Dodaj daty

ParyżNatura i przygoda

Nasze najbardziej polecane Paryż Natura i przygoda

Paryż: Aquarium de Paris – bilet wstępu

1. Paryż: Aquarium de Paris – bilet wstępu

Udaj się do znajdujących się w centrum Paryża Ogrodów Trocadéro i skorzystaj ze wstępu do oceanarium (Aquarium de Paris). Zobacz ponad 10 000 ryb z całego świata zgromadzonych w obiekcie o powierzchni 3500 m². Oto ekscytujący sposób na zapoznanie się z magicznym światem oceanów. Podziwiaj groźne rekiny i urocze jeżowce. Wypatruj nieśmiałych błazenków i zobacz majestatyczne płaszczki. W jednym miejscu zobacz morskie stworzenia z całego świata, od gatunków z wysp Réunion na Oceanie Indyjskim, aż po te pochodzące z ujścia i basenów Sekwany. Znajdziesz tu nawet basen, w którym dotkniesz i nakarmisz ryby. Wszystkich zwiedzających oczaruje stale zmieniający się program występów na żywo! Spędź magiczny dzień z rodziną lub przyjaciółmi, dowiedz się więcej o życiu pod powierzchnią wody i weź udział w bezpłatnym, codziennym programie interaktywnych warsztatów (rezerwacja nie jest konieczna).

Paryż: autobus hop-on hop-off i rejs po Sekwanie

2. Paryż: autobus hop-on hop-off i rejs po Sekwanie

Zwiedzaj miasto i odkryj magiczną atmosferę Sekwany dzięki pakietowi obejmującemu karnet autobusowy i godzinny rejs. Pakiet jest ważny przez 1 dzień lub 2 następujące po sobie dni. Wycieczka autobusem z otwartym dachem zapewnia dostęp do największej sieci połączonych tras hop-on hop-off w Paryżu, które obejmują wszystkie atrakcje miasta. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach, aby zwiedzać miasto we własnym tempie. Ciesz się niezapomnianym widokiem z lotu ptaka na Paryż i jego zabytki, w tym wieżę Eiffla, Luwr i Łuk Triumfalny. Następnie wejdź na pokład łodzi i zrelaksuj się przy szumie wody, płynąc po Sekwanie. Przystanki autobusowe: 1. HAUSSMANN – GRANDS MAGASINS – Rue Auber 13, 75009 Paryż 2. OPERA GARNIER – Avenue de l’Opéra 49, 75002 Paryż 3. MUSEE DU LOUVRE – Place du Carrousel, 75002 Paryż 4. NOTRE-DAME – Rue du Petit Pont 4, 75005 Paryż 5. MUSEE D’ORSAY – Quai Anatole-France 8, 75007 Paryż 6. CONCORDE – Place de la Concorde 12, 75008 Paryż 7. CHAMPS-ELYSEES – GEORVE V -116, Avenue des Champs-Elysées, 75008 Paryż 8. TROCADERO – Avenue du Président Wilson 15, 75016 Paryż 9. TOUR EIFFEL – Quai Branly 69, 75007 Paryż 10. PONT ALEXANDRE III – INVALIDES – Quai d’Orsay 41, 75007 Paryż

Paryż: bilet wstępu do parku zoologicznego w Paryżu

3. Paryż: bilet wstępu do parku zoologicznego w Paryżu

Spotkaj się twarzą w twarz z wszelkiego rodzaju zwierzętami z całego świata w paryskim parku zoologicznym. Dawniej znany jako park zoologiczny Bois de Vincennes, park jest podzielony na różne strefy, które zapewniają wiele do odkrycia. W 2014 roku paryski park zoologiczny przeszedł dwa lata prac renowacyjnych. Zwierzęta pogrupowano w pięć biostref. Podróżując po parku, przenieś się z Europy na Madagaskar, z Afryki do Patagonii i Amazonii. W strefie afrykańskiej spodziewaj się obserwacji lwów, żyraf i zebr. W Europie żyją wilki, rysie i wydry. Strefa Amazonii ma jaguary, małpy i ary, podczas gdy Patagonia ma pingwiny, pumy i pudus. To tylko niektóre ze stref i tylko kilka zwierząt. Są też ptaki, jaszczurki, węże, ptaszniki, żaby, ryby oraz duże i małe ssaki. Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, znajdziesz tu wiele rzeczy, które wywołają uśmiech na twojej twarzy.

Paryż: Najważniejsze atrakcje prywatnego miasta Wycieczka Tuk-Tuk z odbiorem

4. Paryż: Najważniejsze atrakcje prywatnego miasta Wycieczka Tuk-Tuk z odbiorem

Wejdź na pokład ekologicznego tuk-tuka, aby wybrać się na inną wycieczkę po Paryżu i zwiedzać słynne ulice pojazdem elektrycznym. Wybieraj spośród opcji krótkich wycieczek, aby uzyskać dobry przegląd miasta, lub przejdź na wycieczki półdniowe, małe i całodniowe, aby uzyskać bardziej wszechstronne wrażenia. Skorzystaj z odbioru w hotelu i opcji dostosowania trasy do swoich zainteresowań. Zabierz maksymalnie 3 znajomych na wycieczkę Tuktuk dla 1 do 4 osób. Zobacz wszystkie punkty orientacyjne i powiedz kierowcy, gdzie chcesz się zatrzymać i jak długo jedziesz przez miasto.

Paryż: 1-godzinna wycieczka segwayem z przewodnikiem

5. Paryż: 1-godzinna wycieczka segwayem z przewodnikiem

Zobacz wszystkie najważniejsze zabytki Paryża w ciągu jednej godziny. Poczuj miasto, przemierzając ulice Segwayem. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w pobliżu kilku przecznic od Pól Marsowych. Otrzymaj 10-minutową odprawę bezpieczeństwa od certyfikowanego instruktora Segwaya. Poświęć kilka minut na przyzwyczajenie się do swojego Segwaya, zanim wyruszysz na ulice. Rejs obok Wieży Eiffla, Pól Marsowych, budynku Lavirotte, Centrum Kultury i nowego Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, a także innych słynnych zabytków Paryża. Zatrzymaj się, aby robić zdjęcia, zarówno na Segwayu, jak i poza nim.

Z Paryża: całodniowa wycieczka do zamków w Dolinie Loary w małej grupie

6. Z Paryża: całodniowa wycieczka do zamków w Dolinie Loary w małej grupie

Odkryj jedne z najpiękniejszych zamków Doliny Loary podczas jednodniowej wycieczki z Paryża z przewodnikiem. Przejazd klimatyzowanym minibusem do zamków Chenonceau, Chambord i Amboise. Spaceruj po ogrodach kwiatowych Château de Chenonceau i spójrz na delikatne łuki przecinające rzekę Cher. Poznaj niezwykłą historię budynku, który przez większość czasu był prowadzony przez kobiety. Jedź dalej do Chambord, aby zbadać największy zamek w Dolinie Loary. Podziwiaj ekstrawagancką architekturę i podwójne spiralne schody królewskiego Château de Chambord. Zobacz setki kolumn i iglic, które zdobią jego dach. Zakończ dzień w dawnym domu króla Franciszka I i zobacz grób Leonarda Da Vinci w wiosce Amboise i Château d'Amboise. Skonfiskowany przez monarchię w XV wieku, był ulubioną rezydencją królewską i został gruntownie przebudowany.

Paryż: Pałac Wersalski i Zamki Trianon E-Bike Tour

7. Paryż: Pałac Wersalski i Zamki Trianon E-Bike Tour

Poznaj swojego przewodnika i skonfiguruj swój e-rower. Rozpocznij wizytę od jazdy wzdłuż Sekwany ścieżką rowerową, aby wydostać się z Paryża. Przejdź przez park Saint-Cloud (1500 akrów). Odkryj fontanny Grande Cascade zaprojektowane przez Hardouina-Mansarta i Le Pautre. Podziwiaj historię dawnego Zamku Królewskiego Saint-Cloud. Zamek ten był rezydencją Filipa Orleańskiego, młodszego brata Ludwika XIV. Była to również rezydencja Napoleona. Przejdź przez posągi Parterre des 24 jets. Zrób sobie selfie ze wspaniałym widokiem na Paryż w tle. Przejedź przez małą wioskę Marnes-la-Coquette. Podziwiaj piękną architekturę tego małego miasteczka położonego u „bram Paryża”. Następnie zwiedzaj las Fausses-Reposes, jadąc ścieżkami osłoniętymi przed słońcem pod baldachimem drzew. Następnie udaj się na rynek Notre-Dame. Kupuj różnorodne pyszne lokalne produkty zgodnie ze swoim budżetem, takie jak wino, ser, bagietki lub saucisson. Twój przewodnik, były restaurator, chętnie Ci doradzi. Zjedz lunch w formie pikniku nad wodą nad brzegiem Canal Grande. Canal Grande znajduje się na terenie Pałacu Wersalskiego. Po obiedzie zatrzymaj się przed zamkiem Gand Trianon, który miał wielkie znaczenie dla Ludwika XIV. Następnie odwiedź zamek Petit Trianon podarowany Marii Antoninie przez Ludwika XVI (20 min). Spacer po ogrodach, Świątyni Miłości i wiosce Marie-Antoinette (30 min). Dotrzyj do kultowego Pałacu Wersalskiego, otoczonego wspaniałymi fontannami i bujnymi ogrodami. Odkryj projekt ogrodów autorstwa Le Nôtre we własnym tempie (30 min) Zwiedzaj Salę Lustrzaną i mieszkanie Króla (1:15). Możesz skorzystać z audioprzewodnika: aplikacji mobilnej zaproponowanej przez Château de Versailles. Jest dostępny w kilku językach. Możesz także zabrać ze sobą słuchawki dla większego komfortu. Poniżej linki do pobrania aplikacji na Androida lub iPhone'a. Android (Google Play): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sycomore.chateaudeversaille.activity&hl=fr&gl=US Apple (App Store): https://apps.apple.com/fr/app/ch%C3%A2teau-de-versailles/id948642447 Następnie wskocz z powrotem na rower i popedałuj z powrotem

Paryż: Nocna wycieczka autobusowa z audioprzewodnikiem

8. Paryż: Nocna wycieczka autobusowa z audioprzewodnikiem

Poczuj magię i romans Paryża nocą podczas wycieczki autobusowej. Zobacz, jak miasto budzi się do życia, gdy słońce zachodzi i zapalają się światła, siedząc wygodnie w 100% ekologicznym autobusie z otwartym dachem. Podziwiaj najbardziej kultowe atrakcje Paryża, w tym operę, Pola Elizejskie, Wieżę Eiffla, Luwr i wiele innych, wszystkie w ich najpiękniejszym i najbardziej błyszczącym wydaniu. Zobacz Miasto Świateł w całej okazałości, gdy światła zapalają się nocą.

SEA LIFE w Paryżu: bilet wstępu

9. SEA LIFE w Paryżu: bilet wstępu

Skorzystaj ze wstępu do SEA LIFE w Paryżu i spotkaj nowych i starych mieszkańców akwarium oraz weź udział w wydarzeniach specjalnych. Zbliż się do ponad 2250 stworzeń morskich bardziej niż kiedykolwiek i zobacz je z podwodnej perspektywy. Na początek odwiedź setki stworzeń oceanicznych, w tym pingwiny, majestatyczne rekiny, czarujące koniki morskie i wspaniałe żółwie zielone. Następnie zacznij korzystać z nowej i bezpłatnej aplikacji SEASCAN, aby na bieżąco poznawać nowe informacje. Poczuj, jak to jest dotknąć małe kraby i dowiedz się więcej o ochronie wybrzeża w interaktywnym basenie skalnym. Odkryj zabawne prelekcje, sesje karmienia zwierząt i interaktywne doświadczenia, takie jak I-Sand Creation i Virtual Aquarium. Przyjrzyj się z bliska radosnym pingwinom w części Antartic Adventure oraz żółwiom morskim i rekinom w Atlantis. Odwiedź nową strefę tematyczną, dzięki której przeniesiesz się do Azji.

The Best of Paris: Wycieczka rowerowa w małej grupie jak lokalny

10. The Best of Paris: Wycieczka rowerowa w małej grupie jak lokalny

Dołącz do nas podczas klasycznej wycieczki rowerowej z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Paryża, aby odkryć to, co najlepsze w stolicy Francji w zaledwie 4 godziny! Ta wycieczka to doskonały sposób na zorientowanie się w mieście, ponieważ przedstawimy Ci miejsca, które musisz zobaczyć, kilka ukrytych klejnotów i dostarczymy wielu wskazówek, które zainspirują resztę wakacji. W małej grupie przejedziemy przez Paryż, pedałując od jednego słynnego pomnika do drugiego. Paryż jest pełen historii, legend i intryg, podzielimy się z Tobą tymi anegdotami, gdy odkryjesz najpiękniejsze miasto na świecie. Naszym zamiarem jest, abyś poczuł się częścią Paryża i zakochał się w nim tak, jak my. W ciągu ostatnich kilku lat Paryż był zajęty przekształcaniem dróg w dedykowane ścieżki rowerowe, abyśmy mogli bezpiecznie zwiedzać miasto i znajdować się blisko miejsc, które trzeba zobaczyć. Jedziemy w spokojnym tempie, więc możesz wziąć to wszystko. Nasz zespół jest dumny z tego, że zapewnia rozrywkę i bezpieczeństwo w każdym wieku podczas całej trasy. Jako miejscowi, damy Ci wgląd w to, jak to jest mieszkać w tym niesamowitym mieście, gdy prześledzimy Cię przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jeśli chcesz uratować swoje stopy i uchwycić niesamowite zdjęcia i wspomnienia na całe życie, nie szukaj dalej niż ta spokojna paryska przejażdżka!

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj wg::
Strona 1 z 2

Najważniejsze atrakcje

Niezwykłe doznania

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Natura i przygoda w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Natura i przygoda w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5406 opinii

To świetny sposób, aby zobaczyć główne „cechy” Paryża w jeden dzień. Przebywanie w autobusie przez cały „tor” daje ci świetne wyobrażenie o tym, co możesz następnie chcieć wysiąść i zwiedzić bez względu na to, ile czasu możesz mieć. Komentarz jest pouczający i warto go posłuchać (jeśli nie masz własnych słuchawek ze zwykłym gniazdem 3,5 mm, niektóre są dostępne w autobusie) Wi-fi jest dobre, a coś, z czego nie zdawałem sobie sprawy aż za późno, przy każdym siedzeniu znajdują się punkty ładowania USB! Nie są oczywiste, są między siedzeniami, a nie w miejscu, w którym podłączasz słuchawki do komentarza. A biorąc pod uwagę liczbę zrobionych zdjęć, możesz go potrzebować, wystarczy kabel BYO USB. Rejs po rzece był również dobry (choć nie ma wi-fi), a przewodnik, który mieliśmy, był doskonały. Dostęp do łodzi znajduje się po zachodniej stronie mostu (schodami po lewej stronie, wychodząc z Wieży Eiffla).

Świetny sposób na rozpoczęcie pobytu w Paryżu! Wycieczka daje wyobrażenie o tym, gdzie chcesz spędzić czas, a także ogólny widok na Paryż!

Idealny, najlepszy sposób na odkrycie Paryża za pierwszym razem

Doskonała wycieczka, zostałam bardzo dobrze przyjęta.

Doskonała opcja, aby poznać główne zabytki miasta.