Bilet wstępu

Paryż: bilet na kabaret w Moulin Rouge z szampanem

Paryż: bilet na kabaret w Moulin Rouge z szampanem

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 414,06 zł za osobę

Poznaj światowej sławy kabaret Moulin Rouge dzięki biletowi na spektakularne przedstawienie pt. „Féerie”. Popijaj szampana i podziwiaj artystów z całego świata występujących w ekstrawaganckich kostiumach wykonanych z piór i kryształów.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj jeden z najbardziej znanych na świecie kabaretów w Moulin Rouge
 • Obejrzyj słynne widowisko „Féerie” w wykonaniu 60 artystów
 • Podziwiaj ręcznie uszyte kostiumy z piórami, kryształami i cekinami
 • Spędź niezapomniany wieczór z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną osobą
 • Popijaj szampana, oglądając kultowe francuskie przedstawienie
Pełny opis

Zasiądź w jednym z najsłynniejszych kabaretów na świecie podczas spektaklu „Féerie” Moulin Rouge, stworzonego przez Doris Haug i Ruggero Angelettiego, a choreografię wykonał Bill Goodson.

Obejrzyj grupę 100 artystów, w tym 60 Doris Girls, oraz paradę w 1000 kostiumach z piór, dżetów i cekinów zaprojektowanych przez Corrado Collabucci. Zobacz scenografię Gaetano Castelli i posłuchaj muzyki Pierre'a Porte, wyprodukowanej przez 80 muzyków i 60 chórzystów.

Podczas pokazu wypij pół butelki szampana, delektując się ekstrawagancką rozkoszą ustną i słuchową. Naciesz oczy bogatą kolekcją kolorów i występów, podziwiając splendor tego legendarnego kabaretu.

Wliczone w cenę
 • Wejście do Moulin Rouge
 • bilet do kabaretu Moulin Rouge „Féerie”
 • pół butelki szampana
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Dzieci poniżej 6. roku życia

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki
  Ważne informacje

  Niedozwolone

  • Krótkie spodenki
  • Aparaty fotograficzne
  • Odzież sportowa
  • Obuwie sportowe

  Co trzeba wiedzieć

  • W Moulin Rouge wymagany jest elegancki strój. Krawat i marynarka nie są konieczne, ale szorty i krótkie spodnie oraz buty sportowe i odzież sportowa są niedozwolone
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 4354 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Show było wspaniałe! Niesamowite tempo, świetna choreografia, bajeczne kostiumy. Dekoracje na najwyższym poziomie. Profesjonalizm tancerek i tancerzy plus występy akrobatyczne budzą zachwyt. Butelka szampana na parę go jeszcze potęguje. Słowem rewelacja! Trzeba to zobaczyć na własne oczy. To co mi się nie podobało to: brak muzyki na żywo, śpiew z playback'u i sposób oczekiwania na wejście do sali. Ludzie stoją w 'boksach', potem dzielą się na dwie wielkie kolejki. Nie ma żadnej chronologii, ci co czekają godzinę mogą mieć dalszy stolik od tych, którzy przyszli przed chwilą. Jak się ubrać? Były panie w wieczorowych kreacjach i panowie w garniturach. Jednakże tych par było mało. Większość była ubrana bardzo zwyczajnie, łącznie ze sportowymi butami. Sportowych butów było bardzo dużo.

  Czytaj dalej

  1 marca 2020

  Niesamowite przeżycie

  Niesamowite przeżycie. Co prawda przyszliśmy jak mam w zwyczaju dużo wcześniej ale zostaliśmy potraktowani priorytetowo i usadzono nas w odległości od sceny "na wyciągnięcie ręki" co w przypadku tego akurat widowiska ma (zapewniam) kolosalne znaczenie . Nie przepadam za szampanem ale ten był stworzony chyba dla mnie. Chyba trudno było by mnie zaciągnąć na widowisko z tańcem właśnie ale to co tam zobaczyłem zdecydowanie polecam wszystkim "oponentom". A za możliwosc zakupu biletów dziękuję. Wiesław z Polski

  Czytaj dalej

  17 maja 2019

  Super!

  Piękne widowisko, pełne światła i kolorów. Przedstawienie na 23.00, o 22.00 byliśmy przed budynkiem, a w kolejce do wejścia już ok. 50 osób. Zapytaliśmy pana z ochrony, gdzie możemy wymienić kupon na bilety, ale kazał nam czekać w kolejce. o 22.30 zaczęli wpuszczać do środka, my weszliśmy innym wejściem do kasy. Wymienili nam bilet i czekamy w kolejce na szczęście już w środku. 23.00 skończył się poprzedni spektakl i zaczęli wpuszczać dopiero za 15 minut. Każdego gościa do stolika prowadzą panowie z ochrony. Miejsca przy 6-osobowych, bardzo ciasnych stolikach. Na balkonie były 2-osobowe stoliki, ale chyba dla VIP-ów. Kelner podaje szampana i o 23.40 gasną światła i zaczyna się Show. Pięknie, kolorowo, tanecznie i bajecznie - warto było się naczekać ;)

  Czytaj dalej

  19 sierpnia 2015

  Numer identyfikacyjny produktu: 189477