Atrakcja wodna

Paryż: nocny rejs aperitifem po Sekwanie z muzyką

Organizator atrakcji: Vedettes de Paris

Paryż: nocny rejs aperitifem po Sekwanie z muzyką

Organizator atrakcji: Vedettes de Paris
Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 75 razy

Od 91,56 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 75 razy

Wyrusz w rejs po Sekwanie i poczuj wyjątkową atmosferę francuskiej stolicy nocą. Podziwiaj zabytki i doki, słuchając muzyki na pokładzie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wyrusz w rejs u podnóża Wieży Eiffla
 • Przeżyj kultowe zabytki Paryża nocą
 • Zrelaksuj się na pokładzie, słuchając muzyki
Pełny opis

Wygrzewaj się w nocnym blasku Paryża podczas rejsu krajoznawczego po Sekwanie. Zwiedź Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie przy dźwiękach muzyki.

Podczas rejsu podziwiaj panoramę Wieży Eiffla, Luwru, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Mostu Aleksandra III, Placu Zgody, Petit i Wielkiego Pałacu, Mostu Marii i wielu innych.

Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które widzisz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz korzystać podczas rejsu (pobierz instrukcje znajdujące się na kuponie potwierdzającym).

Wliczone w cenę
 • Rejs krajoznawczy
 • Muzyka na pokładzie
 • Napoje - zgodnie z wybraną opcją
 • Żywność
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Maski są wymagane w pomieszczeniach

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Opinie klientów

Ogólna ocena

4 /5

na podstawie 1009 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  3,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

OMG CO ZA JAZDA ŁODZIĄ. Niesamowita wycieczka po całym mieście. Łódź zapewnia wszystko, co obiecuje na stronie internetowej: dobrą muzykę, dobry widok na miasto, zakryte miasta na wypadek deszczu. Odbyliśmy tę trasę pod koniec podróży w Paryżu i był to doskonały sposób na jej podsumowanie, aby zobaczyć wszystko ponownie z innej perspektywy podczas picia i słuchania muzyki. W nocy wrażenia stają się jeszcze lepsze, gdy widać lśniącą wieżę Eiffla.

Czytaj dalej

12 sierpnia 2022

Rejs łodzią był świetny. Zwiedzanie Paryża nocą było wyjątkowe. Niestety w niektórych miejscach widok jest ograniczony (np. na środku łodzi przez dach), więc niestety mogliśmy tylko rzucić okiem na Notre Dame. Niestety pod drinkiem wyobraziłam sobie coś innego. Było wino w plastikowych kubkach i musiałem najpierw pokazać moją aplikację Get your Guide i przetłumaczyć, że mam opcję wina lub piwa, ponieważ wszyscy inni mieli chip, który kupił je właśnie tam. Ale obsługa była bardzo miła, więc nadal mieliśmy dobre doświadczenia i nie przegapiłbym nocnego zwiedzania Paryża podczas naszej podróży.

Czytaj dalej

11 sierpnia 2022

Sama podróż była dobra. Zapłaciliśmy za opcję wina i piwa, ale dostępne było tylko białe wino, bez czerwonego ani różowego, więc musiałem mieć większe, co było trochę irytujące. Mnóstwo miejsc do robienia zdjęć i niesamowity zachód słońca w drodze powrotnej i oświetlona Wieża Eiffla. Wieża Eiffela migotała o 22:00, czyli dokładnie o tej godzinie, kiedy wróciliśmy do Doku, więc nie mieliśmy widoku, który moglibyśmy mieć minutę wcześniej. Byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli wrócić do doku 2 lub 3 minuty później, abyśmy mogli zobaczyć migoczącą wieżę, gdy wróciliśmy.

Czytaj dalej

9 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 405257