Więcej zdjęć

Od 336 zł za osobę

Paryż: Lunch z degustacją wina i serów

Numer identyfikacyjny produktu: 11124
Najważniejsze informacje
Czas trwania
1.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Skosztuj wykwintnych serów francuskich w przemiłej lokalizacji w pobliżu Luwru
 • Wypróbuj szampana oraz wybranych gatunków wina w towarzystwie doświadczonego kipera
 • Dowiedz się, jak rozpoznawać regionalne gatunki wina francuskiego
 • Naciesz podniebienie wyrobami wędliniarskimi z różnych regionów Francji
Wycieczka w skrócie
Skosztuj 5 różnych win z 5 różnych regionów Francji, w tym z Szampanii i Bordeaux. Delektuj się smakiem serów oraz wędzonej szynki. Lunch w Paryżu z doskonałym winem i serami to wspaniała okazja, aby lepiej poznać i posmakować francuskich specjałów.
Tego możesz się spodziewać
Jeżeli lubisz wino i sery, nie możesz nie skorzystać z tej oferty! Nieśpieszny lunch to doskonała okazja do posmakowania wspaniałych francuskich produktów spożywczych oraz dowiedzenia się o nich czegoś więcej. Lunch rozpocznie się w południe w specjalnym pomieszczeniu do degustacji znajdującym się w pobliżu Luwru. Skosztujesz aż 5 różnych gatunków wina z 5 różnych regionów Francji – od Szampanii po Bordeaux oraz od Sancerre po Rodan. Zrelaksuj się i naciesz swoje podniebienie tym przepysznym „Tour de France” w świecie wina i serów.

Większa część prezentacji skupiać się będzie na winie. Twój kiper zasugeruje zestawienia win i posiłków oraz wytłumaczy Ci, dlaczego konkretne sery pasują do konkretnych gatunków wina. Oprócz degustacji dwóch największych przysmaków Francji nauczysz się również odczytywać etykiety francuskich win oraz dowiesz się, jak właściwie dobierać wino do posiłku.

Porcje zarówno wina, jak i serów będą obfite, ale będziesz też mieć szansę skosztowania wędlin, w tym wędzonej szynki z południowo-zachodniej Francji oraz korsykańskiego saucisson, aby doznać jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń smakowych.

Winiarnia położona jest w tzw. „hotel particulier”, który w XVII wieku należał do Madame de Pompadour. Wolter, Rousseau i George Sand pojawiali się tam na słynnych bankietach organizowanych przez właścicielkę. W starych, wspaniałych piwniczkach najsłynniejsze francuskie wina oczekiwały na podanie gościom.
Wliczone w cenę
 • Anglojęzyczny kiper
 • Wspaniałe pomieszczenie do degustacji dla Twojej grupy
 • Doskonały wybór serów własnej roboty, wyrobów wędliniarskich oraz koszyki z chlebem (z piekarni, która obsługuje prezydenta Francji)
 • 5 doskonałych francuskich win (w tym 1 szampan), podanych w kieliszkach marki Riedel
 • Lista win do degustacji oraz ściąga rozdawana pod koniec zajęć
Niewliczone w cenę
 • Napiwki
Miejsce zbiórki

O Chateau znajduje się w centrum Paryża przy 68 Rue Jean-Jacques Rousseau, 75 001, w odległości 3 minut pieszo od Luwru. Najbliższe stacja metra to „Louvre Rivoli” (linia 1) oraz „Etienne Marcel” (linia 4). (Otwórz w Google Maps)

Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 22)

Organizator:

O Chateau - Paris Wine Tasting

Numer identyfikacyjny produktu: 11124