Transfer

Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

Od 105,91 zł za osobę

Odbierz swój bilet na transfer między lotniskami CDG lub ORY i Disneylandem. Podróżuj łatwo i bezpieczne w wygodnym autokarze z darmowym WiFi. Dostępne są także transfery z Disneylandu na lotniska.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podróżuj między paryskimi lotniskami i Disneyland Paris autobusami Magical Shuttle
 • Korzystaj z częstych połączeń do hoteli Disneya i hoteli położonych w pobliżu Serris-Val d'Europe
 • Doświadcz wysokiego komfortu w busach z bezpłatnym WiFi
Pełny opis
Komfortowy transfer Magical Shuttle pomiędzy portami lotniczymi Paryż Charles de Gaulle (CDG) lub Paryż-Orly (ORY), a Twoim hotelem Disneyland Paris lub innym hotelem w okolicy. Spodziewaj się komfortowej jazdy w autokarze z darmowym dostępem do WiFi. Autobusy odjeżdżają z lotniska CDG do hoteli Disneyland Resort, Serris-Val d’Europe i innych hoteli co 45 minut w godzinach 9.00-19.00. Pomiędzy 2E i 2F znajduje się dedykowane biurko przy którym siedzą osoby, które Cię przywitają. Do autobusu wsiada się na terminalu 1. z lotniska Paryż-Orly transfer odjeżdża do wszystkich hoteli Disneyland co godzinę od 9.00 do 20.25. Możesz wysiąść na dworcu autobusowym Disneyland, a następnie skorzystać z usługi transferu busem dostępnej w parku rozrywki. Busy kursują co 15-20 minut pomiędzy wszystkimi hotelami w okolicy i parkami. Autobus Magical Shuttle działa 7 dni w tygodniu. Rozkład jazdy busów powrotnych sprawdź w recepcji hotelowej lub w informacji turystycznej. Pamiętaj, że w przypadku busa powrotnego należy zaplanować wyjazd na co najmniej 2,5 godziny przed odprawą na lotnisku.
Wliczone w cenę
 • Transfer w jedną stronę pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,2 /5

  na podstawie 183 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Transport
   4,4/5
  • Jakość/cena
   3,9/5
  • Bezpieczeństwo
   4,3/5
  • Jakość usług
   4,2/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Bylibyśmy bardzo dobrze przyjęci i poinformowani o prawie wszystkim... W dniu wyjazdu powiedziano nam, że autobus zadzwoni również do Terminalu 1. No cóż, w tym czasie nie było odpowiedzi. ALE!!!! Nasz kierowca autobusu SUPER NICE nas uratował! Byliśmy więcej niż spóźnieni i spóźnilibyśmy się na nasz lot, gdyby nas tam nie zawiozła! Dzięki Twojej pomocy naprawdę dostaliśmy nasz lot! To właśnie nazywamy perfekcyjną obsługą klienta! Dzięki!!!!

  Czytaj dalej

  16 października 2019

  Wszystko poszło dobrze, chociaż jest minus, robiąc rezerwację powiedziałem, że jedziemy z 5-letnim chłopcem i że potrzebujemy krzesła. Kiedy samochód przyjechał, nie było fotelika dla dziecka. Nie było to z jego strony bardzo poważne. Bardzo uważny kierowca, nowy, czysty i wygodny samochód i fantastyczna podróż.

  24 października 2019

  Łatwa opcja transferu

  Tak łatwo jest przechować bagaż w hotelu, a następnie wskoczyć na jeden z regularnych autobusów kursujących do CDG. Autobus był czysty i wygodny. To było bardzo łatwe rozwiązanie dla naszej rodziny, aby dostać się z Disneylandu na lotnisko.

  8 października 2018

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 60125