Wieża Eiffla z przewodnikiem i opcjonalny wstęp na szczyt

Wieża Eiffla z przewodnikiem i opcjonalny wstęp na szczyt

Od 154,84 zł za osobę

Omiń długie kolejki do wind w wieży Eiffla i wejdź po schodach na 2. poziom w towarzystwie przewodnika. Odpocznij na przystankach, podziwiaj widoki i posłuchaj ciekawych historii.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, hiszpański, niemiecki

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Pokonaj 704 stopnie, by wejść na 2. poziom
 • Zobacz wieżę Eiffla z perspektywy niedostępnej dla osób korzystających z windy
 • Posłuchaj ciekawych opowieści o Gustavie Eiffelu i jego najsłynniejszym dziele
 • Podziwiaj Paryż z lotu ptaka
 • Rozszerz zakres biletu o opcję wejścia na szczyt wieży po zakończeniu wspinaczki po schodach
Pełny opis

Aktualizacja dotycząca COVID-19

Ze względu na przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny, plan podróży może ulec zmianie. Sprawdź najnowsze informacje w sekcji „Co trzeba wiedzieć”.

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, który opowie Ci niesamowite historie o Paryżu i o twórcy kultowej wieży. Poczuj jeszcze większą chęć wejścia na szczyt. Przewodnik zakupi bilety dla grupy, co pozwoli Ci ominąć długie kolejki do wind (może utworzyć się też kolejka do schodów, szczególnie w szczycie sezonu). Wejdź do wieży i pokonaj 704 stopnie schodów na 30 kondygnacjach. Odpocznij podczas zaplanowanych postojów i zobacz wieżę Eiffla z perspektywy niedostępnej dla osób korzystających z windy. Dowiedz się więcej o młodym inżynierze Gustavie Eiffelu, w tym również o jego życiu po otwarciu budynku. Po dotarciu na 1. poziom zrób sobie zasłużoną przerwę. Stań na nowej szklanej podłodze i jeśli czas pozwoli, obejrzyj interaktywną wystawę oraz krótki film i zapoznaj się z faktami na temat wieży. Otwórz broszurę „Follow Gus” i weź udział w zabawie dla całej rodziny lub zjedz przekąskę i odpocznij, a następnie wyrusz w dalszą drogę. W drodze na 2. poziom posłuchaj mało znanych faktów o pierwotnym kolorze wieży, migoczących światłach i osobach, które zapisały się w historii słynnej budowli dzięki śmiałym akrobacjom. Poczuj nieopisaną satysfakcję, gdy już dotrzesz na 2. poziom. Obejrzyj okoliczne atrakcje z lotu ptaka. Zobacz Paryż z niezwykłej perspektywy i posłuchaj opowieści przewodnika o zabytkach i dzielnicach takich jak Montparnasse, kompleks Les Invalides, bazylika Sacré-Cœur, katedra Notre-Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Pola Elizejskie. Jeżeli zarezerwujesz opcję zawierającą wstęp na szczyt wieży, otrzymasz bilet na wjazd windą na szczyt, a resztę przygody odbędziesz na własną rękę. Po dotarciu na miejsce obejrzyj odnowione biuro Gustave'a Eiffela oraz mapy panoramiczne. Odwiedź Bar à Champagne i wypij odrobinę szampana w chmurach. Gdy skończysz zwiedzanie, wsiądź do windy zjeżdżającej na parter. Przed punktem kontroli bezpieczeństwa może utworzyć się kolejka i nie ma możliwości jej ominięcia, dlatego bądź na miejscu odpowiednio wcześnie. W szczycie sezonu może być konieczne oczekiwanie na wejście po schodach. Będzie ono jednak znacznie krótsze niż w kolejkach do wind. Pamiętaj, że kolejki są najkrótsze we wczesnych godzinach porannych. W późniejszych godzinach są one dłuższe. Czas oczekiwania może się różnić. Jeżeli nie chcesz czekać zbyt długo na wstęp, wybierz godzinę 8.45 lub 9.15. Jeśli szczyt wieży będzie niedostępny, zaoferujemy Ci wycieczkę z dostępem do 2. poziomu. Dodatkowo zostanie Ci zwrócona różnica w cenie pomiędzy tymi dwiema opcjami.
Wliczone w cenę
 • Anglojęzyczny przewodnik
 • Zjazd windą na dół
 • Bilet wstępu na wieżę Eiffla
 • Bilet wstępu na szczyt (jeśli zarezerwowano taką opcję)
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne
  • Należy wypełnić formularz dotyczący podróży
  • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

   Miejsce zbiórki

   Zbiórka przy południowym punkcie kontrolnym wieży Eiffla. Twój przewodnik będzie miał na sobie jaskrawy żółty beret i będzie trzymał żółtą flagę z napisem „Guided Eiffel Tour”. Koniecznie wymień swój kupon na bilet w miejscu zbiórki. Nie idź do wieży Eiffla, aby odebrać swój bilet. Spóźnienia będą równoznaczne z niestawieniem się.

   Otwórz w Google Maps ⟶
   Ważne informacje

   Co należy przynieść

   • Paszport lub dowód osobisty
   • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

   Niedozwolone

   • Zwierzęta
   • Wózki dziecięce
   • Palenie tytoniu
   • Bagaż lub duże torby

   Co trzeba wiedzieć

   • Ta wycieczka odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, dlatego pamiętaj o odpowiednim ubiorze.
   • Posiadacze biletów na szczyt wieży muszą poczekać w kolejce do wind na 2. piętrze. W szczycie sezonu czas oczekiwania może zająć dodatkowe 20 minut.
   • Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa wieży Eiffla, wstęp na jej szczyt może zostać zamknięty nawet w ostatniej chwili. Jeśli została zarezerwowana opcja ze wstępem na szczyt wieży, a szczyt będzie niedostępny, część kosztu podwyższenia standardu biletu zostanie zwrócona.
   • Czas oczekiwania jest najkrótszy w przypadku wczesnych godzin porannych.
   Opinie klientów

   Ogólna ocena

   4,5 /5

   na podstawie 1986 opinii

   Podsumowanie opinii

   • Przewodnik
    4,4/5
   • Jakość/cena
    4/5
   • Jakość usług
    4,6/5
   • Organizacja
    4,4/5
   Sortuj wg

   Sortuj wg

   Wieża Eiffla była przyjemniejsza niż się spodziewano. Podczas gdy widok i wrażenia wspinaczkowe były podobne do oczekiwań, wysiłki naszego przewodnika (Eric, firma przewodników Paris 1) były zarówno przemyślane, zachęcające i bardzo przyjazne. Eric ma również naturalną zdolność do łączenia się z szerokim gronem ludzi. Jego łatwy i przyjazny sposób wspierał całą grupę. Eric udzielił również doskonałej ogólnej informacji i dodatkowej wiedzy na temat mojego pobytu w Paryżu. Ogólnie bardzo profesjonalny przewodnik Uwaga. Ta recenzja została opublikowana po powrocie do domu; oraz skorzystał z szeregu różnych firm przewodników i miał czas na przemyślenie szeregu usług. To była najbardziej profesjonalna ze wszystkich używanych usług

   Czytaj dalej

   29 stycznia 2020

   Nasz przewodnik (Julia) był wspaniały. W dniu, w którym zwiedziliśmy Wieżę Eiffla, było NIEZWYKLE zimno, a Julia wykonała świetną robotę, odrywając od niej mnóstwo ciekawych historii. Jedynym minusem jest to, że chociaż można ominąć linię bezpieczeństwa poza parkiem, nadal trzeba długo czekać, aby przejść przez bramki bezpieczeństwa, aby wejść po schodach (stąd cztery gwiazdki zamiast pięciu). Kupiliśmy dostęp do szczytu, ale potem zdaliśmy sobie sprawę, że będzie jeszcze 60 minut na wejście na szczyt. W tym momencie postanowiliśmy zwolnić za kaucją, zamiast czekać w kolejnej długiej kolejce. Wieża wciąż jest niesamowita bez szczytu!

   Czytaj dalej

   7 stycznia 2020

   Radosne doświadczenie - nie można tego przegapić. Byłem w Paryżu kilka razy i zawsze byłem zniechęcony wizytą na Wieży Eiffla - do tej pory. Naprawdę żałuję, że nie robiłem tego wcześniej - lub w rzeczywistości jestem wdzięczny, ponieważ dało mi to szansę dołączyć do tej konkretnej trasy! Mimo mgły Paryż wygląda jeszcze wspanialej z góry, a przewodnik (Souhib) był najlepszy w historii, dzieląc się spostrzeżeniami na temat wieży i miasta jako całości.

   Czytaj dalej

   26 listopada 2019

   Organizator:

   Numer identyfikacyjny produktu: 91890