Rejs po Sekwanie i kolacja na wieży Eiffla

Rejs po Sekwanie i kolacja na wieży Eiffla

Numer identyfikacyjny produktu: 1837

Od 992,48 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Audioprzewodnik/słuchawki
hiszpański, chiński, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, włoski, koreański, polski, portugalski, rosyjski

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Odbiór z hoteli jest dostępny tylko w dzielnicach Paryża o następujących kodach pocztowych: 75001, 75002, 75003, 75004, 75005, 75006, 75007, 75008, 75009, 75014, 75015, 75016 or 75017. Odbiór nie jest dostępny z bram miejskich Paryża (za wyjątkiem Porte Maillot) ani z dzielnic o następujących kodach pocztowych: 75010, 75011, 75012, 75013, 75018, 75019 or 75020.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wybierz się w romantyczny, 1-godzinny rejs po Sekwanie
 • Korzystaj z audioprzewodnika z nagraniem w różnych językach, płynąc przez samo serce Paryża
 • Podziwiaj wspaniałe widoki z pokładu oszklonego trimarana
 • Wejdź bez kolejki na wieżę Eiffla
 • Delektuj się wyborną 3-daniową kolacją w przytulnej w restauracji 58 Tour Eiffel
 • Podziwiaj wspaniałą panoramę Paryża z 1. poziomu wieży Eiffla
Wycieczka w skrócie
Podziwiaj panoramę Paryża podczas 1-godzinnego rejsu po Sekwanie z audioprzewodnikiem. Zobacz z pokładu wieżę Eiffla, katedrę Notre Dame i inne atrakcje. Delektuj się 3-daniową kolacją w przytulnej restauracji 58 Tour Eiffel na 1. poziomie wieży Eiffla.
Tego możesz się spodziewać
Spędź romantyczny i ekscytujący wieczór w Paryżu. Wybierz się w 1-godzinny rejs po Sekwanie, który zakończy się kolacją w eleganckiej restauracji na 1. poziomie wieży Eiffla. Romantyczną przygodę masz na wyciągnięcie ręki! Z hotelu odbierze Cię sympatyczny i doświadczony kierowca-przewodnik.

Pojedź luksusowym, klimatyzowanym minibusem do portu, w którym wejdziesz na pokład oszklonego trimarana – idealnego do zwiedzania. Popłyń w rejs przez samo serce Paryża i podziwiaj miasto z pokładu statku. Przez indywidualny zestaw słuchawkowy usłyszysz ciekawe anegdoty, pełne nawiązań kulturowych. Audioprzewodnik dostępny jest w niemieckiej, angielskiej, koreańskiej, chińskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, japońskiej, holenderskiej, polskiej, portugalskiej i rosyjskiej wersji językowej.

Przewodnik uzupełni informacje z audioprzewodnika komentarzem na żywo. Poinformuje Cię o bieżących wydarzeniach kulturalnych w Paryżu – wystawach czasowych, pokazach oraz imprezach sportowych.

Po bogatym w informacje rejsie po Sekwanie wskocz z powrotem do klimatyzowanego minibusu, który zawiezie Cię do wieży Eiffla. Zjedz wyśmienitą kolację w eleganckiej restauracji 58 Tour Eiffel na 1. poziomie tej słynnej atrakcji turystycznej Paryża. Nie czekaj w kolejkach do wind! Skorzystaj z uprzywilejowanego wstępu na wieżę Eiffla.

Zasiądź do 3-daniowej kolacji i podziwiaj przepiękną panoramę Paryża. Po kolacji w przytulnym wnętrzu restauracji 58 Tour Eiffel Twój kierowca-przewodnik zabierze Cię z powrotem do hotelu.
Wliczone w cenę
 • Wszystkie przejazdy luksusowym minibusem
 • 1-godzinny rejs z audioprzewodnikiem po Sekwanie
 • Wstęp na 1. poziom wieży Eiffla
 • Kolacja w restauracji 58 Tour Eiffel
 • Anglojęzyczny kierowca
Niewliczone w cenę
 • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Co trzeba wiedzieć
• W przypadku anulowania rezerwacji na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki lub później poniesione koszty nie będą zwracane. Na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki lub później nie można dokonywać zmian w rezerwacji.

Od 992,48 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 27)

Organizator:

Paris Trip

Numer identyfikacyjny produktu: 1837