Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

Organizator atrakcji: Tootbus

Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

Organizator atrakcji: Tootbus
Zaoszczędź nawet 15%

Od 193,48 zł 164,46 zł za osobę

Zobacz Paryż w swoim tempie dzięki biletowi na 1-, 2- lub 3-dniową wycieczkę autobusem z odkrytym dachem. Dowiedz się więcej o zabytkach dzięki audioprzewodnikowi dla dorosłych i dzieci. Wysiadaj na przystankach przy popularnych atrakcjach.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź Paryż we własnym tempie dzięki 1-, 2- lub 3-dniowym biletom autobusowym
 • Zobacz najlepsze zabytki Paryża z autobusu i wysiadaj, gdzie tylko zechcesz
 • Podziwiaj piękne widoki i korzystaj z wyjątkowych możliwości zrobienia zdjęć po drodze
 • Poznaj kluczowe informacje o Paryżu dzięki audioprzewodnikowi dla dorosłych i dzieci
 • Odkryj więcej Paryża dzięki aplikacji organizatora
Pełny opis

Poznaj najlepsze atrakcje Paryża podczas wycieczki autobusowej z możliwością wsiadania i wysiadania z audioprzewodnikiem. Z wygodnego ekologicznego autobusu zobacz takie atrakcje, jak Opera Paryska, Luwr, Notre-Dame, Sainte-Chapelle, Muzeum Orsay, Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Wieża Eiffla, Les Invalides, Grand Palais, i więcej. Wskocz na pokład autobusu typu hop-on hop-off, aby zapoznać się z Paryżem. Dowiedz się więcej o mieście dzięki audioprzewodnikowi z komentarzem specjalnie zaprojektowanym dla tej trasy. Wybierz zabytki, które chcesz zwiedzić bardziej szczegółowo, i wysiądź w najbliższej lokalizacji, aby odwiedzić atrakcje na własny koszt.

Zobacz arcydzieła sztuki i obrazy w Luwrze. Zatrzymaj się przy Notre Dame i poświęć chwilę na podziwianie jej architektury z lewego brzegu Sekwany. Rób zakupy wzdłuż Pól Elizejskich. Wejdź na szczyt Łuku Triumfalnego lub Wieży Eiffla, by podziwiać najlepsze widoki na miasto.

Nie przegap okazji, by spacerować po najbardziej urokliwych dzielnicach Paryża, takich jak artystyczny Montmartre, tętniąca życiem Dzielnica Łacińska, modna dzielnica Marais czy spokojna Ile de Saint Louis. Jeśli podróżujesz z dziećmi, przyjazny dzieciom kanał dostępny w języku francuskim i angielskim zapewni im rozrywkę. Audioprzewodnik dla dzieci został zaprojektowany tak, aby przyciągać ich uwagę przez cały czas podróży.

Po pierwszej weryfikacji bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny, w zależności od zarezerwowanej opcji. Możesz wskakiwać i wysiadać nieograniczoną liczbę razy w okresie ważności.

Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann – Grands Magasins – 11, Rue Auber 75009 Paryż

2. Opera Garnier – 49, Avenue De L’opéra 75002 Paryż

3. Musee Du Louvre – Place Du Carrousel 75002 Paryż

4. Notre-Dame – 4, Rue Du Petit Pont 75005 Paryż

5. Musee D’orsay – 8, Quai Anatole-France 75007 Paryż

6. Concorde – 12, Place De La Concorde 75008 Paryż

7. Champs-Elysees – Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paryż

8. Trocadero – 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paryż

9. Tour Eiffel – 69, Quai Branly 75007 Paryż

10. Pont Alexandre III – Invalides – 41, Quai D’orsay 75007 Paryż

Wliczone w cenę
 • 1-, 2- lub 3-dniowy bilet na autobus hop-on hop-off
 • Komentarz audio
 • Audioprzewodnik dla dzieci
 • Aplikacja organizatora atrakcji (w tym portfel M-ticket, śledzenie autobusów w czasie rzeczywistym, komentarz audio i trasy do zwiedzania samodzielnego)
 • Wi-Fi na pokładzie
 • Ekologiczny pojazd
 • Napoje i posiłki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Częstotliwość kursowania autobusów wynosi od 20 do 30 minut. Wycieczkę można rozpocząć na dowolnym z tych przystanków: 1. HAUSSMANN – GRANDS MAGASINS – Rue Auber 11, 75009 Paryż 2. OPERA GARNIER – Avenue de l’Opéra 49, 75002 Paryż 3. MUSEE DU LOUVRE – Place du Carrousel, 75002 Paryż 4. NOTRE-DAME – Rue du Petit Pont 4, 75005 Paryż 5. MUSEE D’ORSAY – Quai Anatole-France 8, 75007 Paryż 6. CONCORDE – Place de la Concorde 12, 75008 Paryż 7. CHAMPS-ELYSEES – GEORVE V -116, Avenue des Champs-Elysées, 75008 Paryż 8. TROCADERO – Avenue du Président Wilson 50, 75016 Paryż 9. TOUR EIFFEL – Quai Branly 69, 75007 Paryż 10. PONT ALEXANDRE III – INVALIDES – Quai d’Orsay 41, 75007 Paryż

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Słuchawki
 • Ubranie dostosowane do pogody
 • Maseczka ochronna lub inny rodzaj nakrycia twarzy

Niedozwolone

 • Bagaż ponadwymiarowy
 • Zwierzęta

Co trzeba wiedzieć

 • Twój kupon jest ważny do wykorzystania przez 6 miesięcy od daty rezerwacji
 • Możesz rozpocząć wycieczkę na dowolnym z wyznaczonych przystanków autobusowych, po pierwszym skasowaniu w autobusie, Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny (w zależności od wybranej opcji)
 • Godziny kursowania autobusów mogą ulec zmianie: możesz sprawdzić najnowsze aktualizacje na stronie internetowej Tootbus lub zobaczyć je w czasie rzeczywistym w aplikacji Tootbus
 • Przybliżone godziny pracy są następujące:
 • - 24 listopada - 31 marca: pierwszy odjazd o 9:30 - ostatni odjazd o 16:30
 • - 1 kwietnia do 31 października: pierwszy odjazd o 9:30 - ostatni odjazd o 18:30
 • Częstotliwość kursowania autobusów to 15-20 minut
 • Pobierz aplikację Tootbus, aby zaplanować wizytę, zlokalizować przystanki i atrakcje, śledzić autobusy w czasie rzeczywistym, słuchać komentarzy audio i odkrywać więcej Paryża podczas pieszych wycieczek z przewodnikiem
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 2045 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,4/5
 • Transport
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Kocham Paryż, więc to zwiedzanie miasta jest zawsze dobrą rzeczą. Muszę jednak powiedzieć, że blednie w porównaniu z latami sprzed COVID, kiedy było wiele linii, które naprawdę prowadziły do każdego centymetra miasta. Teraz jest tylko jedna niebieska linia. Moja żona i ja byliśmy zachwyceni tą różnicą. Kiedy niebieska linia się skończyła, oboje zastanawialiśmy się, czy to już? Nieco rozczarowujące…

Czytaj dalej

26 grudnia 2022

Tak naprawdę tę wycieczkę autobusem mogę polecić każdemu.Oczywiście najlepsze miejsca są na górze autobusu.Trzeba wiedzieć, że na trasie nie ma np. Sacre Coer. Ale wtedy łatwo jest dojechać metrem. W przeciwnym razie możesz wsiadać i wysiadać przy wszystkich znanych zabytkach.Kiedy jedziesz tym autobusem, widzisz o wiele więcej miasta, a wrażenia są zupełnie inne.

Czytaj dalej

10 stycznia 2023

Nie podobało nam się, jak to się skończyło. Ponieważ wsiedliśmy do autobusu na przystanku 3 lub 4, pomyśleliśmy, że autobus będzie jechał dalej trasą i mogliśmy złapać pierwsze atrakcje, które przegapiliśmy. Był to jednak koniec dnia pracy kierowcy i nie wiedzieliśmy. Zatrzymała autobus i myśleliśmy, że to tylko kolejny przystanek, dopóki nie weszła na górę i nie powiedziała nam, że wycieczka się skończyła. Nie wiedzieliśmy, gdzie sikamy, a potem musieliśmy nawigować z powrotem do naszego hotelu (i nigdy nie widzieliśmy pierwszych 3 lub 4 atrakcji). Wrócimy

Czytaj dalej

1 stycznia 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 381474