Karta miejska

Karnet do paryskich muzeów: 2, 4 lub 6 dni

Organizator atrakcji: Mon Petit Paris

Karnet do paryskich muzeów: 2, 4 lub 6 dni

Organizator atrakcji: Mon Petit Paris

Od 267,07 zł za osobę

Odwiedź ponad 60 najlepszych muzeów i zabytków w Paryżu i okolicach dzięki wygodnej i niedrogiej karcie Paris Museum Pass. Przeglądaj słynne miejsca, takie jak Luwr i Wersal, i odwiedź Centrum Pompidou.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Ważność 2 - 6 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Ciesz się wstępem bez kolejki do ponad 60 muzeów i zabytków w Paryżu i jego okolicach, w tym Luwru, Muzeum Orsay i Centre Pompidou dzięki przepustce Paris Museum Pass. Wybierz jedną z opcji 2-, 4- lub 6-dniowych z punktem odbioru dogodnie zlokalizowanym zaledwie 10 minut spacerem od Luwru. Korzyści z karnetu obejmują bezpłatny wstęp do wielu atrakcji, zabytków i muzeów. W Paryżu: Muzeum Armii Tombeau de Napoleon 1er Centrum Pompidou Musée National d'Art modern Musée National des Arts asiatiques Guimet Dekoracje Les Arts Musée des Arts et Métiers Musée de l'Assistance Publique, Hôpitaux de Paris Musée du quai Branly Musée Picasso Paryż Expiatoire Chapelle La Cinémathèque française Musée du Cinema Cité des Sciences et de l'Industrie Konsjerż Musée National Eugène Delacroix Musée des Égouts de Paris Musée du Louvre - Musée national de la Marine Musée de la Monnaie Cité de l'Architecture et du Patrimoine Musée National des Monuments français Musée Gustave Moreau Musée national du Moyen Âge, Thermes et hôtel de Cluny Cité de la Musique, Musée de la Musique Crypte archéologique de Notre-Dame Wycieczki de Notre-Dame Musée National de l'Orangerie Musée de l'Ordre de la Liberation Muzeum Orsay Panteon Musée des Plans-reliefs Musée de la Poste Muzeum Rodina Sainte-Chapelle Poza Paryżem: Musée de l'Air et de l'Espace Musée d'Archéologie nationale de Saint-Germain-en-Laye Musée National de la Céramique de Sèvres Abbaye Royale de Chaalis Musée et domaine nationaux du Château de Compiègne Musée Condé, Château de Chantilly Muzeum Departamentu Maurice'a Denisa Zamek Fontainebleau Château de Maisons-Laffitte Musée national des Châteaux de Malmaison et Bois-Préau Château de Pierrefonds Musée National de Port-Royal des Champs Château de Rambouillet Musée National de la Renaissance Château d'Ecouen Maison d'Auguste Rodin à Meudon Bazylika katedralna w Saint-Denis Willa Savoye Musée national des Châteaux de Versailles et de Trianon Château de Vincennes

Wliczone w cenę
 • 2, 4 lub 6 dniowa przepustka do paryskich muzeów
 • Dostęp do wystaw stałych w muzeach
 • Odbiór karnetów i serwis informacyjny dostępny 7 dni w tygodniu

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Odbierz bilety w biurze informacji turystycznej pod adresem 23 Rue d'Aboukir, 75002 Paryż, zaledwie 10 minut spacerem od Luwru.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Karnet obowiązuje w następujących po sobie dniach kalendarzowych. Jeśli zaczniesz korzystać z karnetu o godz. 14.00 danego dnia, będzie to pierwszy dzień obowiązywania karnetu.
  • Odbierz swój karnet w biurze organizatora pod adresem 23 Rue d'Aboukir, 75002 Paryż (w odległości zaledwie 10 minut pieszo od Luwru). Biuro jest czynne przez 7 dni w tygodniu w godz. 9.00–18.00.
  • Wstęp do muzeum jest bezpłatny dla wszystkich dzieci poniżej 18. roku życia oraz dla obywateli UE poniżej 26. roku życia. W związku z tym karnet do muzeum nie jest potrzebny, ale nadal będzie wymagany bilet z zarezerwowaną godziną wstępu.
  • Z powodu prac renowacyjnych i dużej liczby odwiedzających nie ma gwarancji wstępu do Luwru.
  • Aby zagwarantować sobie wstęp do Luwru, zarezerwuj przedział czasowy w tym miejscu:
  • https://www.ticketlouvre.fr/louvre/b2c/index.cfm/pmpevent/eventCode/PMP
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 1577 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,2/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,3/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Wadą Paris Museum Pass jest to, że nie obejmuje ona wszystkich wystaw muzealnych, a jedynie kolekcje permanentanet. Poprawi się to, jeśli zwiedzający obejrzy całe muzeum pod zasięgiem bez wystaw. Byłoby dobrym pomysłem, aby przepustka uprawniała posiadacza do jakiejkolwiek zniżki na zakup przedmiotów w sklepach muzeów. Kolejnym problemem jest konieczność przejęcia przepustki w małym biurze w Paryżu. Musisz przyjąć najnowocześniejszy sposób i wysłać przepustkę e-mailem (nie pocztą) do klienta.

  Czytaj dalej

  1 lutego 2020

  Jeśli jesteś planistą tak jak ja, jest to idealny sposób na przygotowanie się do specjalnej podróży do Paryża. Miejsce, w którym można zdobyć karnety, znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Luwru, personel w środku jest profesjonalny i przyjazny, a my zdecydowaliśmy się na rejs po Sekwanie, aby uzyskać inną perspektywę cudownego Paryża. Dokonaj rezerwacji w Luwrze po zakupie biletów, aby zabezpieczyć swoje wejście!

  Czytaj dalej

  16 grudnia 2019

  Opcja karnetowa była doskonała, ale opcja rejsu po rzece została w pewnym sensie zużyta, ponieważ wybrałem się z moimi 2 dziećmi i zarezerwowałem karnet ... czyli 1 osoba dorosła na karnet, ale nie widziałem żadnej opcji, aby dodać moje dzieci do rejsu . ... więc otrzymaliśmy tylko jeden bilet w miejscu spotkania, a nie 2 dla moich dzieci ... musieliśmy dodatkowo zapłacić.

  Czytaj dalej

  4 listopada 2019

  Numer identyfikacyjny produktu: 49746