Wycieczka z przewodnikiem

Paryż: wstęp bezpośredni na wieżę Eiffla i jej szczyt

Paryż: wstęp bezpośredni na wieżę Eiffla i jej szczyt

Organizator atrakcji: Global Tours And Tickets
Zaoszczędź nawet 35%

Od 323,77 zł 210,46 zł za osobę

Odwiedź wieżę Eiffla z biletem wstępu bezpośredniego. Wjedź windą na 1. i 2. poziom wieży oraz na jej szczyt. Podziwiaj stamtąd spektakularne widoki na Paryż.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wejdź na szczyt wieży Eiffla korzystając z bezpośredniego wstępu
 • Podziwiaj Paryż z najwyższego punktu w mieście
 • Zwiedzaj wieżę i podziwiaj widoki tak długo, jak zechcesz
Pełny opis

Aktualizacja dotycząca COVID-19

Ze względu na przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny, plan podróży może ulec zmianie. Sprawdź najnowsze informacje w sekcji „Co trzeba wiedzieć”.

Skorzystaj z bezpośredniego wstępu na wieżę Eiffla i podziwiaj zachwycające widoki z jej szczytu. Spędź na wieży tyle czasu, ile chcesz, i odkrywaj jej różne poziomy w swoim tempie.  Oglądaj Paryż z góry, z kompletnie nowej perspektywy. Podziwiaj zabytkową fasadę Luwru oraz biznesową dzielnicę La Defense. Zobacz wielobarwne muzeum Pompidou oraz ogromny biały gmach bazyliki Sacré-Cœur. Odwiedź Bar à Champagne i wypij kieliszek szampana na ostatnim poziomie wieży Eiffla. Zejdź na dół i weź udział w wielu ciekawych atrakcjach na 1. poziomie. Przekonaj się, czy odważysz się wejść na taras widokowy ze szklaną podłogą.
Wliczone w cenę
 • Wstęp bezpośredni na wieżę Eiffla i wejście na szczyt
 • Praktyczne wskazówki
 • Jedzenie i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed kawiarnią Le Champ de Mars (nie wchodź do kawiarni). Wymień swój kupon w miejscu spotkania i przyjdź na czas, ponieważ spóźnione przyjazdy są uważane za niepojawienie się.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Bagaż ponadwymiarowy
 • Wózki dziecięce
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Bilet wstępu bezpośredniego nie zwalnia z konieczności oczekiwania w kolejce do kontroli bezpieczeństwa i do wind. W szczycie sezonu czas oczekiwania na wstęp na 2. poziom może wynosić do 25 minut.
 • Posiadacze biletów na szczyt wieży Eiffla będą musieli poczekać na 2. poziomie w kolejce do wind na szczyt. W szczycie sezonu czas oczekiwania może wynosić dodatkowe 20 minut.
 • Na terenie wieży Eiffla obowiązuje zakaz palenia.
 • Nie jest to wycieczka z przewodnikiem. Twój opiekun będzie Ci towarzyszyć aż do momentu skasowania biletu, a na szczyt wieży dotrzesz samodzielnie.
 • W rzadkich przypadkach, gdy szczyt wieży jest nieczynny z powodu prac konserwacyjnych lub ze względów bezpieczeństwa, nie przysługuje zwrot kosztów.
 • Atrakcja jest dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich tylko do 2. poziomu.
 • Na wieży Eiffla nie ma przechowalni bagażu, który nie jest dozwolony (walizki na kółkach, duży bagaż, wózki, które się nie składają).
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 2412 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,4/5
 • Jakość/cena
  3,7/5
 • Jakość usług
  4,1/5
 • Organizacja
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Droga Aido, Twój przewodnik po Wieży Eiffla był bardzo zabawny! Zawarłeś historię Eiffeltowers i połączyłeś ją z humorystycznymi komentarzami i dowcipami. Bycie jednym z Twoich klientów było bardzo przyjemne, a sama wycieczka była świetna! Nie zmuszano nas do robienia czegoś lub nigdzie. Byliśmy w stanie całkowicie samodzielnie zwiedzić Wieżę Eiffla. Może cena za to wydarzenie może być odrobinę za wysoka, ale poza tym wycieczka była niesamowita! Jeszcze raz dziękuję Aidzie za dobry przewodnik! Pozdrawiam Vincent i Anastasia („dobra dziewczynka”)

Czytaj dalej

29 lipca 2021

To było miłe wydarzenie i niezapomniany dzień. W rzeczywistości nie jesteśmy w stanie znaleźć miejsca spotkania, aby zdobyć prawdziwe bilety i poszliśmy bezpośrednio do Effile Tower i na linii, aby wejść do środka, pokazując wydrukowane kupony. Ale nie są nam dozwolone, ponieważ nie mamy prawdziwych biletów i straciliśmy nadzieję, że dostaniemy się do środka. Na szczęście dostałem telefon od Get your Guide people i zapytałem, gdzie jestem, a następnie wysłałem przewodnika i dałem moje prawdziwe bilety. Nigdy nie spodziewałem się takiej pomocy i wsparcia. Bóg jest wspaniały .. jesteśmy bardzo zadowoleni z doskonałej obsługi Get Your Guide. Dzięki.

Czytaj dalej

25 grudnia 2019

Było trochę zamieszania, gdzie spotkać naszego przewodnika. Czekaliśmy na zimna i deszczu na naszego przewodnika, a kiedy tam dotarł i poszliśmy się zalogować, to nie była nawet nasza grupa koncertowa. Powiedzieli, że myślą, że nasz przewodnik spotka się z nami za rogiem. Nie do końca jasne, gdzie się spotkać. Nasz przewodnik w końcu pojawił się w ostatniej chwili. Gdy wszyscy w naszej grupie się zameldowali, mogliśmy kontynuować.

Czytaj dalej

12 listopada 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 149861