Paryż Rejsy z lunchem lub kolacją

  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Paryż

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Paryż?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż to:

Pałac wersalski

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3976 opinii

Fomos bem atendidos e servidos. O local foi fácil de encontrar com o GPS e localização que nos deram. Comida era excelente, comemos a carne com batata assada eo peixe e estava ótimo. Tenham atenção para chegar 30 minutos ante da hora marcada para embarcarem a tempo pois o cruzeiro não vai esperar por vocês. Entretanto comem a entrada enquanto outras pessoas chegam. O staff foi semper impecável, simpático e rapido. Nada apontar. Nesta altura de outono/inverno recomendo o cruzeiro das 18h45 para se ver um pouco de Paris ao por do sol e noite.

Piękne... o zmierzchu weszliśmy na pokład. Spotkany przez uśmiechnięte twarze. Obsługa była pospieszna, ale profesjonalna. Zostaliśmy szybko odepchnięci, gdy tylko łódź się zatrzymała, czy to zrobione, czy nie. Jedzenie było ok, ale nie po to tam jesteś. Zabytki są fantastyczne. Zdecydowanie zrobiłbym to ponownie. Nie mogę powiedzieć, że było bardzo piękne.

Nasza pięcioosobowa rodzina odbyła ten rejs z kolacją podczas naszej pierwszej nocy w Paryżu; zaraz po zwiedzeniu Wieży Eiffla. To było świetne intro/powitanie w Paryżu! Nie ma dźwięku z przewodnikiem. Po prostu cieszyłem się wspaniałą kolacją, dobrą muzyką w tle i cieszyłem się widokami.

Miła wycieczka łodzią i dobre jedzenie. Szkoda, że niewiele powiedziano o zabytkach. Otrzymałeś ulotkę na ten temat (ale nic nie zostało ogłoszone, więc od czasu do czasu zgadnij, który budynek lub przyjazna kelnerka ich wskazała).

NIEZAPOMNIANE doświadczenie, o które zostałem poproszony, idealne miejsce i czas pod Wieżą Eiffla, na pokładzie nienagannej łodzi z wykwintną kolacją. Mogę tylko polecić wszystkim.