Bilet wstępu

Wersal i ogrody: Kompleksowy bilet wstępu i audioprzewodnik

Wersal i ogrody: Kompleksowy bilet wstępu i audioprzewodnik

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 92,62 zł za osobę

Wybierz 1- lub 2-dniowy bilet ze wstępem do wszystkich części Wersalu, w tym do głównego pałacu, ogrodów, pałacyków Trianon i domeny Marii Antoniny. Zwiedzaj pałac z audioprzewodnikiem. Podwyższ standard i zobacz muzyczne ogrody lub pokaz fontann.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski, portugalski, rosyjski

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Zwiedź pałac i ogrody Wersalu z zarezerwowanym wcześniej 1- lub 2-dniowym biletem. Odwiedź oficjalną rezydencję francuskiej monarchii z okresu od 1682 do 1789 r. i zobacz bogato zdobione komnaty reprezentacyjne oraz zapierającą dech w piersiach Galerię Zwierciadlaną. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV i innych francuskich władcach, słuchając nagrań z bezpłatnego audioprzewodnika. Wyobraź sobie, jak wyglądało życie na francuskim dworze, przechadzając się po lśniącej Galerii Zwierciadlanej. Przespaceruj się po kultowych ogrodach we własnym tempie i obejrzyj fontanny, rzeźby oraz starannie wypielęgnowane trawniki. Odwiedź Grand i Petit Trianon. Zobacz miejsca, do których Król Słońce udawał się, by odpocząć od rygorów życia dworskiego i zakosztować rozrywki. Następnie udaj się do rezydencji Marii Antoniny, która stanowiła dla niej azyl.
Wliczone w cenę
 • 1- lub 2-dniowy bilet do pałacu
 • 1- lub 2-dniowy bilet wstępu do całej posiadłości w Wersalu (w tym do rezydencji Marii Antoniny, Trianonu i ogrodów)
 • Możliwość zobaczenia pokazów „Muzyczne Fontanny” lub „Muzyczne Ogrody” (jeśli wybrano taką opcję)
 • Audioprzewodnik (dostępny w 11 językach – należy go pobrać)
 • Przewodnik
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Pałac Wersalski, Place d'Armes, 78000 Wersal. Ze względu na remont linii kolejowej RER C od 15 lipca do 25 sierpnia do pociągu można wsiąść dopiero na stacji Javel (linia metra nr 10).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci w wieku poniżej 18 lat i dla obywateli UE w wieku poniżej 26 lat. W obu przypadkach wymagany jest bilet na określony przedział czasowy oraz ważny dowód tożsamości. Osoby niebędące obywatelami UE w wieku od 18 do 26 lat muszą zakupić bilet, chyba że mieszkają na terenie UE dłużej niż 3 miesiące
 • Prosimy mieć na uwadze, że w podanych terminach wstęp do ogrodów możliwy jest wyłącznie z biletem na pokaz fontann. W tych terminach wstęp do ogrodów jest bezpłatny dla dzieci w wieku do 5 lat
 • Noszenie maseczki jest obowiązkowe dla zwiedzających pałac
 • Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 audioprzewodnik należy pobrać ze strony internetowej atrakcji. Nie otrzymasz audioprzewodnika w formie fizycznej.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 10370 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,2/5
 • Organizacja
  3,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Dobrze przygotowany sposób wejścia z biletami. Warto być do 30 minut wcześniej niż godzina na bilecie. No i oczywiście rezerwować/ kupić bilet na jak najwcześniejszą godzinę. Zwiedzanie pałacu i ogrodów zabiera sporo czasu i sił w nogach. Nie ma sensu, w mojej ocenie, kupowanie biletu z audioguidem. Lepiej ściągnąć sobie apkę na telefon i słuchać na słuchawkach. Oferowane przez Wersal audioguidy trzeba trzymać przy uchu co praktycznie pozbawia was jednej ręki, a do robienia zdjęć potrzeba czasami obu. A tak, albo słuchasz, albo robisz zdjęcia. Jeżeli ktoś myśli o zwiedzaniu również kaplicy Wersalu to niestety tylko z przewodnikiem jest to dostępne.

Czytaj dalej

8 maja 2022

Ogrody Wersalu zachwycają. Polecam na spacer i piknik. Spacer po wnętrzach bardzo przyjemny, polecam audioprzewodnik z aplikacji dzięki któremu łatwiej odnaleźć się w licznych salach i wśród wielu ekspozycji. Chociaż z początku aplikacja wydaje się mało przyjazna (nie wiedzieliśmy gdzie rozpocząć) i dopiero po skoordynowaniu odsłuchu z numeracją sal nabiera sensu.

Czytaj dalej

6 sierpnia 2021

Polecam Wersal i jego ogrody, byliśmy jesienią więc ogrody aż tak bardzo nie zachwycają choć mimo wszystko warto jest tam wejść i poczuć ten klimat. Co ciekawe to jedyne muzeum w Paryżu gdzie można posłuchać historie w języku polskim. (audio-przewodnik jednak bardzo się przydaje, nawet bardzo dobra znajomość języka angielskiego nie oddaje treści podawanej w języku ojczystym)

Czytaj dalej

30 listopada 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 59565