Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

Numer identyfikacyjny produktu: 40681

Od 364 zł Za grupę do 4 osób

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Jeżeli korzystasz z usługi przewozu na lotnisko w dniu odlotu, zastosuj się do godziny odbioru podanej przez przewoźnika, zaplanowanej na min. 4 godziny przed Twoim odlotem. Bądź w umówionym miejscu odbioru – czekaj w recepcji hotelu lub w innym ustalonym miejscu. Jeżeli nie pojawisz się na miejscu o ustalonej godzinie, przewoźnik poczeka na Ciebie maks. 5 minut, po czym opuści miejsce odbioru.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Skorzystaj z prywatnego i bezpośredniego transportu pomiędzy hotelami w centrum Paryża a lotniskiem Charles de Gaulle
 • Odpręż się podczas spokojnej, przyjemnej i bezproblemowej podróży
 • Wsiądź do przestronnego, wygodnego i klimatyzowanego samochodu z pojemnym bagażnikiem
 • Podziwiaj wspaniałe widoki, jadąc z lotniska Charles de Gaulle do wybranego przez siebie miejsca w Paryżu
 • Ciesz się spokojem i komfortem prywatnego transportu w stolicy Francji
 • Wyrusz do Paryża ze świadomością, że czeka na Ciebie punktualny i bezpieczny transport
Wycieczka w skrócie
Skorzystaj z wygodnego i bezpiecznego transportu prywatnego w jedną stronę, w relacji Lotnisko Charles de Gaulle – Paryż. Daj się zawieźć do stolicy Francji komfortowym i ekologicznym samochodem.
Tego możesz się spodziewać
Uniknij stresu związanego z przejazdem z lotniska lub na lotnisko dzięki prywatnemu transportowi w relacji Lotnisko Charles de Gaulle – Paryż. Transport możliwy jest w godz. 4.00-24.00, 7 dni w tygodniu.

Po przylocie do Paryża skorzystaj z komfortowego transportu do pięknej stolicy Francji. Na lotnisku odbierze Cię kierowca i bezpiecznie zawiezie do Twojego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania.

Jeśli po zakończeniu swojej wizyty w Paryżu musisz dostać się na lotnisko Charles de Gaulle, kierowca przyjedzie po Ciebie do Twojego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania w Paryżu i zawiezie Cię na lotnisko. Kierowca dowiezie Cię bezpiecznie do celu. Ty możesz się w tym czasie odprężyć i po raz ostatni podziwiać Paryż.
Wliczone w cenę
 • Transport
 • Podatki
 • Opłaty
Niewliczone w cenę
 • Napiwki
 • Dodatkowy bagaż
 • Punkty odbioru i miejsca docelowe poza Paryżem (z kodem pocztowym zaczynającym się od 75)
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Lotnisko Charles de Gaulle: Twój kierowca będzie na Ciebie czekać za punktem odprawy celnej. W ręku będzie trzymać tabliczkę z Twoim nazwiskiem. W przypadku trudności ze znalezieniem kierowcy, skontaktuj się z nami z budki telefonicznej France Telecom lub zadzwoń pod darmowy numer telefonu 0800 699 699. Możesz też zadzwonić pod numer telefonu + 33 1 53 39 18 18 ze swojego telefonu komórkowego. Uwaga! Zgodnie z naszym regulaminem, jeśli po godz. 20.00 Twój lot opóźni się o więcej niż 1 godzinę, transfer nie jest gwarantowany. Skontaktuj się z nami natychmiast, jeśli okaże się, że Twój lot do Paryża jest opóźniony. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Możesz zarezerwować transport dla niemowlęcia, jeżeli posiadasz własny fotelik samochodowy. Organizator nie zapewnia fotelików ani nie przewozi niemowląt bez fotelików.

Czasy przejazdów podane są w przybliżeniu. Dokładny czas uzależniony jest od pory dnia i aktualnego natężenia ruchu drogowego.

Dozwolona ilość bagażu na osobę to 1 walizka i 1 sztuka bagażu podręcznego. Obowiązują limity bagażu ponadwymiarowego i nadmiarowego (dotyczą one m.in. desek surfingowych, kijów golfowych i rowerów). Przed rozpoczęciem podróży zapytaj organizatora, czy Twój bagaż jest akceptowalny.

Zastosuj się do godziny odbioru podanej przez przewoźnika, zaplanowanej na min. 4 godziny przed Twoim odlotem. Jeżeli nie pojawisz się na miejscu o ustalonej godzinie, przewoźnik poczeka na Ciebie maks. 5 minut, po czym opuści miejsce odbioru. Od tej pory przewoźnik nie odpowiada za Twój transport i zastrzega sobie prawo do niezwrócenia Ci poniesionych kosztów.

Od 364 zł Za grupę do 4 osób

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 10)

Organizator:

Parishuttle

Numer identyfikacyjny produktu: 40681