Wybierz daty
Paryż

Wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 233
Sortuj według:
1 - 16 / 233

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 16 651 opinii

Świetna wycieczka. Jako mama 3 chłopców byłam na kilku wycieczkach po stadionach. Ten był zdecydowanie najciekawszy! Dostaliśmy taksówkę z Paryża na stadion, nie ma problemu. Jednak powrót taksówką był koszmarem. Byliśmy blisko stacji metra, ale nie byłem wystarczająco wygodny / wystarczająco odważny, aby z niego skorzystać. Radzę wybrać się na wycieczkę, ale wcześniej załatwić sprawy związane z podróżą.

Od miejsca spotkania na początku do końca 5-gwiazdkowy zabieg! Zwiedzanie pałacu było kompletną niespodzianką, o czym nie mówiło się w szczegółach. Mimo to Sonia, która była naszym przewodnikiem, wiedziała wszystko o pałacu, rewolucji francuskiej itp. Bogactwo wiedzy, bardzo wyuczonej w historii Francji i absolutna rozkosz. Zapytaj o Sonię! Zasługi beucoup

Przewodniczka nieprawidłowo poinformowała nas, że szczyt jest nieczynny ze względu na pogodę i że musimy kontaktować się z biurem w celu zwrotu ceny wjazdu. na szczęście w porę zorientowaliśmy się, że szczyt jest czynny dla osób, które posiadają bilety.

Wycieczka kulinarna była bardzo przyjemna! Wiele się dowiedziałem o historii okolicy. Przystanki na jedzenie były świetne, zwłaszcza ostatni sklep z winami. Właściciel był bardzo przyjazny i pomocny w udzielaniu informacji na temat regionalnych win!

Wizyta jest świetna! Moje 7 i 6 latki to uwielbiały! 90 minut mija bardzo szybko. Uczymy się wielu rzeczy bez zapełniania głowy liczbami. Dużo dla mnie emocji, kiedy wchodzimy na stadion jak zawodnicy! Mistrzostwa Świata 1998 wymagają...