Bilet wstępu

Paryż: bilet 1-dniowy do Muzeum Orsay z rezerwacją wstępu

Paryż: bilet 1-dniowy do Muzeum Orsay z rezerwacją wstępu

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 73,61 zł za osobę

Zarezerwuj wstęp do Muzeum Orsay w Paryżu i skorzystaj z dodatkowego czasu na podziwianie arcydzieł sztuki w jednym z najwspanialszych muzeów na świecie. Podziwiaj dzieła impresjonistów i postimpresjonistów, w tym Renoira i van Gogha.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Zwiedź we własnym tempie jedno z najlepszych muzeów sztuki na świecie, korzystając z zarezerwowanego biletu wstępu do Muzeum Orsay. Uniknij długich kolejek i uciążliwości w kasach. Po prostu okaż swój kupon bezpośrednio przy dedykowanym wejściu dla gości z wcześniej wykupionymi biletami. Po przejściu kontroli bezpieczeństwa wejdź do środka. Muzeum Orsay znajduje się w dawnym dworcu kolejowym Gare d'Orsay i kryje w swym wnętrzu jedną z największych narodowych kolekcji dzieł sztuki we Francji. Główna część muzeum poświęcona jest obrazom impresjonistycznym i postimpresjonistycznym, ale znajdziesz też rzeźby, fotografie i meble. Jest ono uważane za jedną z najlepszych galerii w Paryżu i zawiera arcydzieła takie jak „Bal w Moulin de la Galette” Renoira, „Martwa natura z jabłkami i pomarańczami” Cézanne'a, autoportrety van Gogha i wiele innych unikalnych dzieł.
Wliczone w cenę
 • zarezerwowany bilet wstępu do Musée d'Orsay
 • Pełny dostęp do stałej kolekcji
 • Audioprzewodnik
 • Pomijanie kontroli bezpieczeństwa (ze względu na środki bezpieczeństwa wszyscy odwiedzający muszą przestrzegać kontroli bezpieczeństwa)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Zeskanuj swój kupon GetYourGuide przy wejściu C do Musée d'Orsay.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty

Co trzeba wiedzieć

 • Goście w wieku 11 lat i powyżej muszą mieć założoną maseczkę ochronną podczas wizyty w muzeum. Maseczki nie są udostępniane na miejscu.
 • Szafki oraz szatnie mogą nie pomieścić dużych przedmiotów, a ich wnoszenie do sal wystawowych muzeum jest zabronione.
 • Pamiętaj, że muzeum jest zamknięte w poniedziałki, 1 maja oraz 25 grudnia.
 • Wstęp jest bezpłatny dla osób w wieku poniżej 18 lat oraz obywateli UE w wieku poniżej 26 lat (za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości).
 • Od wtorku do niedzieli ostatni wstęp jest możliwy najpóźniej na 1 godzinę przed zamknięciem. Na 45 minut przed zamknięciem personel będzie prosić zwiedzających o opuszczanie muzeum.
 • Kupon upoważnia do wejścia tylko w określonym przedziale czasowym. Możesz przebywać w muzeum tak długo, jak chcesz, ale po wyjściu nie ma możliwości ponownego wstępu.
 • W pierwszą niedzielę miesiąca wstęp do muzeum jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 6500 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo prosty I łatywy sposób rezwewacji I kupna biletu. Okazuje sie że wybór godziny wejścia jest tylko orientacyjny z biletu mozna korzystac cały dzień. Warto zaczać zwiedzanie jak najwcześniej żeby zdażyć zobaczyć wszystkie wspaniałe kolekcje obrazów I rzeźb zgromadzonych w Muzeum d’Orsey. Goraco polecam. W muzeum znajduja sie też sklepiki gdzie można kupić pocztówki z obrazami, ksiażki I ciekawe pamiatki.

Czytaj dalej

6 listopada 2021

Naprawdę świetne muzeum sztuki z głównie impresjonistycznymi i postimpresjonistycznymi dziełami Moneta, Maneta, Cezanne'a, Renoira, Toulouse Latrec i Van Gogha. Uważam, że ma więcej dzieł tych artystów i epoki niż Luwr, więc jeśli bardziej lubisz ten styl, powinieneś odwiedzić to muzeum. Przejście zajmuje około 2-3 godzin. Budynek jest również naprawdę fajny dzięki nowoczesnej architekturze wnętrz w starym budynku. Projekt jest naprawdę spektakularny z doskonałym przepływem. Tarasy rzeźb są również naprawdę ładne. Powiedziałbym, że niektóre światła z okien tworzą odblaski na sztuce, ponieważ są one oprawione w szkło, więc jeśli naprawdę jesteś nerdem historii sztuki, może ci to przeszkadzać, w przeciwnym razie wspaniałe muzeum.

Czytaj dalej

17 sierpnia 2021

Byłem w Pars w latach 80-tych ostatni D'Orsay nie istniał Przyjechałem do Paryża, aby zobaczyć wielki impresjonistyczny obraz w jednym miejscu, nie byłem rozczarowany Co więcej samo muzeum było spektakularne z gigantycznym zegarem Niestety przyjechałem podczas niedawnego strajk w Paryżu (styczeń 2020) i byłem rozczarowany, że części muzeum zostały zamknięte (np. mieszkanie Napoleona) Prasa ani media nigdy nie poinformowały opinii publicznej o zamknięciu

Czytaj dalej

22 stycznia 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 65756