Atrakcja wodna

Paryż: wieczorny rejs po Sekwanie z kolacją

Paryż: wieczorny rejs po Sekwanie z kolacją

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 506,40 zł za osobę

Delektuj się kolacją à la carte podczas rejsu po Sekwanie. Zobacz Miasto Świateł z perspektywy wody i podziwiaj oświetlone zabytki.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, chiński

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Wejdź na pokład panoramicznej łodzi widokowej na rejs z kolacją po Sekwanie w centrum Paryża. Ciesz się 3-daniowym posiłkiem à-la-carte, podziwiając nocą widoki na „Miasto Świateł”. Zjedz obiad w przeszklonej łodzi i podziwiaj zabytkowe nabrzeża i kultowe zabytki, które mijają. Zobacz złotą kopułę Les Invalides, francuski parlament, dawną stację kolejową Beaux-Arts w Musée d'Orsay i gotycką fasadę katedry Notre Dame.

Uzupełnij swój rejs 3-daniowym posiłkiem wraz z opcjonalnymi dodatkami, takimi jak szampan, więcej aperitifów i miejsca priorytetowe. Zacumuj w punkcie wyjścia z oczami pełnymi podziwu i brzuchem pełnym pysznego jedzenia i napojów.

Usługa Premier Uprzywilejowane miejsca siedzące z przodu łodzi Kieliszek szampana jako aperitif i deser Cierpliwość + przystawka + danie główne + ser + deser do wyboru + butelka wina czerwonego i wina białego dla 4 osób Uprzywilejowana usługa Uprzywilejowane miejsca siedzące przy oknach? Kieliszek szampana jako aperitif + przystawka + danie główne + ser + deser do wyboru + butelka wina czerwonego i wina białego dla 4 osób Usługa Decouvert Widok panoramiczny Kieliszek szampana jako aperitif + przystawka + danie główne + ser + deser do wyboru + butelka czerwonego lub białego wina dla 4 osób Usługa Etoile Siedzenie na środku łodzi Wino Kir białe jako aperitif + przystawka + danie główne + deser do wyboru + 1 butelka wina czerwonego lub wina białego dla 4 osób Dostępna opcja wegetariańska

Wliczone w cenę
 • Rejs po Sekwanie
 • 3-daniowy posiłek
 • Szampan i przekąski (w zależności od wybranych opcji)
 • Zdjęcie pamiątkowe wykonane przez fotografa na pokładzie
 • Dodatkowe napoje
 • Specjalne zamówienia (np. tort urodzinowy)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Krótkie spodenki
 • Odzież sportowa
 • Obuwie sportowe

Co trzeba wiedzieć

 • Podczas rejsu obowiązuje ubiór smart casual.
 • Ze względów bezpieczeństwa przed wejściem na pokład może być konieczne pokazanie zawartości bagaży.
 • Menu dla wegetarian dostępne jest na życzenie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 2139 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Przyjechaliśmy około 2010 roku i dotarcie tam wcześnie było dobrym pomysłem, aby osiąść i odpocząć przed wyruszeniem nad Sekwaną. Kelner nie był w pobliżu i było dużo czasu oczekiwania na jedzenie, ale mój mąż i ja zauważyliśmy, że jest to część kultury i cieszymy się relaksem między posiłkami. Muzyka pojawiła się późnym wieczorem, co naprawdę nadało ton! Wino i szampan były fenomenalne. Ogólnie oceniłbym to doświadczenie na 5/5 za wykastrowane widoki, broszurę zwiedzania, którą zrobisz, i ogólną jakość serwowanych potraw. Nienaganny czas! Zrobimy to ponownie w przyszłości!

Czytaj dalej

8 września 2021

Najlepsza kolacja, statek super, ekskluzywna obsługa, przede wszystkim wielki komplement. Niemniej jednak istnieje powód do krytyki, gdyż organizator nie wykonał w pełni uzgodnionych usług. Na pokładzie nie było muzyki na żywo – rzekomo z powodu Covid 19. Nie było obniżki ceny ani wcześniejszej informacji - odwołałbym, gdybym dowiedział się wcześniej. Nie może być tak, że części uzgodnionych usług po prostu nie są świadczone. Dzień później byliśmy blisko siebie w paryskiej rewii, z przedstawieniem i wszystkim wokół, a potem muzyka na żywo nie powinna być możliwa na statku? Ale jeśli tak, wówczas uczestnicy musieliby zostać wcześniej poinformowani, a cena za niewykonane usługi musiałaby zostać zwrócona.

Czytaj dalej

6 września 2021

Przyjazny i sprawny personel. Nasz kelner był bardzo angażujący i uprzejmy. Mój chłopak tak naprawdę nie lubił opcji w menu, więc nasz kelner nadal przynosił mu dodatkowy chleb, który łaskotał nas oboje. Podobały mi się przegrzebki i upiekłam Alaskę. Mój okoń morski i risotto były rozczarowujące. Za dużo piany nad rybą i niedogotowanym ryżem. W zależności od strony łodzi, na której siedzisz, będziesz mieć lepszy widok na niektóre zabytki niż na inne. Robię to, co utrzymują niskie oświetlenie nad głową, odbijające światło blask sprawia, że zdjęcia są prawie niemożliwe.

Czytaj dalej

22 stycznia 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 51059