Atrakcja wodna

Paryż: Rejs po Sekwanie i Kanale Saint-Martin

Organizator atrakcji: Paris Canal

Paryż: Rejs po Sekwanie i Kanale Saint-Martin

Organizator atrakcji: Paris Canal
Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 11 razy

Od 102,79 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 11 razy

Wyrusz w cudowny rejs po Sekwanie i kanale Saint Martin w Paryżu. Przepłyń obok katedry Notre Dame i podziemi Bastylii i odkryj romantyczną stronę Paryża podczas rejsu z Muzeum Orsay do Parc de la Villette.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, francuski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wyrusz w rejs po Sekwanie i kanale Saint Martin
 • Odkryj sekrety paryskich dróg wodnych
 • Poczuj romantyczną atmosferę podczas rejsu wśród kasztanowców i kładek
 • Przepłyń obok Écluse des Morts (śluzy Śmierci) i miejsca, w którym znajdowała się stara szubienica
 • Zobacz katedrę Notre Dame, ogrody Tuileries i Pont des Arts z pokładu łodzi
Pełny opis
Wyrusz w romantyczny rejs po Sekwanie w pobliżu Muzeum Orsay. Usiądź wygodnie i odpręż się, mijając ogrody Tuileries, Luwr, Pont des Arts, Institut de France, katedrę Notre Dame oraz wspaniały hotel Ile Saint Louis. Następnie zobacz wieże placu Bastylii i wpłyń na kanał Saint Martin. W 2-kilometrowym tunelu oświetlonym tylko światłem słonecznym wpadającym przez niewielkie otwory zobaczysz piękno podziemnego świata. Po wypłynięciu z tunelu znajdziesz się na pełnym wędkarzy i romantycznych kładek magicznym kanale Saint Martin, wzdłuż którego rosną kasztanowce. W pobliżu Tour du Temple zobaczysz popiersie Frederica Lemaître'a, śluzę Récollets i hotel du Norde. Przepłyniesz też obok Écluse des Morts (śluzy Śmierci) – miejsca, w którym stała szubienica Montfaucon. Przy odrobinie szczęścia może uda Ci się usłyszeć ducha François Villona. Następnie łódź popłynie przez Bassin de la Villette i pod kładką ulicy Rue de Crimée, po czym dotrze do Parc de la Villette, w którym będziesz mieć okazję podziwiać muzea Cité des Sciences et de l'Industrie i Musée de la musique oraz wspaniałe ogrody.  
Wliczone w cenę
 • Dostęp: Sekwana
 • Dostęp: Kanał Saint Martin
 • Przewodnik
 • Transport na czas trwania atrakcji: Rejs krajoznawczy
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Quai Anatole France, łódź jest zacumowana w porcie Solférino tuż przy Muzeum Orsay. Do portu Solférino można dojść drewnianymi schodami. Uwaga! Bądź przy łodzi na 15 minut przed rozpoczęciem rejsu.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Rejsy odbywają się codziennie od połowy marca do połowy listopada oraz poza tym okresem dla grup większych niż 40 osobowe (w zależności od dostępności).
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 637 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,5/5
  • Transport
   4,3/5
  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Świetna wycieczka łodzią. Wiele do zobaczenia nad Sekwaną i Kanałem św. Marcina w Paryżu z innej perspektywy. Jeśli chcesz mieć dobre miejsce, powinieneś być tam pół godziny wcześniej. Podczas całej trasy mówca dużo mówił, najpierw po francusku, a zaraz potem po angielsku. Tego dnia było bardzo gorąco i cieszyliśmy się, że zarezerwowaliśmy wycieczkę o 10 rano. Możesz usiąść na górze na świeżym powietrzu lub na statku, gdzie również masz wspaniały widok i jest o wiele chłodniej. Jedyne, czego bym sobie życzył, to lepsza gastronomia, przynajmniej zimny napój. Był ekspres do kawy i wino musujące, więc koniecznie weź ze sobą coś do picia. Wniosek: mogę bardzo polecić tę wycieczkę.

  Czytaj dalej

  27 lipca 2022

  Bardzo fajna wycieczka. . . ale w sumie 9 zamków. Byłoby nam ładniej, gdybyś przekroczył Sekwanę nieco dalej, ale zakończył wycieczkę za tunelem za drugą lub trzecią śluzą. Przejeżdżanie przez taki zamek jest bardzo ekscytujące, ale po trzecim robi się w pewnym momencie nudne. Tunel o długości około 2 km był absolutną atrakcją z bardzo przyjemną grą światła i cienia. Przewodnik był również bardzo dobry. Łódź z miejscami do siedzenia, małym kioskiem i toaletą. Cel podróży był również bardzo dobrze wybrany po tym, jak w końcu przeszliśmy przez wszystkie śluzy ;-) Znaleźliśmy również wyjaśnienie punktu wyjścia, które wymaga poprawy. Zostało to opisane tylko z jednej strony - ale my przyszliśmy z innej strony i zadaliśmy sobie pytanie, o który „drewniany most” chodzi. Byliśmy również - po tym, jak dotarliśmy do właściwego portu - nie byliśmy pewni, która łódź była częścią wycieczki. Można by to lepiej opisać. W przeciwnym razie świetnie

  Czytaj dalej

  1 czerwca 2022

  Jeśli szukasz spacerów po rzece, to jest dobry. Mieliśmy ładną pogodę, więc była to relaksująca przerwa od par. Przewodnik był bardzo kompetentny i cały czas rozmawiał. Wiedz, że zostaniesz wysadzony w innym obszarze, ale byliśmy bardzo zadowoleni z tego obszaru i ostatecznie spacerowaliśmy po mieście. Tak, przechodzisz przez wiele zamków, ale są fajne, a przewodnik mówi przez cały czas?

  Czytaj dalej

  12 września 2021

  Numer identyfikacyjny produktu: 5671