Bilet wstępu

Paryż: bilet wstępu bez kolejki do Centrum Pompidou

Paryż: bilet wstępu bez kolejki do Centrum Pompidou

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 65,05 zł za osobę

Odkryj najbogatsze Narodowe Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Europie dzięki biletowi wstępu bez kolejki do Centrum Pompidou w Paryżu. Podziwiaj widoki na kultową panoramę miasta z tarasu na dachu.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź jedno z najbardziej zaskakujących dzieł architektury XX wieku
 • Obejrzyj jedną z najważniejszych w Europie kolekcji sztuki nowoczesnej i współczesnej
 • Podziwiaj wspaniałe widoki roztaczające się z tarasów muzeum na kultowe zabytki Paryża
 • Zachwyć się znanymi dziełami takich artystów, jak Marc Chagall, Henri Matisse i Frida Kahlo
Pełny opis

Zwiedź Centrum Pompidou dzięki biletowi wstępu bez kolejki. Odkryj bibliotekę, muzykę, centrum badań akustyki i muzeum tej niezwykłej instytucji kultury. Wybierz wycieczkę z wystawami czasowymi lub bez nich. Podziwiaj widoki na Paryż z tarasu na dachu.

Odkryj dzieła sztuki nowoczesnej i współczesnej, w tym dzieła sztuk plastycznych, książki, design, muzykę i kino. Tutejsze kolekcje liczą ponad 100 000 dzieł, które są jednymi z najważniejszych w XX i XXI wieku. 

Od wspaniałych kolekcji historycznych po najnowsze nabytki – znajdziesz tu dzieła sztuki wizualnej, rysunki, fotografie, nowe media, filmy eksperymentalne, architekturę, wzornictwo i projekty przemysłowe. 

Znajdź kluczowe dzieła lub odkryj na nowo kultowych artystów (takich jak Henri Matisse, Georges Rouault, Georges Braque, Pablo Picasso, Sonia i Robert Delaunay, Fernand Léger, Vassily Kandinsky, František Kupka, André Breton, Alberto Giacometti i Jean Dubuffet).

Poznaj założycielskie nurtach sztuki współczesnej, takich jak fowizm, kubizm, surrealizm, abstrakcja liryczna i abstrakcja geometryczna. Prześledź najważniejsze momenty rozwoju nowoczesności oraz poznaj wymiany i crossovery, które pomogły w tworzeniu sztuki XX wieku.

 Obejrzyj współczesne kolekcje poświęcone dziełom, które niedawno pojawiły się w muzeum dzięki hojności mecenasów sztuki, artystów i darczyńców. 

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu
 • Wstęp na jedną wystawę czasową (jeśli wybierzesz taką opcję)
 • Wstęp na dach
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Aby wejść do środka, podążaj za pomarańczową linią dla zwiedzających z biletami.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Wstęp jest bezpłatny dla osób w wieku poniżej 18 lat.
  • Osoby uprawnione do bezpłatnego wstępu (np. osoby poniżej 18. roku życia lub osoby niepełnosprawne) muszą posiadać bilet wstępu do muzeum; można go zarezerwować bezpłatnie na stronie internetowej muzeum.
  • Wstęp jest bezpłatny w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
  • Muzeum jest otwarte codziennie w godzinach 11.00–20.00, z wyjątkiem wtorków.
  • Muzeum jest nieczynne we wtorki i 1 maja.
  • Pamiętaj, że Twój wcześniej zarezerwowany bilet nie uprawnia do wstępu bez kolejki. Czekanie w kolejce może być konieczne szczególnie w weekendy.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,5 /5

  na podstawie 1621 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  To zdecydowanie najlepsze miejsce do oglądania sztuki współczesnej w Paryżu. Jeśli musisz wybierać między Luwrem a centrum Pompidou, wybierz centrum Pompidou. Chcesz zobaczyć Mona Lisę? Po prostu wyszukaj to w Google. Rzeczywista rzecz musi być w kolejce lub możesz spróbować zobaczyć ją pod kątem, aby uniknąć kolejki. Przyznano, że Luwr i Pompidou pokazują różne rodzaje sztuki - klasyczną i nowoczesną. Ale klasyczne, renesansowe dzieła po chwili zamieniają się w tapetę. Tak wielu z nich. Za dużo z nich. A jeśli nie jesteś jakimś ekspertem (gdybyś był, nie czytałbyś tej recenzji), udaj się do Centrum Pompidou. Nie zapomnij, że z najwyższego piętra roztacza się niesamowity widok na panoramę Paryża.

  Czytaj dalej

  13 stycznia 2022

  Nie ma „wstępu priorytetowego” (jak wskazuje przewodnik) tylko dlatego, że wcześniej dokonałeś rezerwacji online. Wchodzisz / ustawiasz w kolejce ze wszystkimi innymi. Jedyną rzeczą, która wydaje się stawiać cię w kolejce szybkiej ścieżki, jest wcześniejsza rezerwacja biletu w określonym przedziale czasowym. Kolejka do wejścia miała około 100-150 m długości w sobotni poranek, ale gdy jest w środku, jest ogromna, a rozmiar świetnie pochłania wszystkich. Łatwo jest podać i znaleźć stolik w kawiarni. Martwiłem się o plastikowe kubki w kawiarni. Mam nadzieję, że są one poddawane recyklingowi? Byłoby miło, gdyby ludzie mieli do dyspozycji dzbanki z wodą i szklanki. Opcja bezglutenowego ciasta też byłaby naprawdę fajna!

  Czytaj dalej

  7 października 2019

  Doskonałe doświadczenie.

  Boję się wysokości i nie mogłem zrobić 6. piętra na schodach. Pomocny pracownik działu obsługi klienta w punkcie informacyjnym zapewnił mnie, że strażacy w Centrum pomagają takim osobom przez cały czas, ale sam z tego nie skorzystałem. Oznaczało to, że musieliśmy opuścić budynek, aby zjeść lunch (kawiarnia i restauracja na 6. piętrze podczas remontu), a następnie wrócić, a wszystko to przebiegło bardzo sprawnie. Eksponaty były oszałamiające, a personel bardzo pomocny.

  Czytaj dalej

  7 sierpnia 2019

  Numer identyfikacyjny produktu: 65092