Karta miejska

Paryż: Paris Pass® z dostępem do ponad 80 atrakcji Paryża

Organizator atrakcji: Go City - EMEA

Paryż: Paris Pass® z dostępem do ponad 80 atrakcji Paryża

Organizator atrakcji: Go City - EMEA

Od 581,47 zł za osobę

Oszczędź czas i pieniądze dzięki 2-, 3-, 4- lub 6-dniowemu karnetowi Paris Pass i korzystaj z ponad 80 atrakcji, np. rejsu po Sekwanie, wstępu do najważniejszych muzeów i zabytków Paryża oraz wielu innych.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Wymagany kupon papierowy
Ważność 2 - 4 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się dostępem do ponad 80 zabytków i atrakcji w Paryżu
 • Wsiadaj i wysiadaj z wycieczki Big Bus po Paryżu?
 • Popłyń Sekwaną podczas rejsu po Bateaux Parisiens
 • Unikaj długiego oczekiwania dzięki dostępowi bez kolejki do wielu atrakcji
 • Odwiedź Luwr, D'Orsay i inne znane muzea miejskie
Pełny opis

Odblokuj Paryż dzięki pakietowi zwiedzania all inclusive. Karnet zapewnia doskonałą jakość i wygodę, a także wstęp do ponad 80 najważniejszych atrakcji Paryża, jednodniowy bilet na wycieczkę autobusową hop-on hop-off, kartę Paris Museum Pass oraz cyfrowy przewodnik, który pomoże Ci zaplanować pobyt i dokonać rezerwacji w w razie potrzeby z góry.

Uzyskaj dostęp do najważniejszych atrakcji, takich jak:

Wycieczka z przewodnikiem po wieży Eiffla (2 piętro) (P) Bilet do parku rozrywki Parc Asterix Muzeum Luwru (R) Muzeum Orsay (R) Centrum Pompidou, Narodowe Muzeum Sztuki Nowoczesnej Espace Dali Big Bus – 1-dniowa wycieczka Hop-on Hop-off Rejs po rzece Bateaux Parisiens Degustacja wina - Les Caves du Louvre (R) Zwiedzanie Montparnasse Łuk Triumfalny Muzeum Picassa Muzeum Figur Woskowych Musée Grevin Châteaux de Versailles (R) Pakiet Flyview Paris Liberty Akwarium w Paryżu (R) Wycieczki: Wycieczka piesza „Ukryte klejnoty Paryża w Le Marais” (R) Wycieczka piesza wzdłuż Sekwany (R) Piesza wycieczka po paryskich przejściach krytych (R) Skandale i sprawy miłosne na wycieczce pieszej Pere Lachaise (R) Wycieczka po Stade de France Wycieczka z przewodnikiem po Galeries Lafayette (R) Piesza wycieczka po Montmartre i Sacré Coeur (R) Doświadczenie: Ballon de Paris Generali Petit Train de Montmartre Rex Studio Le Musée Gourmand du Chocolat - Choco- Story Musée des Égouts de Paris Cité des Sciences et de l'Industrie - La Villette Browar BAPBAP browar bar doświadcza degustacji piwa i prezentów Miniwarsztat perfumeryjny Fragonarda (R) Szampan Gourmand w Montmatre Francuskie Apéro w Saint-Germain des Prés Paryskie śniadanie w Café Louise Historyczne budynki: Panteon Konsjerż (R) Expiatoire Chapelle Château de Rambouillet Château de Vincennes Zamki Champs-sur-Marne Château de Pierrefonds Maison d'Auguste Rodin à Meudon Bazylika katedralna Saint-Denis Abbaye Royale de Chaalis – Musée Jacquemart André Święta Kaplica (R) Château de Maisons-Laffitte Zamek Fontainebleau Muzea: Muzeum Rodina Musée National de l'Orangerie (R) Musée National des Arts asiatiques Musée de l'Armée, Tombeau de Napoleon 1er Musée Condé - Château de Chantilly Musée et domaine nationaux du Château de Compiègne Musée national des Châteaux de Malmaison et Bois Préau (R) La Cinémathèque française – Musée du Cinéma (R) Cite de l'Architecture et du Patrimoine - Musée des Monuments françois (R) Musée de la Musique – La Villette (R) Musee de l'Ordre de la Liberation Musée de l'Air et de l'Espace Musée d'Archéologie nationale de Saint-Germain-en-Laye Musée de l'Institut du Monde arabe Dekoracje Musée des Arts Musée des Arts et Métiers Musée des Plans-reliefs Musee du quai Branly Musée Gustave Moreau Musée National de Céramique de Sèvres Musée national de la Renaissance - Château d'Ecouen

(R) wymagane rezerwacje Zachowaj kartę Paris Pass na urządzeniu mobilnym, pobierając ją z cyfrowym przewodnikiem. Miej go pod ręką w kieszeni. Bilet Paris Museum Pass jest biletem fizycznym i jako taki należy go odebrać w miejscu wykupu w Paryżu. Pełne instrukcje znajdują się w cyfrowym przewodniku.

Wliczone w cenę
 • 2, 3, 4 lub 6-dniowy karnet miejski
 • 1-dniowy bilet na wycieczkę autobusową hop-on hop-off
 • Cyfrowy przewodnik z informacjami o atrakcjach, w tym jak dokonać wcześniejszej rezerwacji w razie potrzeby
 • Paris Museum Pass (tylko dla dorosłych)
 • Bilet na pociąg do Wersalu
 • Karnet Youth Pass (dla osób w wieku 2–17 lat) nie obejmuje karty Paris Museum Pass. Wstęp do większości muzeów jest bezpłatny dla osób poniżej 18. roku życia.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Karnet należy odebrać w punkcie Paris Museum Pass, który znajduje się w pobliżu stacji metra „Pyramides” (linia 7 i 14). Wyjdź ze stacji „Pyramides” wyjściem nr 2 (Rue de l’échelle). Gdy wyjdziesz na powierzchnię, kasa biletowa Big Bus będzie za Tobą. Koniecznie weź sobą kupon oraz dokument tożsamości ze zdjęciem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty

Co trzeba wiedzieć

 • Wycieczka autobusowa z możliwością wsiadania/wysiadania na dowolnych przystankach jest dostępna tylko przez 1 dzień niezależnie od ważność karnetu (2, 3, 4 lub 6 dni).
 • Karnet jest ważny w następujących po sobie dniach kalendarzowych (nie w okresach 24-godzinnych).
 • Karnet Paris Pass nie jest przeznaczony dla grup. W przypadku grup liczących więcej niż 9 osób dostęp do atrakcji może być niemożliwy.
 • Karnet zostanie Ci dostarczony bezpośrednio w formie pliku PDF, który możesz wydrukować lub zapisać na swoim telefonie.
 • Karnet Paris Museum Pass należy odebrać w odpowiednim punkcie w centrum Paryża. Pełne instrukcje znajdują się w przewodniku cyfrowym.
 • Karnety młodzieżowe nie obejmują karnetu Paris Museum Pass (wstęp do większości muzeów jest bezpłatny dla osób do 18. roku życia).
 • 3-dniowy karnet Paris Pass (dla dorosłych) obejmuje 2-dniowy karnet Paris Museum Pass.
 • Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19 niektóre atrakcje mogą być czasowo niedostępne, mieć skrócone godziny otwarcia lub wymagać dokonania rezerwacji. Sprawdź dołączony przewodnik cyfrowy oraz internetowe strony atrakcji, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje i w razie potrzeby dokonaj rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4 /5

na podstawie 441 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  3,5/5
 • Jakość/cena
  3,6/5
 • Jakość usług
  4,1/5
 • Organizacja
  4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Karnet jest bardzo cenny i daje dużo możliwości i elastyczności. Minus: jasne wytyczne dotyczące rezerwacji konkretnego przedziału czasowego na zajęcia, dla których nie jest to możliwe za pośrednictwem karnetu (ale można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej samej aktywności). Okazało się, że nie trzeba było rezerwować czasu na te zajęcia i wystarczyło zaoferowanie biletu paryskiego/muzealnego. Więc na miejscu z pewnością była wygoda, ale znalazłem to bardziej niejasne na stronie internetowej.

Czytaj dalej

31 lipca 2022

Odebraliśmy przepustkę w biurze miejsca zbiórki, w którym dokonujemy rezerwacji z aplikacji Get Your Guide. Udaliśmy się prosto do autobusu i najpierw zrobiliśmy pełną wycieczkę, później skorzystaliśmy z hop off / hop on, aby odwiedzić niektóre z atrakcji. Drugiego dnia wykorzystaliśmy przepustkę do muzeum na inne atrakcje. To był dobry stosunek jakości do ceny. W przypadku Wieży Eiffla, Luwru i Wersalu pominęliśmy podobne wycieczki i cieszę się, że tak zrobiliśmy, ponieważ próbowaliśmy użyć tej przepustki do Łuku Triumfalnego, a linia była ogromna. Wyglądało na to, że porusza się dość szybko, ale po prostu nie mieliśmy czasu, więc polecam pominąć wycieczki po tych 4 głównych atrakcjach.

Czytaj dalej

30 lipca 2022

Dobrze, ale brakuje informacji dla Francuzów, zwłaszcza bardzo skomplikowanych platform rezerwacji załączników przez telefon, kiedy mieliśmy problem i tak e-mail po angielsku, więc błąd w tłumaczeniu Krótko mówiąc, inaczej na autobus i inne atrakcje fajnie jedziemy prawie wszędzie A 2 dni to za mało Dla nas łuk triumfalny na wieży Eiffla autobus cały dzień rejs statkiem po Paryżu akwarium ogród botaniczny menażeria FlyView… kawiarnia Louise.. w dni powszednie lub Luwr należy rezerwować z wyprzedzeniem Do przerobienia, ale na dłuższy pobyt

Czytaj dalej

22 lipca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 4521