody Wersalu z wcześniej zarezerwowanym 1-dniowym pełnym dostępem. Poznaj ozdobne apartamenty państwowe i zapierającą dech w piersiach Salę Lustrzaną wewnątrz oficjalnej rezydencji francuskiej monarchii w latach 1682-1789. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV i innych francuskich królach. Poczuj życie na francuskim dworze, spacerując po błyszczącej Sali Lustrzanej. Spaceruj po legendarnych ogrodach we własnym tempie i podziwiaj fontanny, rzeźby i pięknie wypielęgnowane trawniki. Ciesz się dostępem do Grand i Petit Trianon na ich własnym terenie. Zobacz, gdzie "Król Słońce" bawił się prywatnie i gdzie udawał się, aby uciec od rygorów dworskiego życia. Następnie udaj się do posiadłości Marii Antoniny i odkryj, gdzie szukała schronienia na osobności. Wiosną i latem wybierz opcję fontanny i ogrodu muzycznego, aby cieszyć się spektakularnym pokazem fontann lub kultowymi ogrodami muzycznymi, aby zakończyć wizytę. Horace Vernet: Wystawa, która odbędzie się w Pałacu Wersalskim od 14 listopada 2023 r. do 17 marca 2024 r.

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

7. Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Ciesz się wstępem na Wieżę Eiffla i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wybranego piętra kultowej budowli. Spędź tyle czasu, ile chcesz w wieży i odkrywaj różne poziomy we własnym czasie wolnym. Zobacz Paryż z góry iz zupełnie nowej perspektywy. Podziwiaj starożytną fasadę Luwru i dzielnicę finansową La Defense. Podziwiaj kolorowe Muzeum Pompidou i ogromną białą przestrzeń Bazyliki Sacré-Coeur. Zatrzymaj się w Champagne Bar na najwyższym piętrze na kieliszek szampana. Schodząc w dół, weź udział w wielu interesujących zajęciach na pierwszym piętrze. Sprawdź swoją odwagę, chodząc po szklanej podłodze!

Paryż: Czasowy bilet wstępu do Luwru i rejs po Sekwanie

8. Paryż: Czasowy bilet wstępu do Luwru i rejs po Sekwanie

Odwiedź arcydzieła Luwru, jednego z najpopularniejszych miejsc turystycznych na świecie. Następnie udaj się w rejs po wspaniałej Sekwanie i podziwiaj słynne zabytki w mieście. Będąc największym muzeum na świecie, Luwr pakuje 35 000 dzieł sztuki na 73 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej w trzech skrzydłach. Każde skrzydło posiada ponad 70 pokoi i prezentuje bogate obrazy i dzieła sztuki. Zobacz kultową Mona Lisę, podziwiaj tysiące niesamowitych obrazów i spaceruj wśród doskonałych rzeźb. Zarezerwuj opcję z dołączonym audioprzewodnikiem i zwiększ swoje wrażenia i zrozumienie prac na wystawie. Po wizycie w Luwrze wybierz się na 1-godzinną wycieczkę po Sekwanie. Zobacz więcej kultowych zabytków Paryża, takich jak Institut de France, Wieża Eiffla, Notre Dame, Conciergerie, Musee de Orsay, Hotel de Ville i wiele innych. Na pokładzie masz dostęp do bezpłatnego przewodnika audio w wybranym języku na miejscu, który pomoże ci dowiedzieć się więcej o ogromnej historii dołączonej do każdego zabytku.

Paryż: wieczorny rejs po rzece z muzyką

9. Paryż: wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Bilet do Luwru bez kolejki z gospodarzem na Mona Lisę

10. Paryż: Bilet do Luwru bez kolejki z gospodarzem na Mona Lisę

Przez długi czas, zanim stał się muzeum w 1793 roku, Luwr był jedną z głównych rezydencji królów Francji. Położony w samym sercu Paryża, zajmuje powierzchnię 73 000 metrów kwadratowych i mieści największą kolekcję dzieł sztuki na świecie, od cywilizacji mających ponad 7 000 lat po XIX wiek. Zbiory muzeum podzielone są na 8 działów: Starożytności Egipskie, Greckie, Etruskie i Rzymskie, Starożytności Orientalne, Sztuki Islamskiej, Malarstwa, Rzeźby, Dzieł Sztuki i Grafiki. Po przyjeździe podziwiaj to arcydzieło namalowane przez Leonarda da Vinci w 1506 roku i jeden z najsłynniejszych portretów kobiet na świecie, gospodarz pozwoli Ci cieszyć się muzeum we własnym tempie.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki hop-on hop-off w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Wycieczki hop-on hop-off jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki hop-on hop-off w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 5436 opinii

Muszę przyznać, że autobusy zawsze postrzegałem jako zdzierstwo xD, ale byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i mogę go tylko polecić wszystkim! Paryż to naprawdę ogromne miasto, więc autobus jest w 100% polecany, możesz zobaczyć wszystkie zabytki i masz coś do opowiedzenia o każdym obiekcie, po prostu świetnie! Uważamy również, że elastyczne wsiadanie i wysiadanie jest rewelacyjne

Autobusy, które zawsze są pełne, to synonim jakości. Na szczęście możesz wsiadać i wysiadać, jak chcesz i cieszyć się panoramicznymi i strategicznymi punktami, których nie znasz. szkoda x zimno ale bardzo mnie to bawi. doskonała usługa audioprzewodnika z podanymi przez nich słuchawkami. Rada

Idealny, najlepszy sposób na odkrycie Paryża za pierwszym razem

Doskonała wycieczka, zostałam bardzo dobrze przyjęta.

Doskonała opcja, aby poznać główne zabytki miasta.