Więcej zdjęć

Od 127,92 zł za osobę

Bilety na wieżę Eiffla: wyjątkowa wycieczka za kulisy

Numer identyfikacyjny produktu: 2669
Najważniejsze informacje
Czas trwania
90 min
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski, francuski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Odwiedź bunkier wieży Eiffla znajdujący się pod Polem Marsowym
  • Wejdź do maszynowni pod wschodnim filarem wieży Eiffla
  • Dowiedz się więcej o imponującej maszynowni i zobacz jak działają windy
  • Zakończ wycieczkę podziwiając niesamowitą panoramę Paryża z dachu słynnej restauracji Le Jules Verne
Wycieczka w skrócie
Zobacz wieżę Eiffla od innej strony – takiej, którą widziało niewielu – i odwiedź imponującą maszynownię symbolu Paryża. Dowiedz się w jaki sposób kontrolowane jest działanie wind i udaj się do restauracji Le Jules Verne, by podziwiać panoramę miasta.
Tego możesz się spodziewać
Zobacz wieżę Eiffla od innej strony – takiej, którą widziało niewielu – uzyskując możliwość zwiedzenia maszynowni. Ta 90-minutowa wycieczka obejmuje również wizytę w restauracji Le Jules Verne, z której roztacza się piękny widok na panoramę miasta.

Wieżę zbudowano specjalnie na paryską wystawę światową w 1889 roku. Plany Gustave'a Eiffela zostały wybrane w prestiżowym konkursie, w następstwie czego jego żelazna budowla stanęła na Polu Marsowym. Projekt wieży, z podstawą o powierzchni 125 m² i o wysokości 300 metrów, pokonał 107 konkurentów, a jego realizacja trwała 2 lata, 2 miesiące i 5 dni. Od momentu otwarcia turyści mogli wjeżdżać na piętra wieży za pomocą wind, które na tamte czasy były szczytem techniki. Ta świetnie zachowana, wyjątkowa konstrukcja stanowi dziedzictwo wizjonerskiego geniuszu Gustave'a Eiffela.

W asyście przewodnika, który podczas wycieczki opowie Ci liczne anegdoty, wejdziesz za kulisy tego zdumiewającego zabytku. Odwiedzisz były bunkier, ukryty pod Polem Marsowym, jednakże prawdziwą atrakcją będzie imponująca maszynownia, gdzie w dalszym ciągu kontrolowana jest praca wind. Następnie udasz się na 2. piętro, skąd roztaczają się nieziemskie widoki na Paryż. Jako VIP wejdziesz na dach prestiżowej restauracji Le Jules Verne i zobaczysz wspaniałą panoramę Paryża.

Bilety na wieżę Eiffla może kupić jedynie lokalne biuro podróży, na 3 miesiące przed planowaną wycieczką.
Wliczone w cenę
  • Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim
  • Bilet na 2. poziom wieży Eiffla
  • Wejście na skrzydła wieży Eiffla – wstęp zarezerwowany tylko dla uczestników tej wycieczki, niedostępny dla pozostałych osób zwiedzających wieżę
Niewliczone w cenę
  • Wejście na 3. poziom wieży Eiffla. Jeśli chcesz kontynuować zwiedzanie, pod koniec wycieczki możesz kupić bilet w jednym z kiosków na 2. poziomie
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 2 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
Zaplanuj sobie dodatkowe 30 minut. Oczekiwanie na windy może wydłużyć czas wycieczki.
Niniejsza wycieczka nie daje zwiedzającym pierwszeństwa przy wejściu do wind. Organizator nie jest odpowiedzialny za wydłużony czas oczekiwania na windy z powodu dużej liczby zwiedzających ani za inne problemy techniczne wpływające na przebieg wycieczki. W takich wypadkach koszty biletów nie będą zwracane.
W wycieczce nie mogą brać udziału dzieci poniżej 6. roku życia.
Nie zakładaj butów na wysokim obcasie!
Pracownicy wieży Eiffla są upoważnieni do sprawdzania zawartości toreb zwiedzających, a jeśli to konieczne – skonfiskowania niebezpiecznych przedmiotów.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 372)

Organizator:

Cultival

Numer identyfikacyjny produktu: 2669