Wybierz daty
Paryż

transport

  • Transport
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
1 - 16 / 25

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transport w: Paryż

Oprócz atrakcji typu transport jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Naprawdę łatwa wycieczka do krainy Disneya, spotkały się z ludźmi od dostawcy w oznaczonej lokalizacji (chociaż mówiono, że będą trzymali znak, a nie mieli, mieli mundury i identyfikatory, więc łatwo było to rozgryźć) . Dają ci prawdziwe bilety Disneya, gdy wsiadasz do autokaru, a potem udajesz się do Disneya w autokarze. Wejście do Disneya było proste i łatwe, ale można się tego spodziewać. Trener odebrał nas w tym samym miejscu, w którym wysadziłem. Odbiór był przed fajerwerkami, więc przegapiliśmy to, ALE przedstawiciel był otwarty na ten temat, kiedy przyjechaliśmy i wyjaśnił, jak wrócić pociągiem, co byłoby bardzo łatwe.

A viagem foi excelente, ocorreu tudo certo, onibus no horário, pessoal super gente boa, super bem tratado pelo pessoal da empresa. O onibus não é o mesmo da foto. O onibus tinha ar condicionado que é sensacional porque aqui está quente este época do ano. Achei super bacana você ter opção de voltar de trem ou outra alternativa para aproveitar mais o parque. Szczegóły: Por favor, já compre para os dois parques, lá é quase 30 euro mais caro o ingresso. E você vai conseguir ir nos dois. Poleć todos a fazerem o teste.

Tylko pracownik, który przyjął nas przed wyjazdem, mógł się lepiej zorganizować. Jeśli wręczy mu bilety przed odlotem, brr oszczędzę wszystkim około 20 minut! Przyjmował wszystkich i odhaczał ich na liście, a dopiero potem wręczał bilety w autobusie. Oznaczało to, że nie wyjechaliśmy o 9:00, a dopiero o 9:20

Tyle tylko, że powrót powinien nastąpić na końcu parku. To uspokaja, jeśli chodzi o powrót.

Fajna organizacja i super doświadczenie! Powrót do lat młodości :)