Wybierz daty
Paryż

obiekty sportowe

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu obiekty sportowe w: Paryż

Oprócz atrakcji typu obiekty sportowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze obiekty sportowe w: Paryż?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 729 opinii

Dwóch nastolatków, które mi towarzyszyły, nie mogły się doczekać, aby odwiedzić to legendarne miejsce. Nie zawiedliśmy się. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, widać wszystko, nawet miejsce, gdzie Prezydent Republiki siedzi na stadionie. Przewodnik był bardzo dobry, powiedziała nam anegdoty i wspomnienia z wielkich spotkań. Nie brakuje muzeów z archiwami budowy stadionów i zdjęciami różnych ważnych wydarzeń. Musisz tylko wiedzieć, że musisz dużo chodzić po schodach, lepiej być wysportowanym i dobrze dopasowanym!

Dla tych, którzy lubią piłkę nożną, jest to bardzo interesująca trasa. Przewodnik szczegółowo opowiada historię. Z bliska widzimy wspaniałość Stade de France. Naprawdę dla tych, którzy idą z RER na stadion, zbyt dużo chodzą. Ale wyjdź wcześnie z dobrym planowaniem. Przewodnik, którego nie pamiętam, jest spektakularny. Jest Włoszką i przez cały czas robiła zabawne komentarze. Jest bardzo inteligentna i bardzo szybko myśli. To za dużo dla tych, którzy lubią ten sport.

Odwiedź i miły przewodnik, bądź ostrożny, odwiedzając komisariat policji na stadionie, gdzie znajdują się cele ... nie pozwól swoim dzieciom zamknąć młodszych braci ... ponieważ kiedy drzwi są zamknięte, nie możesz już otwórz !!! Niezapomniany moment szczególnie dla zainteresowanych rodziców ...

dobra i wnikliwa wycieczka po stadionie. świetny przewodnik. warty zachodu!

Dla fanów rugby i piłki nożnej, ciekawa pozycja na zabicie godziny czasu.