Paryż
muzyka

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 294 opinii

Show było wspaniałe! Niesamowite tempo, świetna choreografia, bajeczne kostiumy. Dekoracje na najwyższym poziomie. Profesjonalizm tancerek i tancerzy plus występy akrobatyczne budzą zachwyt. Butelka szampana na parę go jeszcze potęguje. Słowem rewelacja! Trzeba to zobaczyć na własne oczy. To co mi się nie podobało to: brak muzyki na żywo, śpiew z playback'u i sposób oczekiwania na wejście do sali. Ludzie stoją w 'boksach', potem dzielą się na dwie wielkie kolejki. Nie ma żadnej chronologii, ci co czekają godzinę mogą mieć dalszy stolik od tych, którzy przyszli przed chwilą. Jak się ubrać? Były panie w wieczorowych kreacjach i panowie w garniturach. Jednakże tych par było mało. Większość była ubrana bardzo zwyczajnie, łącznie ze sportowymi butami. Sportowych butów było bardzo dużo.

Wspanialy wieczór, doskonała kolacja z menu belle epoque, obsługa na najwyższym poziomie. Spektakl ciekawy, połączenie rewii z elementami cyrkowymi, raczej dla widzów duzo starszych niż 6 lat ze względu na nagie biusty- nie żebym miał coś przeciwko pieknym piersiom. :)

Polecam Wieczorny rejs z kolacją po Sekwanie każdemu kto odwiedzi Paryż. Restauracja na wodzie na wysokim poziomie, obsługa bardzo miła, jedzenie do wyboru dobre każdy coś dla siebie znajdzie. Widoki niezapomniane. Muzyka na żywo To wisienka na torcie.

Wybrałem opcję z kolacją (menu Toulouse-Lautrec) i dostałem nawet więcej, niż oczekiwałem, bo stolik był doskonale usytuowany (tuż przy scenie), co potęgowało wrażenia estetyczne:-). A mojemu 22-letniemu synowi podobało się jeszcze bardziej:-)).

Doskonały wybór, piękne miejsce, tancerze, klimat typowo paryski. Polecam z całego serca.