Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

Od 356 zł Za grupę do 4 osób

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Jeżeli korzystasz z usługi przewozu na lotnisko w dniu odlotu, zastosuj się do godziny odbioru podanej przez przewoźnika, zaplanowanej na min. 4 godziny przed Twoim odlotem. Bądź w umówionym miejscu odbioru – czekaj w recepcji hotelu lub w innym ustalonym miejscu. Jeżeli nie pojawisz się na miejscu o ustalonej godzinie, przewoźnik poczeka na Ciebie maks. 5 minut, po czym opuści miejsce odbioru.
Łatwa rezygnacja
Anulowanie rezerwacji za darmo jednym kliknięciem!

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Skorzystaj z prywatnego i bezpośredniego transportu pomiędzy hotelami w centrum Paryża a lotniskiem Charles de Gaulle
 • Odpręż się podczas spokojnej, przyjemnej i bezproblemowej podróży
 • Wsiądź do przestronnego, wygodnego i klimatyzowanego samochodu z pojemnym bagażnikiem
 • Podziwiaj wspaniałe widoki, jadąc z lotniska Charles de Gaulle do wybranego przez siebie miejsca w Paryżu
 • Ciesz się spokojem i komfortem prywatnego transportu w stolicy Francji
 • Wyrusz do Paryża ze świadomością, że czeka na Ciebie punktualny i bezpieczny transport
Wycieczka w skrócie
Skorzystaj z wygodnego i bezpiecznego transportu prywatnego w jedną stronę, w relacji Lotnisko Charles de Gaulle – Paryż. Daj się zawieźć do stolicy Francji komfortowym i ekologicznym samochodem.
Tego możesz się spodziewać
Uniknij stresu związanego z przejazdem z lotniska lub na lotnisko dzięki prywatnemu transportowi w relacji Lotnisko Charles de Gaulle – Paryż. Transport możliwy jest w godz. 4.00-24.00, 7 dni w tygodniu.

Po przylocie do Paryża skorzystaj z komfortowego transportu do pięknej stolicy Francji. Na lotnisku odbierze Cię kierowca i bezpiecznie zawiezie do Twojego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania.

Jeśli po zakończeniu swojej wizyty w Paryżu musisz dostać się na lotnisko Charles de Gaulle, kierowca przyjedzie po Ciebie do Twojego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania w Paryżu i zawiezie Cię na lotnisko. Kierowca dowiezie Cię bezpiecznie do celu. Ty możesz się w tym czasie odprężyć i po raz ostatni podziwiać Paryż.
Wliczone w cenę
 • Transport
 • Podatki
 • Opłaty
Niewliczone w cenę
 • Napiwki
 • Dodatkowy bagaż
 • Punkty odbioru i miejsca docelowe poza Paryżem (z kodem pocztowym zaczynającym się od 75)
Miejsce zbiórki

Lotnisko Charles de Gaulle: Twój kierowca będzie na Ciebie czekać za punktem odprawy celnej. W ręku będzie trzymać tabliczkę z Twoim nazwiskiem. W przypadku trudności ze znalezieniem kierowcy, skontaktuj się z nami z budki telefonicznej France Telecom lub zadzwoń pod darmowy numer telefonu 0800 699 699. Możesz też zadzwonić pod numer telefonu + 33 1 53 39 18 18 ze swojego telefonu komórkowego. Uwaga! Zgodnie z naszym regulaminem, jeśli po godz. 20.00 Twój lot opóźni się o więcej niż 1 godzinę, transfer nie jest gwarantowany. Skontaktuj się z nami natychmiast, jeśli okaże się, że Twój lot do Paryża jest opóźniony.

To musisz wiedzieć
Możesz zarezerwować transport dla niemowlęcia, jeżeli posiadasz własny fotelik samochodowy. Organizator nie zapewnia fotelików ani nie przewozi niemowląt bez fotelików.

Czasy przejazdów podane są w przybliżeniu. Dokładny czas uzależniony jest od pory dnia i aktualnego natężenia ruchu drogowego.

Dozwolona ilość bagażu na osobę to 1 walizka i 1 sztuka bagażu podręcznego. Obowiązują limity bagażu ponadwymiarowego i nadmiarowego (dotyczą one m.in. desek surfingowych, kijów golfowych i rowerów). Przed rozpoczęciem podróży zapytaj organizatora, czy Twój bagaż jest akceptowalny.

Zastosuj się do godziny odbioru podanej przez przewoźnika, zaplanowanej na min. 4 godziny przed Twoim odlotem. Jeżeli nie pojawisz się na miejscu o ustalonej godzinie, przewoźnik poczeka na Ciebie maks. 5 minut, po czym opuści miejsce odbioru. Od tej pory przewoźnik nie odpowiada za Twój transport i zastrzega sobie prawo do niezwrócenia Ci poniesionych kosztów.

Od 356 zł Za grupę do 4 osób

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 9)

Organizator:

Parishuttle

Numer identyfikacyjny produktu: 40681