Bilet wstępu

Paryż: Wielodniowy bilet wstępu do Disneylandu®

Bilet wstępu

Paryż: Wielodniowy bilet wstępu do Disneylandu®

Od 666,06 zł za osobę

Certyfikat

Ciesz się wszystkimi przygodami, które Disneyland Paris ma do zaoferowania dzięki 2-, 3- lub 4-dniowemu biletowi do Disneyland Park i Walt Disney Studios. Podziwiaj, jak Twoje ulubione bajki ożywają na Twoich oczach.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 3 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 2 - 4 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się wszystkimi przejażdżkami, emocjami i wspomnieniami z dwóch parków Disneya w pobliżu Paryża
 • Poznaj swoje ulubione postacie Disneya, od Myszki Miki po Piotrusia Pana i Dumbo
 • Oglądaj gwiazdy Disneya na paradzie i przeżyj ich świat przygód
 • NOWY! Pierwszy spektakularny dron MARVEL!
 • Dołącz do jedynej w swoim rodzaju uroczystości z okazji 30. rocznicy Disneylandu w Paryżu
Pełny opis

Odkrywaj paryski Disneyland z biletem wstępu do cudów w Disneylandzie i do magii Walt Disney Studios. Ciesz się dziecięcymi przysmakami ożywionymi, oglądając zamek Śpiącej Królewny i leć z Piotrusiem Panem do Nibylandii. Wybierz własną przygodę z biletami na 2, 3 lub 4 dni.

Do 30 września 2023 r. ciesz się Wielkim Finałem naszej 30. rocznicy Marz więcej, śmiej się głośniej i uśmiechaj się szerzej dzięki zapierającym dech w piersiach pokazom, nowym atrakcjom i doświadczeniom, które sprawią, że koniec tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości będzie bardziej wyjątkowy niż kiedykolwiek!

Rozpocznij przygodę w wybranym przez siebie parku. W Disneyland Park poznaj bajki, gdy są ożywiane. Poznaj swoje ulubione postacie Disneya i odkryj atrakcje w 5 krainach. Odkryj świat Piratów z Karaibów i zobacz Laser Blast Buzza Astrala.

Kontynuuj swoje przygody w Walt Disney Studios, gdzie możesz zobaczyć z pierwszej ręki mnóstwo gwiazd filmowych i magię filmową zza kulis. Dołącz do Avengersów, aby wziąć udział w misjach lub wkrocz do niesamowitego świata Ratatouille i Toy Story Playland.

W ciągu dnia obejrzyj wspaniały występ Myszki Miki, Minnie, Donalda i Daisy z okazji 30. rocznicy powstania parku. Później, o zmroku, obserwuj, jak parki paryskiego Disneylandu tworzą oszałamiający pokaz świetlny, który rozświetla Zamek Śpiącej Królewny i upamiętnia klasyczne bajki Disneya.

Wliczone w cenę
 • Wejście do Disneyland Parku®
 • Wejście do parku Walt Disney Studios®
 • Jedzenie i napoje
 • Zakwaterowanie

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się bezpośrednio do kołowrotów przy wejściu do Ośrodka i okaż swój bilet elektroniczny na telefonie komórkowym lub wydrukowany na białym papierze A4 w formacie pionowym. Upewnij się, że jakość druku jest prawidłowa.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Imiona i nazwiska na biletach nie mogą być zmieniane po zarezerwowaniu biletu
 • Na wszystkich biletach pojawi się tylko nazwisko osoby, która zarezerwowała tę czynność
 • Bilety wielodniowe są ważne tylko przez kolejne dni od pierwszego dnia użytkowania
 • Walt Disney Studios zamyka się 1-2 godziny przed Disneyland Park. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 1954 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Zabawa na poziomie Disneya. Niestety w porównaniu do ubiegłych lat zauważyłam mnóstwo uszkodzonych urządzeń. Kolejka zatrzymała się na trasie. Schody ruchome z parkingu nieczynne. Do tego planowe remonty. W efekcie wrażenie, że Disneyworld się sypie. Kolejna uwaga to brak alternatywy dla dzieci na wypadek deszczu. Podsumowując jest średnio.

Czytaj dalej

4 maja 2019

I znowu byliśmy wszyscy dziećmi

Świetnie spędzony czas z nastoletnimi dziećmi. Wszyscy powrócilismy do czasów dziecinństwa . Zauroczył nas zarówno bajkowy swiat Disneyland Park jak Walt Disney Studios Park . Jedynym minusem olbrzymie kolejki do głównych atrakcji , czas oczekiwania około godziny. ( pobyt 23-08-17 do 25-08-17) . Myślę że w innym terminie byłoby lepiej. Mino utrudnień Disneyland tak tak i jeszcze raz tak . Prawie dorośłe dzieci już zapewniły że napewno powrócą do Disneylandu oczywiście kupując bilety za pośrednictwem Get Your Guide

Czytaj dalej

3 września 2017

Perfekcja i profesjonalizm

Fantastyczna obsługa, polecam wszystkim komu zależy na sprawnej realizacji planu wycieczki/wyjazdu. Wszelkie wskazówki gdzie, skąd i jak dotrzeć były opisane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów i w stu procentach pokrywały się ze stanem faktycznym. Jesteśmy bardzo zadowolone z usług GetYourGide oraz przewodników, którzy nami opiekowali podczas zwiedzania Paryża i okolic.

Czytaj dalej

4 sierpnia 2015

Numer identyfikacyjny produktu: 395319