Paryż
transfer z lotniska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transfer z lotniska w: Paryż

Oprócz atrakcji typu transfer z lotniska jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu transfer z lotniska w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1967 opinii

Wybraliśmy transfer z lotniska do hotelu iz powrotem. Wybór na Get Your Ride ze względu na możliwość płacenia przez Paypal. Kierowca spóźnił się 10 minut po przyjeździe. Nie można było skontaktować się z telefonem. Czas odbioru jest określony co najmniej 4 godziny przed wylotem. Recepcjonista zadzwonił i poprosił nas tam. Ponieważ teoretycznie może to trwać 4,5 godziny, a kierowca czeka tylko 5 minut. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko działało dla nas świetnie, podróż była przyjemna i bezpieczna. Jedna gwiazda została wycofana z powodu niepewności co do czasu odbioru z hotelu.

Bylibyśmy bardzo dobrze przyjęci i poinformowani o prawie wszystkim... W dniu wyjazdu powiedziano nam, że autobus zadzwoni również do Terminalu 1. No cóż, w tym czasie nie było odpowiedzi. ALE!!!! Nasz kierowca autobusu SUPER NICE nas uratował! Byliśmy więcej niż spóźnieni i spóźnilibyśmy się na nasz lot, gdyby nas tam nie zawiozła! Dzięki Twojej pomocy naprawdę dostaliśmy nasz lot! To właśnie nazywamy perfekcyjną obsługą klienta! Dzięki!!!!

Wszystko poszło dobrze, chociaż jest minus, robiąc rezerwację powiedziałem, że jedziemy z 5-letnim chłopcem i że potrzebujemy krzesła. Kiedy samochód przyjechał, nie było fotelika dla dziecka. Nie było to z jego strony bardzo poważne. Bardzo uważny kierowca, nowy, czysty i wygodny samochód i fantastyczna podróż.

Łatwa opcja transferu

Tak łatwo jest przechować bagaż w hotelu, a następnie wskoczyć na jeden z regularnych autobusów kursujących do CDG. Autobus był czysty i wygodny. To było bardzo łatwe rozwiązanie dla naszej rodziny, aby dostać się z Disneylandu na lotnisko.

Bardzo zadowolona. Pan czekał pomimo że samolot spóźniony. Zawiozl nas bezpiecznie pod drzwi hotelu. Wszystko sprawnie