Paryż
promocje i okazje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 16 062 opinii

To był drugi raz, kiedy odbyłem pieszą wycieczkę po Montmartre, a ten był zdecydowanie NAJLEPSZY! Dawie był naszym przewodnikiem i był najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek miałem! Był tak kompetentny, ale dogłębny i zabawny! Sprawił, że moi przyjaciele i Lee byli naprawdę komfortowi i cieszyliśmy się każdą minutą. Było tak wiele interesujących faktów, których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy i bardzo nam się to podobało. Bardzo, bardzo polecam to do pracy lub każdej trasy prowadzonej przez Dawiego!

Świetna wycieczka, bardzo pouczająca i piękna. Najbardziej podobał nam się nasz przewodnik, Alberto, który z niemal ojczystym angielskim i dużą pasją opowiadał nam o lokalnej historii i kulturze. Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy o tej ciekawej dzielnicy Paryża.

Harry jest doskonałym przewodnikiem, ma ogromną wiedzę na temat obecnego i historycznego Paryża w odniesieniu do obszaru Montmartre oraz postaci historycznych, zwłaszcza artystów. Dodaje też odrobinę humoru do swojej trasy, którą naprawdę pokochaliśmy.

Świetna wycieczka, wszystko poszło gładko. Pogoda była bardzo ładna, więc mimo lub z powodu korków w mieście była to wycieczka z niezapomnianymi wrażeniami.

Wszystko wyszło świetnie. Nigdy nie musieliśmy długo czekać na autobus, który dojeżdżał do wszystkich głównych stacji w Paryżu.