Więcej zdjęć

Pośpiesz się!

Zostało niewiele biletów na ten dzień.

Od 291,13 zł za osobę

Paryż: wieża Eiffla, rejs po Sekwanie i poznanie miasta

Numer identyfikacyjny produktu: 3383
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Bez kolejki
Zaoszczędź do 1 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Audioprzewodnik/słuchawki
hiszpański, chiński, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, hindi, włoski, japoński, arabski, koreański, portugalski, rosyjski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Udaj się na wycieczkę po Paryżu piętrowym autokarem
  • Zobacz Champs-Élysées, Łuk Tryumfalny i katedrę Notre-Dame
  • Ciesz się godzinnym rejsem po Sekwanie z audioprzewodnikiem
  • Podziwiaj panoramę miasta z 2. poziomu wieży Eiffla, nie czekając w kolejce
Wycieczka w skrócie
Ta wycieczka pozwoli Ci lepiej poznać Paryż. Wsiądź do autokaru przejeżdżającego przez ulice Paryża, a następnie ciesz się rejsem po Sekwanie. Wycieczka kończy się na 2. poziomie wieży Eiffla, skąd można podziwiać panoramę miasta — nie czekając w kolejce!
Tego możesz się spodziewać
Zobacz najsłynniejsze miejsca Paryża w trakcie tej 4-godzinnej wycieczki. Zajmij miejsce w klimatyzowanym piętrowym autokarze i obejrzyj największe atrakcje tego miasta.

Należą do nich plac Opery, obelisk na Place de la Concorde oraz Champs-Élysées. Zobaczysz również Łuk Tryumfalny, plac Bastylii, Ogrody Luksemburskie i wiele innych miejsc. Przejedziesz koło katedry Notre-Dame, a także — przed przybyciem do wieży Eiffla — obok placu Trocadero.

Kolejnym etapem wycieczki jest rejs oszklonym trimaranem po Sekwanie — jednym z Bateaux Parisiens — będący doskonałą okazją do obejrzenia paryskich atrakcji turystycznych! Rejs rozpoczyna się przy wieży Eiffla.

Dzięki zestawom słuchawkowym podróżni na pokładzie będą mogli słuchać komentarzy przewodnika, fragmentów wierszy oraz muzyki przywołującej przeszłość miasta. Przewodnik audio jest dostępny w 13 językach, a także w wersji dla dzieci (tylko w języku francuskim).

Ze statku można podziwiać Musée d’Orsay, katedrę Notre-Dame, Luwr, Place de la Concorde, pałac Chaillot i inne atrakcje.

Następnie można zwiedzić najsłynniejszy zabytek Paryża — wieżę Eiffla. Wjedź na 2. poziom, aby podziwiać panoramę miasta świateł. Chociaż jest to ostatni etap wycieczki, możesz tu pozostać tak długo, jak chcesz i podziwiać wspaniały widok na Paryż!
Wliczone w cenę
  • Przejazd klimatyzowanym autokarem w 1 stronę
Niewliczone w cenę
  • Odbiór z hotelu i transport powrotny
  • Transport powrotny do biura organizatora (wycieczka kończy się przy wieży Eiffla)
  • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 3 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Okaż swój kupon w biurze firmy Paris CityVision przy Rue des Pyramides 2. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• W przypadku wycieczek odbywających się w okresie od 1 kwietnia do 11 lipca wstęp bez kolejki na wieżę Eiffla może zostać zastąpiony wstępem bez kolejki na wieżę Montparnasse w zależności od dostępności miejsc na wieży Eiffla. O ewentualnej zmianie dowiesz się w dniu rozpoczęcia wycieczki.
• W ramach tej wycieczki nie zwiedza się szczytu wieży Eiffla a tylko 2. poziom.
• Audioprzewodnik w autokarze dostępny jest w następujących językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, holenderskim, rosyjskim, japońskim, koreańskim i chińskim.
• Audioprzewodnik na statku dostępny jest w następujących językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim, rosyjskim, holenderskim, polskim, chińskim, japońskim i koreańskim.
• Statki odpływają co 45 minut.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 897)

Organizator:

ParisCityVision

Numer identyfikacyjny produktu: 3383