Bilet wstępu

Paryż: widowisko w Moulin Rouge i szampan

Paryż: widowisko w Moulin Rouge i szampan

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 31 razy

Od 475,05 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 31 razy

Poznaj światowej sławy kabaret Moulin Rouge dzięki biletowi na spektakularne przedstawienie pt. „Féerie”. Popijaj szampana i podziwiaj artystów z całego świata występujących w ekstrawaganckich kostiumach ozdobionych piórami i kryształkami.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj jeden z najbardziej znanych na świecie pokazów kabaretowych w Moulin Rouge
 • Obejrzyj słynne widowisko „Féerie” w wykonaniu 60 artystów
 • Podziwiaj ręcznie uszyte kostiumy z piórami, kryształami i cekinami
 • Spędź niezapomniany wieczór z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną osobą
 • Popijaj musującego szampana, oglądając kultowe francuskie przedstawienie
Pełny opis

Usiądź wygodnie i obejrzyj jedno z najsłynniejszych widowisk na świecie – kabaret „Féerie” w Moulin Rouge autorstwa Doris Haug i Ruggero Angelettiego z choreografią Billa Goodsona.

Obejrzyj występ grupy 100 artystów, w tym 60 tancerek Doris Girls oraz paradę w 1000 kostiumów ozdobionych piórami, dżetami i cekinami, które zostały zaprojektowane przez Corrado Collabucciego. Zobacz scenografie Gaetano Castellego i posłuchaj muzyki Pierre'a Porte'a wykonywanej rzez 80 muzyków i 60 chórzystów.

Podczas pokazu delektuj się połową butelki szampana i ciesz się wyrafinowanym przeżyciem słuchowym. Przeżyj kolorystyczny zawrót głowy, oglądając ekstrawaganckie występy w kultowym kabarecie.

Wliczone w cenę
 • Wstęp do Moulin Rouge
 • Bilet na kabaret „Féerie” w Moulin Rouge
 • Połowa butelki szampana
 • Transport
Nie zaleca się następującym osobom
 • Dzieci poniżej 6. roku życia

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Krótkie spodenki
 • Aparaty fotograficzne
 • Odzież sportowa
 • Obuwie sportowe

Co trzeba wiedzieć

 • W Moulin Rouge obowiązuje elegancki dress code. Marynarka i krawat nie są konieczne, ale zabronione są krótkie spodnie oraz odzież sportowa i obuwie sportowe.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 5324 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Obowiązkowy punkt programu dla każdego odwiedzającego Paryż. Przepiękne widowisko okraszone cudowną atmosferą, przepięknymi dekoracjami, profesjonalnymi tancerzami i magiczną muzyką. Na widowisko wybrałem się z żoną na godzinę 23:30 i wtedy okolica MOULIN ROGUE jest najpiękniejsza. Otrzymaliśmy stolik z szampanem. Świetna obsługa. Około 2 godzin niezapomnianych wrażeń. Myśle że skorzystamy jeszcze raz w przyszłości. MAGIA !!!

Czytaj dalej

5 września 2022

Najbardziej niesamowita rzecz, na jaką kiedykolwiek spojrzałem. Od splendoru i historii samego Moulin Rouge, po błyskotliwych wykonawców, zapierające dech w piersiach występy i zapierającą dech w piersiach scenografię, była to naprawdę niezapomniana noc. Poszedłem jako podróżujący samotnie i zostałem umieszczony na siedzeniu z przodu. Kolejka do wejścia była nieco długa, ale szybko się poruszała, a plakaty i dzieła sztuki bawiły nas. Pokaz był mieszanką aktów tanecznych od 20-30 tancerzy jednocześnie na scenie, do mniejszych występów wypełniających, które składały się z balansera, pary, która wykonała najbardziej niesamowity współczesny utwór i dwóch mężczyzn, którzy dokonali niesamowitych wyczynów siły, które Nie potrafiłem nawet opisać. W sumie było to absolutnie niesamowite i warte każdego grosza! Och, a szampan był pyszny!

Czytaj dalej

25 sierpnia 2022

Czytając recenzje wiedzieliśmy, że te bilety nie będą dotyczyły miejsc na parterze i nie ma wstępnie przypisanych miejsc, więc byliśmy na to przygotowani. Byliśmy mile zaskoczeni, gdy usiedliśmy. Po wejściu jesteś losowo zabierany na miejsca, a nasze miejsca na wyższym poziomie zapewniały naszym zdaniem znacznie bliższe/lepsze widoki. Okazało się, że główne piętro było dla tych, którzy byli tam na kolacji przed koncertem, ponieważ ten poziom był pełny, kiedy przyjechaliśmy, a my przybyliśmy 40 minut przed godziną koncertu. Okazało się, że kilka stolików z tyłu pokoju miałoby złe widoki, więc byliśmy całkiem zadowoleni z miejsc, które dostaliśmy. Pamiętaj jednak, że nie ma gwarancji na miejsca, które zostaną Ci przydzielone po przyjeździe. W naszej grupie było czterech i po przyjeździe dostaliśmy dwie butelki szampana, ale potem nie widzieliśmy żadnych kelnerów przy żadnych stolikach na górze, więc bądźcie na to przygotowani. Było dla nas w porządku, ale może nie dla wszystkich. Ogólne

Czytaj dalej

25 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 189477