Bilet wstępu

Paryż: bilet pełnego wstępu do pałacu i ogrodów w Wersalu

Paryż: bilet pełnego wstępu do pałacu i ogrodów w Wersalu

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 102 razy

Od 93,44 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 102 razy

Ciesz się 1 lub 2 dniami pełnego dostępu do całej domeny Wersalu, w tym do pałacu, Trianon, posiadłości Marii Antoniny i ogrodów. Ulepsz i zobacz słynne Ogrody Muzyczne lub Pokaz Fontann.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się pełnym dostępem do Pałacu i Ogrodów Wersalskich przez 1 lub 2 dni
 • Dowiedz się więcej o „Królu Słońca” i innych legendach francuskiej monarchii
 • Wybierz się na spacer po formalnych i nieformalnych ogrodach i odwiedź prywatną posiadłość Marii Antoniny
 • Zobacz, jak fontanny rozświetlają się przy dźwiękach muzyki (opcjonalnie)
 • Spaceruj po olśniewającej Sali Lustrzanej
Pełny opis
Odwiedź pałac i ogrody wersalskie z wcześniej zarezerwowanym jednodniowym lub dwudniowym karnetem na pełny dostęp. Poznaj bogato zdobione apartamenty reprezentacyjne i zapierającą dech w piersiach Salę Lustrzaną w oficjalnej rezydencji francuskiej monarchii w latach 1682-1789. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV i innych francuskich rodzinach królewskich. Poczuj życie na francuskim dworze, spacerując po błyszczącej Sali Lustrzanej. Spaceruj po legendarnych ogrodach we własnym tempie i podziwiaj fontanny, rzeźby i pięknie wypielęgnowane trawniki. Ciesz się dostępem do Grand i Petit Trianon na własnym terenie. Zobacz, gdzie „Król Słońce” bawiłby się prywatnie i dokąd udałby się, aby uciec od rygorów dworskiego życia. Następnie udaj się do posiadłości Marii Antoniny i odkryj, gdzie prywatnie szukałaby schronienia.
Wliczone w cenę
 • 1-dniowy bilet do Pałacu
 • 1-dniowy dostęp do całej domeny Wersalu (w tym posiadłości Marii Antoniny, ogrodów Trianon i Wersalu)
 • Dostęp do ogrodów muzycznych lub pokazu fontann (jeśli wybrano opcję)
 • Przewodnik
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Pałac Wersalski, Place d'Armes, 78000 Wersal. Ze względu na remont linii kolejowej RER C od 15 lipca do 25 sierpnia do pociągu można wsiąść dopiero na stacji Javel (linia metra nr 10).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

Co trzeba wiedzieć

 • W maju, czerwcu, wrześniu i październiku: we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele: wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci poniżej 6 roku życia, wymagany jest bilet. Dla zwiedzających w wieku od 6 do 17 lat należy kupić na miejscu bilet za 10 euro. W środy: wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci poniżej 6 lat, wymagany jest bilet. Dla osób w wieku od 6 do 17 lat wstęp jest bezpłatny, na miejscu należy kupić bezpłatny bilet
 • W lipcu i sierpniu: Codziennie: wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci poniżej 6 roku życia, wymagany jest bilet. Dla odwiedzających w wieku od 6 do 17 lat należy kupić bilet za 10 euro na miejscu
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 11426 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,2/5
 • Organizacja
  3,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Zdecydowanie trzeba odwiedzić. Spędziliśmy tam 8 godzin i prawdopodobnie mogliśmy zrobić więcej. Cały pałac i ogrody są piękne i zapierają dech w piersiach i wygląda na to, że nie mają końca, nie zarezerwowaliśmy przewodnika i skorzystaliśmy z aplikacji Versailles, aby pomóc nam przejść przez całe miejsce. Wchodząc do ogrodów dostaliśmy darmową mapę, która zaznaczyła główne atrakcje i zawierała dwie ścieżki, którymi można było przejść przez ogrody. Polecamy również wynajęcie łodzi wiosłowej, ponieważ była to dla nas najlepsza część, a cena była naprawdę dobra. Nie wypożyczyliśmy rowerów ani samochodu i postanowiliśmy po prostu spacerować, nieruchomość jest ogromna, ale nie marnowałbym pieniędzy na żaden transport wokół niej.

Czytaj dalej

30 czerwca 2022

Dobrze przygotowany sposób wejścia z biletami. Warto być do 30 minut wcześniej niż godzina na bilecie. No i oczywiście rezerwować/ kupić bilet na jak najwcześniejszą godzinę. Zwiedzanie pałacu i ogrodów zabiera sporo czasu i sił w nogach. Nie ma sensu, w mojej ocenie, kupowanie biletu z audioguidem. Lepiej ściągnąć sobie apkę na telefon i słuchać na słuchawkach. Oferowane przez Wersal audioguidy trzeba trzymać przy uchu co praktycznie pozbawia was jednej ręki, a do robienia zdjęć potrzeba czasami obu. A tak, albo słuchasz, albo robisz zdjęcia. Jeżeli ktoś myśli o zwiedzaniu również kaplicy Wersalu to niestety tylko z przewodnikiem jest to dostępne.

Czytaj dalej

8 maja 2022

Ogrody Wersalu zachwycają. Polecam na spacer i piknik. Spacer po wnętrzach bardzo przyjemny, polecam audioprzewodnik z aplikacji dzięki któremu łatwiej odnaleźć się w licznych salach i wśród wielu ekspozycji. Chociaż z początku aplikacja wydaje się mało przyjazna (nie wiedzieliśmy gdzie rozpocząć) i dopiero po skoordynowaniu odsłuchu z numeracją sal nabiera sensu.

Czytaj dalej

6 sierpnia 2021

Numer identyfikacyjny produktu: 59565