Bilet wstępu

Paryż: bilet na taras na dachu wieży Montparnasse

Paryż: bilet na taras na dachu wieży Montparnasse

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 79,71 zł za osobę

Skorzystaj z biletu do wieży Montparnasse i zobacz panoramę Paryża z najwyżej położonego tarasu w mieście. Podziwiaj wspaniałe widoki na zabytki takie jak np. wieża Eiffla.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Podziwiaj widoki z najwyższego tarasu na dachu w Paryżu w Wieży Montparnasse. Rób zdjęcia Wieży Eiffla i innych punktów orientacyjnych z tego 360-stopniowego punktu widzenia. Pobierz bezpłatną aplikację, która pomoże ożywić miasto za pomocą historii, filmów i faktów.

Poczuj magię zachodu słońca nad Paryżem lub zaplanuj swoją wizytę w porannym świetle opadającym nad Sekwaną. Z voucherem, który jest ważny przez dwa tygodnie od wybranego przez Ciebie terminu, nie musisz martwić się pogodą ani zmianami planów w trakcie pobytu.

Odkryj Paryż dzięki dołączonej bezpłatnej aplikacji mobilnej „Magnicity”. Użyj rozszerzonej rzeczywistości, aby odkryć fascynujące informacje o mieście. Uzyskaj opis zabytków, anegdot, opowieści, klipów wideo, filtrów i rekonstrukcji 3D.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu
 • Aplikacja Magnity
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Spotkaj się z przewodnikiem przed Tour Maine Montparnasse. Na miejsce możesz dojechać metrem. Najbliższa stacja metra to „Montparnasse Bienvenue”, linie 4, 6, 12, 13. Użyj wyjścia 1, 2 lub 4. Jeśli przyjedziesz autobusem, możesz skorzystać z linii 28, 58, 82, 88, 89, 91, 92, 94, 95 i 96.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej mogą kupić bilet na miejscu w cenie 8,50 EUR.
  • Ostatni zwiedzający wpuszczani są 30 minut przed zamknięciem.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,6 /5

  na podstawie 3639 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,2/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,6/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  widok zachodu słońca był niesamowity, ale ponieważ były to urodziny mojego partnera, spodziewałem się, że będę mógł przynajmniej dostać dla nas krzesło, abyśmy mogli wypić koktajl, koktajl bezalkoholowy, ponieważ również jestem w ciąży, musieliśmy zamiast tego stać, żeby przynajmniej zdobądź ładne zdjęcia zachodu słońca. nie ma wystarczającej liczby krzeseł dla liczby osób, które wpuszczą na raz, i za mało obszarów, w których można by zrobić wyraźny obraz nie przez szybę. . w Londynie więcej miejsc do siedzenia i oglądania zachodu słońca...

  Czytaj dalej

  2 sierpnia 2020

  To był wspaniały widok na Paryż. Wieża Effele znajduje się po drugiej stronie wieży i albo na 56. piętrze, gdzie można ją zobaczyć przez duże okna (gdzie znajduje się bar i nie było tak drogo, jak się spodziewaliśmy) lub na podłodze powyżej, gdzie jest otwarty taras, a ty mieć pełny widok 360 stopni widok jest oszałamiający! Pamiętaj, że tam jest bardzo wietrznie;)

  Czytaj dalej

  30 października 2019

  Niezwykle wspaniały widok. Nie pomiń biletu linii, ale nie ma tam zbyt wielu ludzi. Warto iść, ponieważ można podziwiać wspaniały widok z wnętrza budynku na 56. piętrze, a także z obserwatorium na dwóch piętrach, nad którymi miał otwarty taras. Niezwykle warty obejrzenia i powinien zostać wybrany zamiast wspinania się na wieżę Eiffla. Oszczędza pieniądze, czas i kłopoty. Plus z tego budynku widać wieżę Eiffla w widoku.

  Czytaj dalej

  10 sierpnia 2019

  Numer identyfikacyjny produktu: 21170