Inna atrakcja

Paryż: romantyczna gra eksploracyjna w Montmartre

Paryż: romantyczna gra eksploracyjna w Montmartre

Organizator atrakcji: Questo App
Zaoszczędź nawet 30%

Od 46,42 zł 32,48 zł za osobę

Zwiedź najbardziej romantyczne miejsca w Paryżu, rozwiązując zagadki i odblokowując kolejne historie miłosne na smart fonie. Zagraj we wciągającą grę przedstawiającą historię dwojga zakochanych, którzy zostali rozdzieleni i próbują się odnaleźć.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj najbardziej romantyczne miejsca na Montmartre, w tym Sacre Couer, Moulin Rouge i Maison Rose
 • Odwiedź kawiarnię, w której pracowała Amelie (ze słynnego francuskiego filmu)
 • Poznaj historie miłosne Picassa
 • Śledź fascynującą historię pary, która znalazła i straciła miłość w Paryżu
 • Wypróbuj nowy rodzaj doświadczenia, idealne połączenie wycieczki, gry w ucieczkę na świeżym powietrzu i poszukiwania skarbów
Pełny opis
Postępuj zgodnie ze wskazówkami w aplikacji i odkryj kawiarnię, w której pracowała filmowa Amelia, Ścianę Miłości, bazylikę Sacré-Cœur i wiele innych znanych zabytków Montmartre. Poznaj fascynujące opowieści o miejscach, do których zaprowadzi Cię gra. Dowiedz się więcej o mających tam miejsce wydarzeniach oraz żyjących i pracujących tam ludziach. Rozwiązując po drodze łamigłówki, odblokujesz kolejne etapy historii miłosnej. Opowiada ona o dwojgu zakochanych, którzy zakochali się w Paryżu, a następnie zostali rozdzieleni i próbują się ponownie odnaleźć. Zostaw mapę w domu – aplikacja udzieli Ci precyzyjnych wskazówek dotyczących przemieszczania się po mieście. Graj we własnym tempie. Zatrzymaj grę, aby pozwiedzać okolice, kiedy tylko chcesz.  Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mailem kod dostępu oraz instrukcje. Udaj się na stację metra „Place Blanche” i użyj kodu dostępu, aby odblokować zadanie w aplikacji. Zwiedzanie zakończ na pięknych schodach bazyliki Sacré-Cœur. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoich smartfonach. Alternatywnie, każda osoba może zakupić swój własny kupon. Możecie grać jako jedna grupa i rozwiązać zagadki razem podczas spaceru albo podzielić się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizować ze sobą. Każda osoba może także grać samodzielnie, niezależnie od grupy, i spotkać się z resztą pod koniec wycieczki.
Wliczone w cenę
 • Gra eksploracyjna miasta na Twój telefon
 • całodobowa obsługa klienta
 • Przewodnik wycieczki
 • Bilety wstępu do atrakcji
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Aby zagrać w grę, wejdź na stronę https://www.questoapp.com/unlock, a następnie podaj numer rezerwacji i adres e-mail. Następnie pobierz aplikację Questo i utwórz nowe konto. Gra rozpoczyna się na stacji metra „Blanche”.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Smartfon z naładowaną baterią

Niedozwolone

 • Osoby niepełnoletnie bez opiekuna
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 287 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,8/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To naprawdę fajny sposób na zobaczenie obszarów, na które nie natkniesz się, jeśli będziesz chodzić wokół siebie. Historia była urocza jako para i dostaliśmy kilka uroczych zdjęć. Po drodze zatrzymaliśmy się na drinka i nie czuliśmy presji, żeby dokończyć misję, to była po prostu odrobina zabawy. Mój partner cieszył się tym jako prezent na wczesne urodziny podczas naszej podróży.

Czytaj dalej

16 sierpnia 2020

Za tak marną cenę naprawdę warto ❤️ z dziewczyną świetnie się bawiliśmy. Poza tym, że jest dobrze zrobione, jest również bardzo stymulujący. W ciągu kilku godzin widzieliśmy cały Montmartre podążając za wskazówkami kochanków. Naprawdę bardzo, bardzo fajny pomysł.

16 czerwca 2020

Niestety padało z nami, ale i tak to zrobiliśmy i było świetnie! Widzieliśmy zakątki Montmatre, których nigdy nie dostalibyśmy, i pewne rzeczy, których prawdopodobnie nie zauważylibyśmy! Historia też jest ładnie napisana! W słońcu prawdopodobnie byłoby jeszcze lepiej! Wtedy na ulicach będzie więcej artystów!

22 listopada 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 222813