Bilet wstępu

Paryż: bilet wstępu do Luwru na określoną godzinę

Paryż: bilet wstępu do Luwru na określoną godzinę

Od 79,19 zł za osobę

Wejdź do Luwru w Paryżu i ciesz się więcej czasu, aby zobaczyć artystyczne arcydzieła, takie jak Mona Lisa Leonarda da Vinci w jednym z największych muzeów na świecie. Wejście jest gwarantowane w ciągu 30 minut.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj z biletu wstępu bez kolejki do Luwru
 • Podziwiaj dzieła sztuki – od starożytnego Egiptu po renesans
 • Spędź w muzeum tyle czasu, ile zechcesz, i zwiedź je we własnym tempie
Pełny opis

Zwiedź jedno z najlepszych muzeów sztuki na świecie we własnym tempie dzięki biletowi wstępu bez kolejki do Luwru. Skieruj się prosto do kontroli bezpieczeństwa, zanim wejdziesz do środka i obejrzysz jedne z najlepszych dzieł sztuki na świecie. Zobacz niezapomniane i kultowe dzieła sztuki, takie jak Mona Lisa i Wenus z Milo. Odkryj renesansowe arcydzieła i starożytne egipskie relikwie, a także obrazy z XIII-XX wieku, druki z Królewskiej Kolekcji i wiele więcej.

Muzeum zostało otwarte po raz pierwszy 10 sierpnia 1793 r., prezentując zaledwie 537 obrazów. Pomimo zamknięcia w 1796 r. z powodu problemów strukturalnych, zostało ponownie otwarte w 1801 r. jako Musée Napoleon z większą kolekcją. Wiele dzieł zostało skonfiskowanych i zwróconych pierwotnym właścicielom po klęsce Napoleona pod Waterloo.

W okresie panowania Ludwika XVIII i Karola X oraz Drugiego Cesarstwa Francuskiego kolekcja wzbogaciła się o 20 000 dzieł. Obecnie istnieje 8 wydziałów: Starożytności egipskie; Starożytności Bliskiego Wschodu; Starożytności greckie, etruskie i rzymskie; Sztuka Islamu; Rzeźba; Sztuka dekoracyjna; Obrazy; oraz Druki i Rysunki.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki do Luwru na określoną godzinę
 • Pełny dostęp do wystawy stałej i wszystkich wystaw czasowych
 • Opłata za rezerwację w wysokości 3 EUR za osobę
 • Audioprzewodnik
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub ujemny wynik testu wykonanego nie więcej niż 24 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Rue de Rivoli, 75001 Paryż, Francja. Prosimy o okazanie biletu pracownikom ochrony przy specjalnej linii Priority Access przy głównym wejściu do Pyramid, Porte de Lions lub Carrousel. Następnie przejdziesz przez kontrolę bezpieczeństwa jak na lotnisku. Następnie możesz bezpośrednio wejść do muzeum z biletem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby
 • Bagaż ponadwymiarowy

Co trzeba wiedzieć

 • Trasy zwiedzania będą oznakowane, bez możliwości cofania się, aby uniknąć przepływów krzyżowych.
 • Niektóre kolekcje nie będą dostępne: rzeźba francuska średniowiecza i renesansu, dzieła sztuki renesansu, XVIII i XIX wieku, sztuka Afryki, Azji, Oceanii i obu Ameryk, niższy poziom sztuki islamu oraz drugie piętro, na którym zachowały się malowidła francuskie i północnoeuropejskie
 • Ze względów BHP szatnie pozostaną zamknięte
 • Wypożyczenie wózków dziecięcych lub wózków inwalidzkich pozostanie możliwe
 • Odwiedzający z bezpłatnym wstępem (posiadacze „Pass Education”, poniżej 18 roku życia i mieszkańcy UE poniżej 25 roku życia, wszyscy z ważnym dowodem tożsamości) muszą zarezerwować przedział czasowy online na stronie internetowej Luwru, aby móc wejść z tobą
 • Twój czas wejścia może być 30 minut przed lub po tym, o który prosiłeś
 • Bilety do Luwru otrzymasz e-mailem
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 22957 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wykupilam bilet do Luwru na godz. 11 , ale bylismy juz o 10 przy wejsciu. Zostalismy wpuszczeni mimo, ze przyszlusmy za wczesnie Nasza kolejka do kontroli to byla 1 / 100 tej co stala do kasy biletowej. Bylam bardzo zadowolona, ze zakupilam wczesniej bilety. Dzieki temu juz po 15 minutach bylismy wewnatrz.

27 stycznia 2020

Piękne muzeum! Myśle ze to punkt obowiązkowy w Paryżu. Kolejka do obrazu Mona Lisa mega długa.. po 2h stania w kolejce do obrazu, jakieś 30sekund na zrobienie zdjęcia i już wyganiają( co jest zrozumiałe przy takiej liczbie obserwujących) jednak stwierdzam, że nie jest ona warta zobaczenia i straty 2h. Obraz jest dosyć mały w podziwiać go można jedynkę z daleka „przepychając się”. Jest dużo innych atrakcji w całym muzeum, godne poświęcenia czasu.

Czytaj dalej

22 września 2019

Proces pozyskania biletu poprzez portal oraz proces powiadomień z portalu Get Your Guide bardzo dobry. Przed wejściem do Luwru należy się jednak liczyć z kolejką ok. 50-100 metrów - wszystkie te osoby posiadają podobny bilet zakupiony online :) Plusem jest to że kolejka jest sprawnie zarządzana i czas oczekiwania zamyka się w około 30 minutach. Można pojawić się wcześniej i nie stanowi to problemu przy wejściu. Po wejściu do środka czeka nas kolejna długa kolejka, bowiem 98% turystów kieruje się od razu do obrazu Mona Lisa. W sali z obrazem mamy 15 min na zrobienie zdjęć z dalszej odległości - wszystko odbywa się z udziałem służb porządkowych i idzie dość sprawnie, niemniej nie liczcie na chwilę sam na sam z La Joconde :) Minusem jest brak informacji turystycznej w języku polskim - do wyboru kilka języków łącznie z chińskim czy japońskim ale polskiego brak jak w większości tego typu atrakcjach turystycznych w europie.

Czytaj dalej

19 sierpnia 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 145779