Pakiet

Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

Organizator atrakcji: Mon Petit Paris

Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

Organizator atrakcji: Mon Petit Paris
Zaoszczędź nawet 50%

Od 160,45 zł 80,22 zł za osobę

Zaplanuj swój idealny dzień w Paryżu. Skorzystaj z biletu wstępu do Luwru na konkretną godzinę oraz weź udział w rejsie po Sekwanie, podczas którego zobaczysz historyczną część miasta z perspektywy rzeki.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zaplanuj swój idealny dzień w Paryżu dzięki biletowi wstępu do Luwru oraz na rejs statkiem
 • Zarezerwuj bilet na konkretną godzinę i nie czekaj na wstęp do Luwru
 • Udaj się na relaksujący rejs po Sekwanie
Pełny opis

Zdobądź klucze do Paryża z biletem łączonym do Luwru i rejsu po rzece. Odwiedź kultowe Luwr z zarezerwowanym biletem wstępu i dołącz do rejsu po Sekwanie o dowolnej porze dnia.

Podziwiaj dzieła sztuki, od starożytnego Egiptu po renesans, spacerując we własnym tempie. Następnie zrelaksuj się podczas 1-godzinnego rejsu po rzece i zobacz miasto z innej perspektywy. Oglądaj świat z wygodnego rejsu wycieczkowego, który codziennie odpływa z Wieży Eiffla. Bilet na rejs po rzece jest ważny na dowolny dzień w ciągu najbliższych sześciu miesięcy; kursuje mniej więcej co 30 minut, 7 dni w tygodniu, odjeżdżając z Wieży Eiffla

Wliczone w cenę
 • Rezerwacja biletu wstępu do Luwru na dowolną godzinę do wyboru
 • Rejs po Sekwanie (dzienny lub nocny)
 • Posiłki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Luwr: Udaj się bezpośrednio do głównego wejścia do Luwru i pokaż bilet wstępu wysłany e-mailem przez organizatora zajęć, Mon Petit Paris. Rejs po rzece: Spotkaj się w doku rejsowym Sekwany w doku „Bateaux Parisiens” w Port de la Bourdonnais, w doku u podnóża Wieży Eiffla. Otrzymasz również bilet na rejs e-mailem od dostawcy zajęć.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Bilet do Luwru jest ważny tylko w wybranym dniu i o wybranej godzinie
 • Bilet na rejs po rzece jest ważny na dowolny dzień w ciągu najbliższych sześciu miesięcy; kursuje mniej więcej co 30 minut, 7 dni w tygodniu, odjeżdżając z Wieży Eiffla
 • Luwr jest zamknięte we wtorki, 1 maja, 14 lipca i 25 grudnia
 • Luwr jest bezpłatny w pierwszą niedzielę miesiąca od października do marca
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 1706 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,2/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wycieczka w ostatniej chwili do Paryża i brak dostępnych biletów na wejście do Luwru, więc zajrzałem tutaj i znalazłem dostępne połączenie Luwru i rejsu łodzią. Sprawiło, że nasze dni były idealne, aby mieć zaplanowaną atrakcję połączoną z robieniem własnych rzeczy. Upewnij się, że ubierzesz się ciepło, jeśli odwiedzasz środek zimy, ponieważ mimo że masz przedział czasowy na wejście, otwarcie zostało opóźnione w tym konkretnym dniu przez muzeum i nie ma schronienia w kolejce.

Czytaj dalej

11 stycznia 2023

Cruzeiro no rio Sena specacular. Recomendo à noite para uma visão da cidade toda iluminada. A vantagem é que se pode utilizar este voucher em qualquer dia sem hora marcada. Para o museu do Louvre foi muito fácil a entrada. Convém estar à hora marcada na altura da compra da experiência mas vale muito a pena e sai mais em conta que comprar no momento directamente no museu

Czytaj dalej

9 stycznia 2023

Naprawdę przyjemne, pojechaliśmy jako para. Nie ludzie, którzy mają wiedzę lub żywo interesują się kulturą artystyczną, ale byli zabawni. Zbadaliśmy 10 słynnych elementów, które trzeba zobaczyć i wyruszyliśmy na polowanie, aby je znaleźć. Jest ogromny, a jego zbadanie wymaga czasu. Nie jedz w muzeum, choć bardzo drogo. Poczekaj też, aż zapalą się światła o zachodzie słońca, to widok!

Czytaj dalej

8 stycznia 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 47874