Bilet wstępu

Paryż: pałac i ogrody w Wersalu – bilet wstępu

Paryż: pałac i ogrody w Wersalu – bilet wstępu

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 166 razy

Od 105,09 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 166 razy

Z tym biletem możesz cieszyć się dniem spędzonym w Wersalu. Odwiedź pałac, Trianon, rezydencję Marii Antoniny, ogrody, a także w ramach opcji dodatkowej – ogrody muzyczne oraz pokaz przy fontannach.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się pełnym dostępem do ogrodów i pałacu wersalskiego
 • Dowiedz się więcej o Królu Słońce i poznaj legendy związane z francuską monarchią
 • Przejdź się po oficjalnych i nieoficjalnych ogrodach i odwiedź prywatną rezydencję Marii Antoniny
 • Obejrzyj fontanny oświetlane do dźwięków muzyki (opcjonalnie)
 • Przespaceruj się po olśniewającej Galerii Zwierciadeł
Pełny opis

Odwiedź ogrody i pałac wersalski dzięki zarezerwowanemu z wyprzedzeniem 1-dniowemu biletowi pełnego wstępu. Zobacz bogato zdobione komnaty reprezentacyjne i zapierającą dech w piersiach Galerię Zwierciadeł wewnątrz oficjalnej rezydencji francuskiej monarchii z okresu od 1682 do 1789 roku. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV oraz innych francuskich królach. Wyobraź sobie, jak wyglądało życie na francuskim dworze, przechadzając się po lśniącej Galerii Zwierciadeł. Przespaceruj się po kultowych ogrodach we własnym tempie i obejrzyj fontanny, rzeźby oraz starannie wypielęgnowane trawniki. Odwiedź Grand i Petit Trianon. Zobacz miejsca, do których Król Słońce udawał się, by odpocząć od rygorów życia dworskiego i zakosztować rozrywki. Następnie udaj się do rezydencji Marii Antoniny, która była azylem monarchini.

Wybierz opcję fontann, by podziwiać spektakularny pokaz przy fontannach lub opcję kultowych ogrodów muzycznych, by zakończyć swoją wizytę.

Wliczone w cenę
 • 1-dniowy bilet wstępu do pałacu
 • 1-dniowy dostęp do całej posiadłości w Wersalu (rezydencja Marii Antoniny, Trianon i ogrody wersalskie)
 • Dostęp do ogrodów muzycznych lub pokazu przy fontannach (jeśli wybrano odpowiednią opcję)
 • Usługi przewodnika
 • Jedzenie i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Okaż swój bilet bezpośrednio w pałacu wersalskim, Place d'Armes, 78000 Wersal.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

Co trzeba wiedzieć

 • W okresie od maja do czerwca i od września do października (wtorek, czwartek, piątek, sobota i niedziela) wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci w wieku poniżej 6. roku życia. W przypadku dzieci w wieku od 7. do 17. roku życia należy kupić bilet wstępu na miejscu (10 EUR za osobę)
 • We wszystkie środy wstęp do pałacu jest bezpłatny dla zwiedzających poniżej 18. roku życia. Na miejscu trzeba będzie odebrać bezpłatny bilet wstępu
 • W okresie od lipca do sierpnia wstęp do pałacu jest bezpłatny codziennie dla dzieci w wieku poniżej 6. roku życia. Osoby w wieku od 7. do 17. roku życia muszą wykupić bilet na miejscu (10 EUR za osobę)
 • Ogrody są czynne w godzinach 8.00-20.30. W soboty, podczas nocnych pokazów przy fontannach, ostatni wstęp jest możliwy o godz. 17.30
 • Ostatni wstęp do pałacu jest możliwy o godz. 18.00
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 12215 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,2/5
 • Organizacja
  3,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Naprawdę się cieszę, że podczas naszej podróży do Paryża znaleźliśmy czas na wizytę w Wersalu. Udaliśmy się na własną rękę metrem i pociągiem, co było naprawdę łatwe i tylko około 7 euro za sztukę. Pałac jest bardzo okazały, jak można się spodziewać, a ogrody są zarówno niesamowite, jak i ogromne! Jeśli zwiedzasz tutaj wszystko, zdecydowanie polecam poświęcić większość dnia, aby zobaczyć to wszystko.

Czytaj dalej

31 sierpnia 2022

Zdecydowanie trzeba odwiedzić. Spędziliśmy tam 8 godzin i prawdopodobnie mogliśmy zrobić więcej. Cały pałac i ogrody są piękne i zapierają dech w piersiach i wygląda na to, że nie mają końca, nie zarezerwowaliśmy przewodnika i skorzystaliśmy z aplikacji Versailles, aby pomóc nam przejść przez całe miejsce. Wchodząc do ogrodów dostaliśmy darmową mapę, która zaznaczyła główne atrakcje i zawierała dwie ścieżki, którymi można było przejść przez ogrody. Polecamy również wynajęcie łodzi wiosłowej, ponieważ była to dla nas najlepsza część, a cena była naprawdę dobra. Nie wypożyczyliśmy rowerów ani samochodu i postanowiliśmy po prostu spacerować, nieruchomość jest ogromna, ale nie marnowałbym pieniędzy na żaden transport wokół niej.

Czytaj dalej

30 czerwca 2022

Dobrze przygotowany sposób wejścia z biletami. Warto być do 30 minut wcześniej niż godzina na bilecie. No i oczywiście rezerwować/ kupić bilet na jak najwcześniejszą godzinę. Zwiedzanie pałacu i ogrodów zabiera sporo czasu i sił w nogach. Nie ma sensu, w mojej ocenie, kupowanie biletu z audioguidem. Lepiej ściągnąć sobie apkę na telefon i słuchać na słuchawkach. Oferowane przez Wersal audioguidy trzeba trzymać przy uchu co praktycznie pozbawia was jednej ręki, a do robienia zdjęć potrzeba czasami obu. A tak, albo słuchasz, albo robisz zdjęcia. Jeżeli ktoś myśli o zwiedzaniu również kaplicy Wersalu to niestety tylko z przewodnikiem jest to dostępne.

Czytaj dalej

8 maja 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 59565