Wybierz daty
Paryż

Walentynki

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Walentynki w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Walentynki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Walentynki w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1189 opinii

To nasz pierwszy raz w Paryżu i pierwszy raz używam "weź swojego przewodnika" i wszystko poszło idealnie. Aktywność bardzo dobrze wyjaśniona, a platforma łatwa w użyciu. Przyjechaliśmy pół godziny wcześniej, jak tłumaczą, i byliśmy szczęśliwi, bo kolejka nagle stała się bardzo długa. Kiedy weszliśmy do pierwszych, mieliśmy możliwość poprosić biletera (wiemy tylko po francusku: dzień dobry, dobry wieczór i proszę), aby znalazł nam miejsca z dobrą widocznością i był bardzo miły. Spektakl jest fantastyczny i nie warto pominąć ani jednego szczegółu. Jeśli odwiedzasz Paryż i lubisz program na żywo, nie przegap okazji

Wspaniały, wart swojej ceny. Czekaliśmy trochę czasu na wejście, a ponieważ było nas tylko 2, musieliśmy dzielić stół z innymi ludźmi, co nie było problemem. Program był fantastyczny, chociaż wszystko było po francusku, dostaliśmy sedno tego. Kolory były wspaniałe, a niektóre gimnastyki były niesamowite. Bardzo mi się podobało, a szampan poszedł na ucztę. Jedyną złą rzeczą jest to, że po koncercie, kiedy próbowaliśmy odzyskać taksówkę, chcieli 50 euro za 12 minut jazdy z powrotem. Udało nam się znaleźć taksówkę, która obciążyła nas 35 euro?

Fomos bem atendidos e servidos. O local foi fácil de encontrar com o GPS e localização que nos deram. Comida era excelente, comemos a carne com batata assada eo peixe e estava ótimo. Tenham atenção para chegar 30 minutos ante da hora marcada para embarcarem a tempo pois o cruzeiro não vai esperar por vocês. Entretanto comem a entrada enquanto outras pessoas chegam. O staff foi semper impecável, simpático e rapido. Nada apontar. Nesta altura de outono/inverno recomendo o cruzeiro das 18h45 para se ver um pouco de Paris ao por do sol e noite.

Paryż nocą to coś, co trzeba zobaczyć. Bus z otwartym dachem jest do tego najlepszym środkiem transportu!

Piękne widoki proponuje przybyć wcześniej aby zająć miejsce na górnym pokładzie.