Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 godz.
Bez kolejki
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Omiń kolejkę do wieży Eiffla i wjedź od razu na drugie piętro
  • Zwiedź wraz z opiekunem taras widokowy na wieży Eiffla i dowiedz się wszystkiego o najsłynniejszym zabytku Paryża
  • Przepłyń wzdłuż wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO nabrzeża, podziwiając Luwr, katedrę Notre Dame i wiele innych zabytków
Wycieczka w skrócie
Podziwiaj Paryż ze szczytu Żelaznej Damy oraz płynąc z nurtem Sekwany, podczas rejsu z przewodnikiem.
Tego możesz się spodziewać
Wejście bez kolejki na wieżę Eiffla: (1,5 godziny)
Wybierz poranną lub popołudniową godzinę rozpoczęcia wycieczki Paris Super Saver, a następnie spotkaj się ze swoim przewodnikiem i wyrusz na spacer po ogrodach przy placu Trocadéro. Po drodze poznaj ciekawe informacje na temat wieży Eiffla, w tym historię jej budowy jako eksponatu na wystawę światową w 1889 roku. Początkowa niechęć Paryżan wobec owej konstrukcji szybko ustąpiła miejsca sympatii, a wieża stała się jednym z najbardziej celebrowanych symboli miasta.

Omiń długą kolejkę przed wejściem, korzystając z biletu szybkiego wstępu i od razu skieruj się do windy jadącej na drugie piętro. Posłuchaj również anegdot i opowieści o zabytkach Paryża, rozciągającego się u Twoich stóp. Wraz z przewodnikiem wstąp na taras widokowy i napawaj się widokiem Pól Marsowych oraz wieży Montparnasse. Gdy już nacieszysz oczy panoramą Paryża, zjedź windą na sam dół.

Kolejny punkt wycieczki ma elastyczny czas rozpoczęcia – wystarczy że podejdziesz na ustalone miejsce zbiórki, znajdujące się jedynie 200 metrów od wieży, o dowolnej odpowiadającej Ci godzinie.

Rejs po Sekwanie: (1 godzina)
Wyrusz w rejs łodzią wycieczkową i zrelaksuj się na górnym pokładzie lub w barze poniżej, płynąc wzdłuż najsłynniejszej rzeki Paryża. Przecinająca miasto Sekwana zapewnia naprawdę niesamowite widoki – jej nabrzeża zostały wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wysłuchaj interesującego komentarza, podziwiając w trakcie rejsu widoki takie jak Luwr – kultowe miejsce, w którym znajdują się niektóre z najsłynniejszych na świecie dzieł sztuki. Przygotuj aparat fotograficzny, aby uchwycić na zdjęciu katedrę Notre Dame – kolejny zabytek figurujący na Liście światowego dziedzictwa UNESCO – podziwiając przy tym ujmującą fasadę La Conciergerie, czyli budynku pełniącego dawniej funkcje pałacu królewskiego oraz więzienia. Przetrzymywano tam najważniejszych więźniów politycznych, takich jak Maria Antonina oraz Napoleon III.

Trwający 1 godzinę rejs rozpoczyna się i kończy w tym samym miejscu.
Wliczone w cenę
  • Bilet wstępu bez kolejki na wieżę wieżę Eiffla
  • Wstęp bez kolejki na rejs z Bateaux Parisiens
  • Pomoc opiekuna (tylko w języku angielskim)
Niewliczone w cenę
  • Dojazd i transport powrotny
  • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Spotkaj się z przewodnikiem przed sklepem z pamiątkami pod adresem 33 avenue de la Bourdonnais, 75007 Paryż. Przewodnik będzie ubrany w niebieską kurtkę / czerwoną koszulkę z logo Paris Tour Guide. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Uwaga! Rozpoczęcie wycieczki może zostać przełożone na 30 minut później.

Od 185,26 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 229)

Organizator:

UNIVERSAL TOUR GUIDE

Numer identyfikacyjny produktu: 56627