Paryż, wycieczka Bustronomy Gourmet Tour: autobusowa wycieczka po Paryżu dla smakoszy

Paryż: wycieczka dla smakoszy Bustronomy Gourmet Tour

Numer identyfikacyjny produktu: 49190

Od 381 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz. - 3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Audioprzewodnik/słuchawki
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, rosyjski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Jedź ulicami Paryża na pokładzie restauracyjnego autobusu dla smakoszy
  • Skosztuj potraw z kreatywnego 4 lub 6-daniowego zestawu
  • Podziwiaj widoku na zabytki Paryża z przeszklonego tarasu autobusu Bustronomy
  • Poznaj przyjazną obsługę i typowe paryskie bistro
Wycieczka w skrócie
Zobacz zabytki Paryża na wyjątkowej 2,5-godzinnej wycieczce degustacyjnej, podróżując autobusem restauracyjnym. Spróbuj kuchni francuskiej na pokładzie 2-piętrowego autobusu i podziwiaj widoki zabytków miasta, takich jak Łuk Triumfalny i wieża Eiffla.
Tego możesz się spodziewać
Wskocz na pokład niesamowitego dwupiętrowego autobusu ze szklanym dachem, na niezapomnianą wycieczkę z degustacją, po najbardziej romantycznym mieście na świecie. Przejdź od „bistronomii" do „bustronomii" i podziwiaj Paryż podczas degustacji menu stworzonego przez mistrza kuchni — Vincenta Thiessé.

Na pokładzie luksusowego autobusu korzystaj z obsługi jak w restauracji, która łączy prostotę i przyjazność typowych paryskich bistro z zapierającymi dech w piersiach widokami na skarby architektury. Usiądź wygodnie i wsłuchaj się w specjalnie dobrane tło muzyczne, zrelaksuj się na tarasie widokowym z 360-stopniowym widokiem na „Miasto Świateł".

Vincent dostosował swoją kulinarną wizję do tego wyjątkowego otoczenia. Sezonowe zestawy obejmują lunch składający się z 4 dań: przystawki z lampką szampana, dania rybnego w z lampką białego wina, dania mięsnego z lampką czerwonego wina, deseru, kawy i herbaty, pół butelki wody mineralnej niegazowanej lub gazowanej. 6-daniowy zestaw obiadowy poszerzony jest o przystawkę z lampką szampana i talerz serów.

Wycieczka została zorganizowana tak, aby pozwolić Ci dzielić miłe chwile z dobrym towarzystwem. Jeśli jednak wolisz dyskretne i indywidualne wycieczki z przewodnikiem, możesz skorzystać z audioprzewodnika Audiopen.
Wliczone w cenę
  • Transport autobusem dla smakoszy
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
• Trasa wiedzie przez najsłynniejsze miejsca Paryża, ale może być zmodyfikowana z powodu kluczowych wydarzeń w kalendarzu „Miasta Świateł"
• Przy stołach może siedzieć maksymalnie 8 osób
• Menu są sezonowe
• Szef kuchni oferuje zestaw degustacyjny, składający się ze starannie wyselekcjonowanych produktów: „à la carte", zestaw 4 dań lunchowych lub 6 dań obiadowych, podawanych z winami specjalnie dopasowanymi do każdego z dań. Zestaw należy wybrać i zarezerwować przynajmniej na 48 godzin przed rozpoczęciem wycieczki
• Autobus może zostać wynajęty z usługą restauracyjną lub bez niej, na specjalne okazje, takie jak śluby, urodziny i brunche firmowe

Od 381 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 30)

Organizator:

BUSTRONOME

Numer identyfikacyjny produktu: 49190