Bilet wstępu

Wersal i ogrody: kompleksowy bilet wstępu i audioprzewodnik

Wersal i ogrody: kompleksowy bilet wstępu i audioprzewodnik

Od 92,45 zł za osobę

Wybierz 1- lub 2-dniowy bilet ze wstępem do wszystkich części Wersalu, w tym do pałacu, ogrodów, Trianonu i posiadłości Marii Antoniny. Zwiedzaj pałac z audioprzewodnikiem. Wybierz opcję rozszerzoną i zobacz „Muzyczne Fontanny” lub „Muzyczne Ogrody”.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 - 2 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski, portugalski, rosyjski

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Zwiedź pałac i ogrody Wersalu z zarezerwowanym wcześniej 1- lub 2-dniowym biletem. Odwiedź oficjalną rezydencję francuskiej monarchii z okresu od 1682 do 1789 r. i zobacz bogato zdobione komnaty reprezentacyjne oraz zapierającą dech w piersiach Galerię Zwierciadlaną. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV i innych francuskich władcach, słuchając nagrań z bezpłatnego audioprzewodnika. Wyobraź sobie, jak wyglądało życie na francuskim dworze, przechadzając się po lśniącej Galerii Zwierciadlanej. Przespaceruj się po kultowych ogrodach we własnym tempie i obejrzyj fontanny, rzeźby oraz starannie wypielęgnowane trawniki. Odwiedź Grand i Petit Trianon. Zobacz miejsca, do których Król Słońce udawał się, by odpocząć od rygorów życia dworskiego i zakosztować rozrywki. Następnie udaj się do rezydencji Marii Antoniny, która stanowiła dla niej azyl.
Wliczone w cenę
 • 1- lub 2-dniowy bilet do pałacu
 • 1- lub 2-dniowy bilet wstępu do całej posiadłości w Wersalu (w tym do rezydencji Marii Antoniny, Trianonu i ogrodów)
 • Możliwość zobaczenia pokazów „Muzyczne Fontanny” lub „Muzyczne Ogrody” (jeśli wybrano taką opcję)
 • Audioprzewodnik (dostępny w 11 językach – należy go pobrać)
 • Przewodnik
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub ujemny wynik testu wykonanego nie więcej niż 24 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Okaż swój kupon bezpośrednio przy wejściu do pałacu. W sezonie wysokim przybądź wcześnie, o godz. 8.45, aby uniknąć długich kolejek podczas kontroli bezpieczeństwa. Palais de Versailles, Place d'Armes, 78000 Wersal Od 15 lipca do 25 sierpnia do pociągu będzie można wsiąść dopiero na stacji Javel (metro 10) ze względu na prace wykonywane na linii kolejowej RER C.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci w wieku poniżej 18 lat i dla obywateli UE w wieku poniżej 26 lat. W obu przypadkach wymagany jest bilet na określony przedział czasowy oraz ważny dokument tożsamości. Osoby niebędące obywatelami UE w wieku 18–26 lat muszą kupić bilet, chyba że mieszkają na terenie UE dłużej niż 3 miesiące.
 • Prosimy mieć na uwadze, że w podanych terminach wstęp do ogrodów możliwy jest wyłącznie z biletem na pokaz fontann. W tych terminach wstęp do ogrodów jest bezpłatny dla dzieci w wieku do 5 lat.
 • Noszenie maseczki jest obowiązkowe dla zwiedzających pałac.
 • Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 audioprzewodnik należy pobrać ze strony internetowej atrakcji. Nie otrzymasz audioprzewodnika w formie fizycznej.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 9628 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,2/5
 • Organizacja
  3,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ogrody Wersalu zachwycają. Polecam na spacer i piknik. Spacer po wnętrzach bardzo przyjemny, polecam audioprzewodnik z aplikacji dzięki któremu łatwiej odnaleźć się w licznych salach i wśród wielu ekspozycji. Chociaż z początku aplikacja wydaje się mało przyjazna (nie wiedzieliśmy gdzie rozpocząć) i dopiero po skoordynowaniu odsłuchu z numeracją sal nabiera sensu.

Czytaj dalej

6 sierpnia 2021

Polecam Wersal i jego ogrody, byliśmy jesienią więc ogrody aż tak bardzo nie zachwycają choć mimo wszystko warto jest tam wejść i poczuć ten klimat. Co ciekawe to jedyne muzeum w Paryżu gdzie można posłuchać historie w języku polskim. (audio-przewodnik jednak bardzo się przydaje, nawet bardzo dobra znajomość języka angielskiego nie oddaje treści podawanej w języku ojczystym)

Czytaj dalej

30 listopada 2019

Wersal wspaniały. Ogrody jesienią fantastyczne- zwłaszcza przy słonecznej pogodzie. Posiadłość Marii Antoniny - rozczarowanie. Ładnie , uroczo , ale bez WOW ! Widowisko Muzyczne fontanny w październiku - PORAŻKA . Działały tylko 2 !!! Na terenie ogrodu (np. przy GRAND CANAL) funkcjonują wypożyczalnie rowerów, wózków elektrycznych typu MELEX , a po ogrodach kursuje mini pociąg na kołach.

Czytaj dalej

21 października 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 59565