Bilet 1-dniowy do Disneylandu w Paryżu

Atrakcja z certyfikatem GetYourGuide

Od 272 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Dołącz do niekończącej się zabawy w parkach Disneyland® i Walt Disney Studios®
  • Spotkaj swoje ulubione postaci Disneya i zdobądź ich autografy na pamiątkę
  • Baw się z całą rodziną, biorąc udział w przejażdżkach, widowiskach i paradach
  • Skorzystaj ze wstępu do obu parków w cenie jednego (zniżka wliczona w cenę)
Wycieczka w skrócie
Spędź magiczny dzień w parku Disneyland® lub skorzystaj z biletu do 2 parków, aby odwiedzić także park Walt Disney Studios®! Spotkaj się z ulubionymi postaciami Disneya i zwiedź świat, który pamiętasz z filmów!
Tego możesz się spodziewać
Park Disneyland®:

W niedalekim Magicznym Królestwie Disneya szczęśliwie żyją postacie z niekończących się baśni. Baw się i Ty, odwiedzając 5 czarujących krain! Przeżyj na jawie ulubione historie Disneya tak, jak je pamiętasz z klasycznych filmów. Tutaj sen staje się jawą.

W parku Disneyland® doznasz dreszczyku emocji, gdziekolwiek się znajdziesz!Góra Gromu i Druga Misja Kosmicznej Góry to wspaniała rozrywka dla dorosłych, a dzieci mogą wyruszyć w rejs „Jaki ten świat mały”. Rodzinna rozrywka czeka Cię na każdym kroku — od „Piratów z Karaibów” po „Filiżanki Szalonego Kapelusznika”.

Spotkaj postacie z filmów Disneya! Nie przegap głównej atrakcji: spotkania z ulubionymi postaciami Disneya. Przygotuj pamiętnik i aparat fotograficzny i poznaj ukochanych bohaterów! W parku Disneyland® zabawa nigdy się nie kończy! Wspaniałe atrakcje i ulubione postacie to nie wszystko — przez cały rok możesz oglądać rodzinne parady i ciekawe przedstawienia.

Park Walt Disney Studios®:

Odkryj czarodziejski świat kina i telewizji w parku Walt Disney Studios®. Zwiedź 4 magiczne plany zdjęciowe, odkryj ich tajemnice i obejrzyj niezapomniane przedstawienia. W parku Studios niedaleko Parku Disneyland® spełnią się Twoje marzenia.

Zwiedź studia filmowe. To właśnie show-biznes! Zadebiutuj na dużym ekranie w studiu produkcyjnym i studiu kreskówek oraz w dwóch innych krainach. Wybierz się wycieczkę śladami gwiazd — nigdy nie wiadomo, kogo spotkasz!

Zewsząd otoczy Cię magia kina! Zajrzyj za kulisy dzięki uczestnictwu w paradach, wycieczkach i pokazach. Wybierz się na wycieczkę tramwajem: dowiedz się, jak tworzyć magię. Obejrzyj przedstawienia Animagique i CinéMagique. Podziwiaj Moteurs...Action! — niesamowity pokaz kaskaderski. Po tym wszystkim będziesz doskonale wiedzieć, jak to jest być gwiazdą!
Wliczone w cenę
  • Wstęp do parku Disneyland®
  • Wstęp do parku Walt Disney Studios® (z biletem do 2 parków)
Niewliczone w cenę
  • Wyżywienie i napoje
Miejsce zbiórki

Wydrukuj kupon Disneya i pokaż go przy dowolnej bramie do parku. Kupony GetYourGuide nie umożliwiają wstępu — należy użyć kuponu Disneya, który zostanie wysłany po dokonaniu rezerwacji.

To musisz wiedzieć
W weekendy Park Walt Disney Studios® jest czynny do 19:00.

Ważne:

Podczas rezerwacji należy podać pełne imiona i nazwiska odwiedzających w dodatkowym polu tekstowym.

Aby wejść do parku, należy wydrukować bilety do parku Disneyland® i pokazać je przy wejściu. Kupony GetYourGuide nie są akceptowane jako dowód zakupu biletów.

Nazwisk na biletach nie można zmienić po dokonaniu rezerwacji biletu. Koszt biletów nie podlega zwrotowi.

Od 272 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 389)

Organizator:

Disneyland Paris

Numer identyfikacyjny produktu: 19562