Wycieczki całodniowe z: Paryż

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 68
Sortuj według:
Strona 1 z 5

Często zadawane pytania dotyczące: Paryż

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Paryż?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż to:

Pałac wersalski

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2813 opinii

Przed dokonaniem rezerwacji przeczytałem wiele komentarzy i byłem mentalnie świadomy czasu potrzebnego na przybycie i powrót do Mont Saint Michel (4 godziny w jedną stronę i kolejne 4 godziny z powrotem) po drodze, ponieważ musisz wstać wcześnie, aby się spotkać na miejscu spotkania o 7 rano ten czas mija bardzo szybko, bo prawie wszyscy śpią, więc nie uważam tego za ciężką podróż. Byliśmy na Górze od 12 do 16 i wróciliśmy do Paryża o 21. Firma, która nas zabrała super i wizyta na Górze SUPER POLECAMY. Moim zdaniem było warto i bardzo mi się to podobało, tak, jeśli masz świadomość, że w drodze tam spędzisz dużo czasu, a w drodze powrotnej staje się to bardzo znośne (w każdym razie są przystanki na gazie stanowiska do chodzenia do łazienki lub kupowania jedzenia)

Samotne dotarcie do Mont Saint Michelle byłoby bardzo trudne dla podróżnych z zagranicy, takich jak my, więc ta wycieczka była dla nas idealna. Dokonaliśmy rezerwacji zaledwie 2 dni przed wyjazdem. Przewodnik był naprawdę miłą osobą. Z wszystkimi innymi osobami, które z nami pojechały, nie było żadnych problemów. Nawet gdy jedna osoba spóźniła się na start w drodze powrotnej, nikt nic nie powiedział, przewodnik mówił bardzo cicho i utrzymywał relaksującą atmosferę. Autobus był klimatyzowany i miał wtyczki USB do smartfonów.

Od miejsca spotkania na początku do końca 5-gwiazdkowy zabieg! Zwiedzanie pałacu było kompletną niespodzianką, o czym nie mówiło się w szczegółach. Mimo to Sonia, która była naszym przewodnikiem, wiedziała wszystko o pałacu, rewolucji francuskiej itp. Bogactwo wiedzy, bardzo wyuczonej w historii Francji i absolutna rozkosz. Zapytaj o Sonię! Zasługi beucoup

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka - żadnych problemów technicznych, przewodnik bardzo dobrze wszystko tłumaczył i dbał o komfort uczestników. Samo miejsce niesamowite! Polecam z całego serca.

Tyle tylko, że powrót powinien nastąpić na końcu parku. To uspokaja, jeśli chodzi o powrót.