Bilet wstępu

Paryż: Bilet do muzeum figur woskowych Grévin

Organizator atrakcji: GREVIN WAX MUSEUM

Paryż: Bilet do muzeum figur woskowych Grévin

Organizator atrakcji: GREVIN WAX MUSEUM
Prawie wyprzedane

Od 122,70 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Odwiedź muzeum Grévin. Zobacz swoich ulubionych artystów i celebrytów w postaci figur woskowych, które wyglądają niemal jak żywe. Zaśpiewaj z Michaelem Jacksonem, zrób zdjęcie z Monicą Bellucci i przywitaj się z Barackiem Obamą i Georgem Clooneyem!

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
Ta atrakcja nie podlega zwrotowi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
W samym sercu Paryża czeka na Ciebie ponad 200 wyjątkowych osobistości z dawnych i współczesnych czasów. Przeżyj te niezapomniane spotkania razem z rodziną i przyjaciółmi. Zrób sobie wyjątkowe i zaskakujące zdjęcia z najsławniejszymi ludźmi na świecie! Muzeum Grévin jest jedną z tych atrakcji Paryża, których po prostu nie można przegapić. Od jego otwarcia w 1882 roku miejsce to odwiedzają zarówno młodsi, jak i starsi turyści, którzy przybywają tu, aby doświadczyć wrażeń przekraczających granice pokoleń. Wspaniałe marmurowe schody, wybudowane w 1900 roku, prowadzą do jedynego w swoim rodzaju świata, którego zwiedzanie rozpoczyna się od wizyty w sali luster. Ten wyjątkowy spektakl dźwięku i światła powstał w 1906 roku i od samego początku zadziwiał kolejne pokolenia gości. Zobacz najnowszych mieszkańców muzeum: Micka Jaggera, Lang Lang, Katy Perry i Ranveera Singha. Będziesz mieć także okazję odwiedzić nową powierzchnię wystawienniczą „The Voice”. 
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do muzeum figur woskowych Grévin

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Wejście do muzeum Grévin, Boulevard Montmartre 10

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Zabierz ze sobą

  • Paszport lub dowód osobisty

  Co trzeba wiedzieć

  • Muzeum figur woskowych Grévin jest otwarte codziennie od godz. 10.00
  • Bilet nie obejmuje wstępu na wydarzenia specjalne lub prywatne.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,4 /5

  na podstawie 2144 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   3,9/5
  • Jakość usług
   4,3/5
  • Organizacja
   4,2/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Bjr, bilety kupiliśmy przez internet, żeby mieć spokój, a nie iść do kasy... a mimo to staliśmy ponad godzinę w kolejce, bo na zmianę wchodziły osoby z biletami kupionymi w przedsprzedaży i osoby bez biletu , zmuszony iść do kasy. Jaka szkoda !! Poza tym w muzeum chodzi się z pokoju do pokoju, wędruje się we własnym tempie... Wizyty Binne'a.

  Czytaj dalej

  28 kwietnia 2022

  Bardzo zorganizowane wszystko w muzeum. Pracownicy są bardzo przyjaźni, a jakość replik jest często niesamowita. Dzieci w każdym wieku są bardzo zabawne, ponieważ spektrum od żyrafy Sophie do Messiego jest bardzo szerokie. I oczywiście dla dorosłych są od lokalnych sterowników telewizyjnych po ⭐ międzynarodowe kino i muzykę. Nie sposób się nudzić.

  Czytaj dalej

  14 lutego 2022

  Odwiedziłem już muzeum kilka razy, ale nigdy od ostatniej wprowadzonej wersji. Niewiele zmian w stosunku do poprzednika. Przyjemna wizyta, ale świat trochę zepsuł przyjemność, powiedziałbym. Konieczność czekania przez pewien czas na wejście do muzeum, ponieważ jest tam wejście, opóźnia wejście. Ale poza tym bardzo fajnie. Niektóre posągi moim skromnym zdaniem nadal nie są zbyt reprezentatywne dla rzeczywistości. W każdym razie wnosząc świeżość konkretnymi rzeczami (styl głosu czy kreskówek był ciekawy) i duży + za żywe posągi. Krótko mówiąc, do zrobienia raz w życiu, ale nie za wysoką cenę biletów. + zaplanuj pewne oczekiwanie (kilka kolejek, zanim będziesz mógł wejść do muzeum).

  Czytaj dalej

  24 listopada 2021

  Numer identyfikacyjny produktu: 2907