Bilet wstępu

Paryż: bilet wstępu bez kolejki do Centrum Pompidou

Paryż: bilet wstępu bez kolejki do Centrum Pompidou

Wczoraj zarezerwowano 18 razy

Od 70,55 zł za osobę

Wczoraj zarezerwowano 18 razy

Odkryj najbogatsze narodowe muzeum sztuki współczesnej w Europie dzięki biletowi wstępu bez kolejki do Centrum Pompidou w Paryżu. Podziwiaj widoki na kultową panoramę miasta z tarasu na dachu.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź jedno z najbardziej zaskakujących dzieł architektury XX wieku, w którym wszystkie instalacje umieszczono na zewnątrz
 • Obejrzyj jedną z najważniejszych w Europie kolekcji sztuki nowoczesnej i współczesnej
 • Podziwiaj wspaniałe widoki, jakie roztaczają się z tarasów muzeum na kultowe zabytki Paryża
 • Zachwyć się znanymi dziełami takich artystów, jak Marc Chagall, Henri Matisse i Frida Kahlo
Pełny opis

Zwiedź Centrum Pompidou dzięki biletowi wstępu bez kolejki. Odkryj bibliotekę, muzykę, centrum badań akustyki i muzeum tej niezwykłej instytucji kultury. Wybierz wycieczkę z wystawami czasowymi lub bez nich. Podziwiaj widoki na Paryż z tarasu na dachu.

Odkryj dzieła sztuki nowoczesnej i współczesnej, w tym dzieła sztuk plastycznych, książki, design, muzykę i kino. Tutejsze kolekcje liczą ponad 100 000 dzieł, które są jednymi z najważniejszych w XX i XXI wieku. 

Od wspaniałych kolekcji historycznych po najnowsze nabytki – znajdziesz tu dzieła sztuki wizualnej, rysunki, fotografie, nowe media, filmy eksperymentalne, architekturę, wzornictwo i projekty przemysłowe. 

Znajdź kluczowe dzieła lub odkryj na nowo kultowych artystów (takich jak Henri Matisse, Georges Rouault, Georges Braque, Pablo Picasso, Sonia i Robert Delaunay, Fernand Léger, Vassily Kandinsky, František Kupka, André Breton, Alberto Giacometti i Jean Dubuffet).

Poznaj kierunki, które przyczyniły się do powstania sztuki współczesnej, takie jak fowizm, kubizm, surrealizm, abstrakcja liryczna i abstrakcja geometryczna. Prześledź najważniejsze momenty rozwoju modernizmu oraz poznaj wymiany i crossovery, które pomogły w tworzeniu sztuki XX wieku.

Obejrzyj współczesne kolekcje poświęcone dziełom, które niedawno pojawiły się w muzeum dzięki hojności mecenasów sztuki, artystów i darczyńców. 

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu
 • Wstęp na jedną wystawę czasową (jeśli wybierzesz taką opcję)
 • Wstęp na dach
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Aby wejść do środka, stań w pomarańczowej kolejce dla odwiedzających z biletami.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Wstęp jest bezpłatny dla osób w wieku poniżej 18 lat.
  • Osoby uprawnione do bezpłatnego wstępu (np. osoby poniżej 18. roku życia lub osoby niepełnosprawne) muszą posiadać bilet wstępu do muzeum; można go zarezerwować bezpłatnie na stronie internetowej muzeum.
  • Wstęp jest bezpłatny w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
  • Muzeum jest otwarte codziennie w godz. 11.00–20.00, z wyjątkiem wtorków.
  • Muzeum jest nieczynne we wtorki i 1 maja.
  • Pamiętaj, że Twój wcześniej zarezerwowany bilet nie uprawnia do wstępu bez kolejki. Czekanie w kolejce może być konieczne szczególnie w weekendy.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,5 /5

  na podstawie 1903 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Wszystko działało świetnie i nieskomplikowane. Musieliśmy trochę stać w kolejce, ponieważ kontrolki przy drzwiach są trochę niewygodne i są kolejki. Centrum Pompidou jest niesamowite, szczególnie reprezentowani są wszyscy współcześni artyści. Jeśli więc interesujesz się sztuką z 1920 roku, to dobrze trafiłeś. Zdecydowanie warto odwiedzić restaurację na 6. piętrze. Pyszne jedzenie i panoramiczny widok na Paryż to przyjemność.

  Czytaj dalej

  15 kwietnia 2022

  To zdecydowanie najlepsze miejsce do oglądania sztuki współczesnej w Paryżu. Jeśli musisz wybierać między Luwrem a centrum Pompidou, wybierz centrum Pompidou. Chcesz zobaczyć Mona Lisę? Po prostu wyszukaj to w Google. Rzeczywista rzecz musi być w kolejce lub możesz spróbować zobaczyć ją pod kątem, aby uniknąć kolejki. Przyznano, że Luwr i Pompidou pokazują różne rodzaje sztuki - klasyczną i nowoczesną. Ale klasyczne, renesansowe dzieła po chwili zamieniają się w tapetę. Tak wielu z nich. Za dużo z nich. A jeśli nie jesteś jakimś ekspertem (gdybyś był, nie czytałbyś tej recenzji), udaj się do Centrum Pompidou. Nie zapomnij, że z najwyższego piętra roztacza się niesamowity widok na panoramę Paryża.

  Czytaj dalej

  13 stycznia 2022

  Kolejka oczekujących bez biletu była znacznie krótsza, ale przeszła stosunkowo szybko i tłumy rozproszyły się w środku. Wystawy i budynek były bardzo ciekawe. Kawiarnię można polecić tylko z rezerwacją. Podobnie jak w przypadku wszystkich wizyt w muzeach w Paryżu, wskazane jest, aby nie zabierać ze sobą żadnych toreb. Przyspiesza to przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

  Czytaj dalej

  7 listopada 2021

  Numer identyfikacyjny produktu: 65092