Bilet wstępu

Paryż: Bilety na dach Łuku Triumfalnego

Paryż: Bilety na dach Łuku Triumfalnego

Od 61,41 zł za osobę

Przyjdź i odwiedź Łuk Triumfalny na Place de l'Étoile. Dotrzyj na szczyt Pól Elizejskich i rozkoszuj się zapierającymi dech w piersiach panoramami znanego na całym świecie Miasta Miłości.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Uzyskaj dostęp do szczytu zapierającego dech w piersiach Łuku Triumfalnego
 • Rozkoszuj się najlepszą panoramą Paryża
 • Zobacz Grób Nieznanego Żołnierza
Pełny opis

Łuk Triumfalny to neoklasyczne podejście do starożytnego rzymskiego stylu łuku triumfalnego. Wysoki na pięćdziesiąt metrów widok z platformy na szczycie łuku jest wart wędrówki. Zobacz tuzin paryskich alei rozchodzących się promieniście od łuku do Miasta Świateł. Paryż to jedno z najbardziej fascynujących miejsc na świecie, a Ty znajdziesz się w jego centrum. Zainspirowany wielkimi łukami starożytnego Rzymu, Napoleon zlecił wykonanie Łuku Triumfalnego wkrótce po zwycięstwie pod Austerlitz. Niestety, nie dożył jego ukończenia. U podstawy łuku Grób Nieznanego Żołnierza jest hołdem dla 1,3 miliona francuskich żołnierzy, którzy zginęli w I wojnie światowej. Oto wieczny płomień, który rozpala się na nowo o 18:30 każdego wieczoru. Ponadto istnieje obowiązkowa wystawa, która wyjaśnia symboliczne znaczenie tego pomnika. Widok ze szczytu łuku warty jest pokonania 284 schodów. Ze swojej uprzywilejowanej pozycji obejrzyj cały Paryż. W przeciwieństwie do obowiązkowej wycieczki na Wieżę Eiffla, wejście pod Łuk Triumfalny to wysiłek, którego nie podejmują wszyscy turyści.

Wliczone w cenę
 • Wstęp na dach Łuku Triumfalnego
 • Widoki na Paryż
 • Pominięcie kontroli bezpieczeństwa (ze względów bezpieczeństwa wszyscy zwiedzający muszą ją przejść)
 • Wycieczka z przewodnikiem

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się przy wejściu do Łuku Triumfalnego. Aby dostać się na Place Charles de Gaulle (rondo, na którym znajduje się Łuk Triumfalny) należy zejść podziemnymi schodami znajdującymi się na Polach Elizejskich i Rue de la Grande-Armée. Musisz przejść kontrolę bezpieczeństwa ze względu na środki bezpieczeństwa przy Łuku Triumfalnym.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp jest bezpłatny dla osób poniżej 18 roku życia i osób poniżej 26 roku życia z unijnym dowodem tożsamości
 • Odwiedzający poniżej 18 roku życia lub obywatele UE poniżej 26 roku życia muszą najpierw okazać dokument tożsamości ze zdjęciem na stanowisku biletowym przed udaniem się do wejścia do pomnika
 • Ze względu na oficjalne uroczystości Łuk Triumfalny może być wyjątkowo zamknięty
 • Ze względów bezpieczeństwa wszyscy odwiedzający muszą przejść kontrolę bezpieczeństwa. W szczycie sezonu mogą być długie kolejki
 • Winda na górę jest zarezerwowana dla osób niepełnosprawnych. Winda jedzie na poziom sklepu, a na dach jest jeszcze 50 schodów
 • Odwiedzający poniżej 18 roku życia lub obywatele UE poniżej 26 roku życia muszą najpierw okazać dokument tożsamości ze zdjęciem na stanowisku biletowym przed udaniem się do wejścia do pomnika
 • Bilet ten nie uprawnia do wstępu na wystawy specjalne
 • Godziny otwarcia mogą ulec zmianie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 9592 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ogólne wrażenia były dobre, widzieliśmy kilka kluczowych punktów orientacyjnych, podróżując wzdłuż Sekwany i przechodząc pod wieloma historycznymi mostami. Jedynym minusem jest to, że łodzie nie są najczęstsze (przypływają co 30 minut), więc jeśli przegapisz jedną, będziesz musiał kręcić się wokół następnej, ponieważ wejście na łódź jest pierwszeństwo. Jednak gorąco polecam to doświadczenie każdemu, kto nie był wcześniej nad Sekwaną, ponieważ dostarcza wielu informacji o zabytkach i samej Sekwanie.

Czytaj dalej

7 stycznia 2023

To trochę różni się od innych rezerwacji z GetYourGuide, w których nie spotykasz nikogo z GYG. Ten bilet to tak, jakbyś kupował bezpośrednio z miejsca (co nie było dla mnie oczywiste). Również dla mnie nieoczywiste (może być dla innych), bilet jest ważny przez wszystkie godziny otwarcia w wybranym dniu, a nie tylko o 10 rano. Kupiłbym ponownie jako bardzo prosty i bilet przechowywany w aplikacji.

Czytaj dalej

5 stycznia 2023

Bilet zadziałał idealnie! Sama atrakcja jest nieco myląca, aby się do niej dostać. Musisz zejść do podziemia i przejść kilka schodów, zanim ktoś poprosi o bilet. Więc jeśli możesz nawigować, będzie świetnie! Uważaj jednak, młody dorosły został eskortowany z pomnika za udawanie, że zeskakuje z łuku. Więc nie bądź głupi, a będziesz się świetnie bawić. I zdecydowanie nie próbuj biegać po rondzie.

Czytaj dalej

5 stycznia 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 66157