Bilet 1-dniowy do Disneylandu w Paryżu

Numer identyfikacyjny produktu: 19562
Certyfikat

Od 212 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
10 godz. - 1 dzień
Akceptowane kupony papierowe
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Dołącz do niekończącej się zabawy w parkach Disneyland® i Walt Disney Studios®
  • Spotkaj swoje ulubione postaci Disneya i zdobądź ich autografy na pamiątkę
  • Baw się z całą rodziną, biorąc udział w przejażdżkach, widowiskach i paradach
  • Skorzystaj ze wstępu do obu parków w cenie jednego (zniżka wliczona w cenę)
Wycieczka w skrócie
Spędź magiczny dzień w parku Disneyland® lub skorzystaj z biletu do 2 parków, aby odwiedzić także park Walt Disney Studios®! Spotkaj się z ulubionymi postaciami Disneya i zwiedź świat, który pamiętasz z filmów!
Tego możesz się spodziewać
Park Disneyland®:

W niedalekim Magicznym Królestwie Disneya szczęśliwie żyją postacie z niekończących się baśni. Baw się i Ty, odwiedzając 5 czarujących krain! Przeżyj na jawie ulubione historie Disneya tak, jak je pamiętasz z klasycznych filmów. Tutaj sen staje się jawą.

W parku Disneyland® doznasz dreszczyku emocji, gdziekolwiek się znajdziesz!Góra Gromu i Druga Misja Kosmicznej Góry to wspaniała rozrywka dla dorosłych, a dzieci mogą wyruszyć w rejs „Jaki ten świat mały”. Rodzinna rozrywka czeka Cię na każdym kroku — od „Piratów z Karaibów” po „Filiżanki Szalonego Kapelusznika”.

Spotkaj postacie z filmów Disneya! Nie przegap głównej atrakcji: spotkania z ulubionymi postaciami Disneya. Przygotuj pamiętnik i aparat fotograficzny i poznaj ukochanych bohaterów! W parku Disneyland® zabawa nigdy się nie kończy! Wspaniałe atrakcje i ulubione postacie to nie wszystko — przez cały rok możesz oglądać rodzinne parady i ciekawe przedstawienia.

Park Walt Disney Studios®:

Odkryj czarodziejski świat kina i telewizji w parku Walt Disney Studios®. Zwiedź 4 magiczne plany zdjęciowe, odkryj ich tajemnice i obejrzyj niezapomniane przedstawienia. W parku Studios niedaleko Parku Disneyland® spełnią się Twoje marzenia.

Zwiedź studia filmowe. To właśnie show-biznes! Zadebiutuj na dużym ekranie w studiu produkcyjnym i studiu kreskówek oraz w dwóch innych krainach. Wybierz się wycieczkę śladami gwiazd — nigdy nie wiadomo, kogo spotkasz!

Zewsząd otoczy Cię magia kina! Zajrzyj za kulisy dzięki uczestnictwu w paradach, wycieczkach i pokazach. Wybierz się na wycieczkę tramwajem: dowiedz się, jak tworzyć magię. Obejrzyj przedstawienia Animagique i CinéMagique. Podziwiaj Moteurs...Action! — niesamowity pokaz kaskaderski. Po tym wszystkim będziesz doskonale wiedzieć, jak to jest być gwiazdą!
Wliczone w cenę
  • Wstęp do parku Disneyland Park® i/lub wstęp do parku Walt Disney Studios® (w zależności od wybranej opcji)
Niewliczone w cenę
  • Wyżywienie i napoje
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Wydrukuj kupon Disneya i pokaż go przy dowolnej bramie do parku. Kupony GetYourGuide nie umożliwiają wstępu — należy użyć kuponu Disneya, który zostanie wysłany po dokonaniu rezerwacji. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
W weekendy Park Walt Disney Studios® jest czynny do 19:00.

Ważne:

Podczas rezerwacji należy podać pełne imiona i nazwiska odwiedzających w dodatkowym polu tekstowym.

Aby wejść do parku, należy wydrukować bilety do parku Disneyland® i pokazać je przy wejściu. Kupony GetYourGuide nie są akceptowane jako dowód zakupu biletów.

Po dokonaniu rezerwacji nie można zmienić imion i nazwisk na biletach.

Dla dzieci poniżej 3. roku życia wstęp jest darmowy.

Od 212 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 468)

Organizator:

Disneyland Paris

Numer identyfikacyjny produktu: 19562