Sala główna © Christian Leiber

Wycieczka do opery Garnier w Paryżu z przewodnikami

Numer identyfikacyjny produktu: 3633
Certyfikat

Od 68,37 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
90 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, francuski, hiszpański

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Odkryj arcydzieło architektury w samym sercu Paryża
  • Weź udział w 90-minutowej wycieczce z przewodnikiem, zwiedzając części dostępne dla gości opery Palais Garnier
  • Przyjrzyj się zawiłym ozdobom rzeźby z brązu Pythonisse
  • Wejdź po podwójnych schodach Grand Escalier
  • Podziwiaj wspaniałe obrazy i rzeźby
Wycieczka w skrócie
Odkryj największy w Europie budynek opery podczas 90-minutowej pouczającej wycieczki po Palais Garnier. Dobrze przygotowani i pełni entuzjazmu przewodnicy z paryskiej opery ujawnią sekrety tego barokowego dzieła w samym centrum miasta.
Tego możesz się spodziewać
Szczycąca się eklektycznym przepychem baroku, opera Garnier jest jednym z najbardziej ekstrawaganckich przykładów architektury II Cesarstwa Francuskiego. Weź udział w tej 90-minutowej wycieczce po miejscach dostępnych dla zwiedzających i odkryj krzykliwe dzieła sztuki, podążając śladami modnej XIX-wiecznej socjety francuskiej.

Ten największy w Europie budynek opery inaugurowano w 1875 r. i nazwano na cześć jego młodego architekta, Charlesa Garniera. Po spotkaniu się przewodnikiem przy wejściu do muzeum udasz się do Rotonde des Abonnes (Pawilonu Subskrybentów), dawniej formalnego wejścia dla gości. Zanim zaczniesz odkrywać okazałe wnętrza budynku, zobaczysz unikatowy podpis Garniera wśród wspaniałych arabesek.

Będziesz podziwiać zawiłe ozdoby rzeźby Pythonisse, a następnie wejdziesz na podwójne schody Grand Escalier (schody główne). Wyobraź sobie szelest krynolin, napawając się widokiem imponujących wnętrz oraz przechadzając się po obszernym foyer, wypełnionym mieniącymi się mozaikami, kolorowymi kolumnami z marmuru oraz ozdobami ze złotych liści. Wszystko, na co spojrzysz, będzie ucztą dla oczu.

Podczas wycieczki pełni entuzjazmu profesjonalni przewodnicy z paryskiej opery będą omawiać wspaniałe obrazy i rzeźby, dzięki którym budynek ten stał się jednym z najatrakcyjniejszych muzeów w Paryżu, a także budzącym ogromny podziw działającym teatrem.
Wliczone w cenę
  • Wycieczka z przewodnikiem po częściach Palais Garnier dostępnych dla gości (takich jak Rotonde des Abonnes, Grand Escalier, Grand Foyer, widownia i hole)
  • Bilet wstępu
  • Korzystanie z systemu transmisji (należy pamiętać o przyniesieniu dowódu tożsamości, aby uzyskać możliwość korzystania z systemu)
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 2 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
• Ponieważ jest to działający teatr, dostęp do widowni jest czasem niemożliwy z powodów technicznych lub artystycznych. Nie możemy zagwarantować wstępu.

• Wycieczka nie jest dostępna dla dzieci poniżej 5. roku życia.

• Z powodów technicznych lub artystycznych plan wycieczki może zostać zmieniony w dniu wycieczki ze względu na zalecenie dyrekcji Palais Garnier, co nie uprawnia do zwrotu kosztów biletu.

• Pamiętaj o przyniesieniu dowodu osobistego lub paszportu, który zostanie wykorzystany jako kaucja za system transmisji wypożyczany na czas trwania wycieczki odbywającej się w ciągu dnia. Wymagany jest jeden dowód osobisty lub paszport na kupon.

Od 68,37 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 423)

Organizator:

Cultival

Numer identyfikacyjny produktu: 3633