Wybierz daty

Paryż Autobusem/minivanem

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Paryż

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Paryż?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż to:

Pałac wersalski

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 12 224 opinii

Wymiana vouchera na bilet przebiegła bez żadnych problemów i mieliśmy szczęście z autobusem, który również był zamknięty u góry. Pogoda była deszczowa i chłodna i widziałem autobusy z otwartymi górnymi pokładami, naprawdę nie pojechałbym tam, ale były one również dobrze obsłużone. Jak zwykle były darmowe słuchawki, a komunikaty w języku niemieckim były pouczające i zrozumiałe. Przez pełne okrążenie byliśmy w trasie przez około 21/2 godziny i jak zwykle paryski ruch był miejscami przeciążony. Trochę drogie, ale bardzo pouczające

Mieliśmy tylko jeden dzień na zwiedzanie Paryża, więc zdecydowaliśmy się na autobus hop-on-hop-off na cały dzień. Było cudownie. Udało nam się zobaczyć wszystkie główne zabytki, a słuchawki dostarczały gustownych informacji podczas jazdy. W niektórych miejscach wysiedliśmy z autobusu i spacerowaliśmy, robiliśmy zdjęcia, kupowaliśmy pamiątki i wracaliśmy następnym autobusem. Było cudownie.

Świetnie się bawiliśmy, autobusy nie jechały długo, bardzo dobrze, kierowcy odpowiadali na wszystkie pytania i mówili po hiszpańsku, pomyślałem, że to było fantastyczne!

Było wspaniałe . Jak toPan Franciszek ( nasz przewodnik ) powiedział . Zostawiłam cząstkę serca w Wersalu

Doskonała jakość, aby zobaczyć wszystkie główne atrakcje Paryża