Paryż
Krajoznawcze wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 16 651 opinii

Warte obejrzenia. Nie czekaliśmy zbyt długo na wjazd na szczyt. Można tam wypić szampana i zjeść makaroniki. Jest pokój Eiffla. Sklep z pamiątkami. Super widoki. Zbyt długo bo godzinę trwała opowieść przewodnika a byliśmy zmęczeni po całym dniu. To bym skróciła do pół godziny. Z powrotem można się zatrzymać na pierwszym poziomie. Jest sklep z pamiątkami i restauracja. Szklana podłoga trochę porysowana wiec nie widać dobrze widoku w dół. Na pierwszy termin nie przyszedł przewodnik. Podobno przysłali maila z odwołaniem ale ja nie dostałam. We własnym zakresie biuro umówiło kolejny termin i zmieniono mój bilet na drugi dzień.

Bardzo podobała mi się ta wycieczka. Nasza przewodniczka Barbara była FANTASTYCZNA. Wyraźnie kocha swoją pracę i swoją pasją ożywiała historie. Miło było, że nie musiałem myśleć o niczym poza cieszeniem się trasą. (Masz szansę pójść do łazienki przed rozpoczęciem wycieczki). Nikołaj też był świetny i dobrze wyjaśnił wszystko w autobusie. Zdecydowanie poleciłbym wycieczkę z przewodnikiem!

Miejsce spotkania było łatwe do znalezienia. Autokar był bardzo wygodny i miał punkty ładowania telefonów. Przewodnik Marion był bardzo kompetentny. Pałac był niesamowity, a ogrody wspaniałe. Po raz kolejny GetYourGuide pomiń kolejkę z przewodnikiem, która okazała się atutem. Dosłownie nie ma kolejki, aby wejść do środka, tylko kontrole bezpieczeństwa.

Wszystko zgodnie z planem bez kolejki prosto na wieże z miłym przewodnikiem polecam !

Bardzo miła atmosfera, profesjonalizm i dobra zabawa