Bilet wstępu

Paryż: Bilet do muzeum figur woskowych Grévin

Organizator atrakcji: GREVIN WAX MUSEUM

Paryż: Bilet do muzeum figur woskowych Grévin

Organizator atrakcji: GREVIN WAX MUSEUM

Od 118,88 zł za osobę

Odwiedź muzeum Grévin. Zobacz swoich ulubionych artystów i celebrytów w postaci figur woskowych, które wyglądają niemal jak żywe. Zaśpiewaj z Michaelem Jacksonem, zrób zdjęcie z Monicą Bellucci i przywitaj się z Barackiem Obamą i Georgem Clooneyem!

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
W samym sercu Paryża czeka na Ciebie ponad 200 wyjątkowych osobistości z dawnych i współczesnych czasów. Przeżyj te niezapomniane spotkania razem z rodziną i przyjaciółmi. Zrób sobie wyjątkowe i zaskakujące zdjęcia z najsławniejszymi ludźmi na świecie! Muzeum Grévin jest jedną z tych atrakcji Paryża, których po prostu nie można przegapić. Od jego otwarcia w 1882 roku miejsce to odwiedzają zarówno młodsi, jak i starsi turyści, którzy przybywają tu, aby doświadczyć wrażeń przekraczających granice pokoleń. Wspaniałe marmurowe schody, wybudowane w 1900 roku, prowadzą do jedynego w swoim rodzaju świata, którego zwiedzanie rozpoczyna się od wizyty w sali luster. Ten wyjątkowy spektakl dźwięku i światła powstał w 1906 roku i od samego początku zadziwiał kolejne pokolenia gości. Zobacz najnowszych mieszkańców muzeum: Micka Jaggera, Lang Lang, Katy Perry i Ranveera Singha. Będziesz mieć także okazję odwiedzić nową powierzchnię wystawienniczą „The Voice”. 
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do muzeum figur woskowych Grévin
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

  Ważne informacje

  Zabierz ze sobą

  • Paszport lub dowód osobisty

  Co trzeba wiedzieć

  • Muzeum figur woskowych Grévin jest otwarte codziennie od godz. 10.00
  • Bilet nie obejmuje wstępu na wydarzenia specjalne lub prywatne.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,4 /5

  na podstawie 1982 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   3,9/5
  • Jakość usług
   4,3/5
  • Organizacja
   4,2/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Pokazane postacie są doskonałe. Po czasach nowożytnych druga połowa jest historyczna i warto poświęcić czas, aby zobaczyć ją w całości. W pierwszej połowie wydawałem więcej na zdjęcia. A potem przegapiłem wiele historii. Sam budynek - Muzeum - jest absolutnie nieugięty, aby zostać odnowiony i przywrócony do jego prawdziwej pozycji i historycznej wartości klejnotu. Zwłaszcza ze względu na doskonałą lokalizację, dużą zamożność i bardzo dobrą promocję, jaką mają. Dekoracja ścian, część luster mają niższy standard jakości i dekoracji. Dziękujemy za doskonałe utrzymanie wystawianych osobistości!

  Czytaj dalej

  25 lipca 2021

  Ładne liczby w nim

  Wiele postaci w muzeum. Niestety większość z nich to Francuzi, którzy wydają się znani tylko we Francji. Ale te znane również poza Francją są świetne. Niektóre zostały uczynione zbyt prostymi i łatwymi do odkrycia jako postaci, ale większość z nich jest naprawdę świetną pracą i trzeba było przyjrzeć się bliżej, aby zobaczyć, że nie są żywymi ludźmi. Zadziwiające, jak duże jest to muzeum i ile figurek jest w środku; nie można się tego spodziewać, widząc muzeum z zewnątrz. W sumie była to świetna wizyta.

  Czytaj dalej

  8 stycznia 2018

  Podobała mi się wizyta w Muzeum Grévin po raz trzeci! Jakie zmiany! Zrobiłem dużo zdjęć, na pewno się podzielę. Dziękuję za twoje arcydzieła! Tym razem brakowało mi elementu: szczegółowej części objaśniającej manufakturę, którą mogłem podziwiać kilka lat temu. Z przyjemnością wrócę!

  31 maja 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 2907